Автор Тема: Алианс и хорд  (Прочетена 9239 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен kristiannn

  • Knight
  • *
  • Публикации: 26
  • EVO Karma: -1
Re:Алианс и хорд
« Отговор #15 -: Юни 10, 2009, 12:15:05 pm »
Mitaka AS, а какво общо с играта има алианс и орда да могат да си говорят и помагат? Как си я представяш да си "помагат"?!? Срещу КОЙ да си помагат? Играта фундаментално е насочена Алианс срещу Орда - каква помощ, кви 5 лева? Аз предлагам Левски и Ботев като играят, нападателя на едните да си помага с вратаря на другите, ха-ха-ха! Пълна безмислица!

П.С> пък ти ако искаш много да си приятел с някой и да играете заедно, вземете си направете герои от един ОТБОР в крайна сметка! И на кой какво му е радост има право да си решава всеки за себе си - пред играта сме равни, който както намери за добре(по правилата) така има право да играе(гледай си твоето канче)! Щото май вманиачения си ти, щом толкова драпаш да може да си говориш с ВРАГОВЕТЕ! Може да се срещаш с твоя приятел на кафето и да си приказвате, а играта си е игра на ВОЙНА и я остави да се играе като такава!


Когато могат да са в група и да си пишат к'ва е разликата дали шего киллнеш и ще разбереш к'во ти е написал или няма ? Т'ва е тъпо толкова хора напуснахме заради това че махнаха парти трейд и да си говорат че няма на къде :Х

Неактивен jamesbg

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 462
  • EVO Karma: 29
Re:Алианс и хорд
« Отговор #16 -: Юни 10, 2009, 12:35:44 pm »
OK. Обясни ми тогава: както си ходите заедно(A+H), и срещнете друг/и играч/и какво ще правите? Кой/кого ще бие? И ако съм А, Н ще ме бие а моя "съотборник"(твой приятел) ще седи отстрани и ще гледа вместо да ми помага(дори може да помага на теб)? В крайна сметка вие двамата заедно от коя фракция ще сте? От никоя - "предатели" и на двете! Не виждам плюсове в такова омешване - сори.

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re:Алианс и хорд
« Отговор #17 -: Юни 10, 2009, 12:45:26 pm »
Всеки избира от коя фракция да е , и в кои моменти да и помага  :-) Ако имаше възможност отдавна бих си прехвърлил единия герой към противоположната  :smart: Проблема е че преди се запознавахме и с врагове и ставахме прияттели и някой завързваха повече контакти  :fun: ю
Вече сървъра е PvP и така и ще си остане преполагам  :confused:

Неактивен kristiannn

  • Knight
  • *
  • Публикации: 26
  • EVO Karma: -1
Re:Алианс и хорд
« Отговор #18 -: Юни 10, 2009, 02:38:40 pm »
Еми преди беше по яко по забавно и с повече хора я пребройте колко хора напуснахме заради 1 просто нещо .... над 100 ако не и повече правете си изводите...

Неактивен injinero

  • Knight
  • *
  • Публикации: 8
  • EVO Karma: 0
Re:Алианс и хорд
« Отговор #19 -: Юни 10, 2009, 04:47:06 pm »
Тцтцт....гледам и не вярвам на ушите си :blink:Абе хора това е смисъла на играта: АЛИАНС СРЕЩУ ХОРДА!!!!Толкова ли ви е трудно да го разберете?

Неактивен The_rocK

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 167
  • EVO Karma: 3
Re:Алианс и хорд
« Отговор #20 -: Юни 10, 2009, 06:19:28 pm »
Еми преди беше по яко по забавно и с повече хора я пребройте колко хора напуснахме заради 1 просто нещо .... над 100 ако не и повече правете си изводите...
Изводът е над 300 човека онлайн...Добре ,че 100 човека са се махнали , защото сървъра най-вероятно щеше да крашва на всеки 5 минути. :freak:

Неактивен Sparrow

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 945
  • EVO Karma: -49
  • Mithrandir's Follower
Re:Алианс и хорд
« Отговор #21 -: Юни 10, 2009, 08:25:46 pm »
Стига циврихте бе. От постовете на кристиан и на митака, разбирам само, че не могат да играят играта. Това е играта пич. И не определя ГМ как да се играе, а самите играчи. 90 на 100 искат ПвП система, останалите 10 ще търпят. Демокрация брат.
Master of doom, by doom mastered! - Nienor Niniel for Turin Turambar Dagnir Glaurunga.
As long as we are alive we will hope! - Gandalf.
...and Tolkien shall never die! - Me.

Неактивен Mitaka AS

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 63
  • EVO Karma: 2
Re:Алианс и хорд
« Отговор #22 -: Юни 11, 2009, 07:03:12 pm »
адд:Sparrow
Стига зя бе - няма един твой пост дето да не мранкаш нещо.

Като имаме предвид колко малка част от хората пишат по форума и колко малка част от тях са се изказвали по въпроса за пвп то от каде ги изсмука тези 90 процента не е ясно.

адд:The_rocK
300 човека онлайн има защото сервера е на 3.0.9, работи стабилно и го поддържат - няма нищо общо с пвп-то.

адд: injinero
Относно смисъла на играта - това не е игра а свят  :angel: - и в него всеки намира свой смисъл и прави каквото му е интересно. За мене е много по приятно да ходя и рязглеждам колко красиво са направени някои неща отколкото да тарся накого да убия. Но това е вапрос на вкус :)

адд: Requiem_1

да - съгласен съм - но защо пък човек да не предложи - може пък да стане :)

адд:jamesbg

Кои когото иска както иска :) - За мене приятел от ордата е по важен от някакъв си непознат пък бил той и от "моятя" фракция

А играта не е само една тъпа война - тогава нямаше да има толкова почитатели. Играта е цял приказен свят ( знам че се повтарям) и в него можеш да правиш невероятно много неща - в това число и да воюваш  :wink:

А с Левски и Ботев - нали и аз гледам футбол - не веднъж и не два пъти имено нападателя на едните да си помага с вратаря на другите - или обратното  :devil:. Какво да правиш - такъв е живота :)
"В спора, побеждава губещият, защото е научил нещо ново. Спечелилият спора само си е загубил времето и нервите да научи безплатно някого на нещо, дето оня не го е знаел ..."

Неактивен Sparrow

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 945
  • EVO Karma: -49
  • Mithrandir's Follower
Re:Алианс и хорд
« Отговор #23 -: Юни 11, 2009, 07:09:13 pm »
Къде видя циврене "любителю" на виртуалната природа. Играта не е създадена за хора като теб. По-хубаво си гледай скрийнсейвъра на компютъра докато си говориш със твоите приятели природозащитници по телефона.

Това е свят... Свят ама "въртян" от тия дето го играят. Иди питай, колко човека от ордата искат да се върне старото положение. Всеки ще каже ПВП! И пак прочети горните 2 реда.
Master of doom, by doom mastered! - Nienor Niniel for Turin Turambar Dagnir Glaurunga.
As long as we are alive we will hope! - Gandalf.
...and Tolkien shall never die! - Me.

l1mpb13k17

  • Гост
Re:Алианс и хорд
« Отговор #24 -: Юни 11, 2009, 07:33:21 pm »
уоу е саздаден за яко размазване на противника не сам играл на тбц то но мога да каза че преди е било много много тъпо! когато алианце и хорде са разделени е тогава е истинскиа сарвивал . аи друго убиваш някои алианце и тои те почва на маика ....

Неактивен kristiannn

  • Knight
  • *
  • Публикации: 26
  • EVO Karma: -1
Re:Алианс и хорд
« Отговор #25 -: Юни 12, 2009, 01:16:04 am »
уоу е саздаден за яко размазване на противника не сам играл на тбц то но мога да каза че преди е било много много тъпо! когато алианце и хорде са разделени е тогава е истинскиа сарвивал . аи друго убиваш някои алианце и тои те почва на маика ....


Ама то пак можеш да се биеш бе ... просто можеш и да влизаш в група и да трейдваш и такива глупости ...

Неактивен NNDHG

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 197
  • EVO Karma: 0
  • Born to SPAM
Re:Алианс и хорд
« Отговор #26 -: Юни 12, 2009, 01:17:17 am »
замисълът на играта не е такъв.
тряа да има бой
като искаш да играеш с приятелите си сменяй фракция или те да го правят.

Неактивен Sparrow

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 945
  • EVO Karma: -49
  • Mithrandir's Follower
Re:Алианс и хорд
« Отговор #27 -: Юни 12, 2009, 09:25:44 am »

Ама то пак можеш да се биеш бе ... просто можеш и да влизаш в група и да трейдваш и такива глупости ...
Пример. Отиваш на война, трябва да защитиш държавата си от най-мразените от теб същества. Ама понеже там има 1, който е малко по-различен, предаваш държавата си... И после какво? След време сигурно ще искате да може и столиците да си посещаваме, ей така нагости. А после? Да станете Exalted с Horde Cities та да не ви трепат. Добре.
Master of doom, by doom mastered! - Nienor Niniel for Turin Turambar Dagnir Glaurunga.
As long as we are alive we will hope! - Gandalf.
...and Tolkien shall never die! - Me.

Неактивен NEMEZIS

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 117
  • EVO Karma: 1
Re:Алианс и хорд
« Отговор #28 -: Юни 13, 2009, 04:31:14 pm »
Толкова простоии изчетох в тази тема, че просто не е за вярване! Никога не съм смятал, че може дори да съществуват толкова заблудени хора, които да подкрепят нелепата идея за връщане на общият език и партитата между Ордата и Алианса. Веднага давам три довода това да НЕ бъде направено (понеже искахте причини) - първият е, че не веднъж когато сме правили на ТВС мелета пред Сънуел и нещата вървят горе долу равностойно - едните умират, другите умират и... в един прекрасен момент се появява някой хийлър и влиза в партито на противоположната фракция и край... Вторият ми довод е точно за общият език. Не мога да преброя колко хора са ме псували, че съм ги убивал (преди играех с роуг) и то говоря за някакви оптимисти, които са дошли по 1-2ма в Стормуинд и естествено получават, каквото им се полага и се започва на уисп въпроса с обратната резба, майките и така натататък... Третият, колкото и простовато да звучи, но не смятам, че е без значение, е факта, че като ходим на рейд двете фракции какво правим?! Помагаме на тези, с които после ще се "разцепим" от бой отвън да се облекат по-добре и да вземат надмощие във Войната?! Не мисля, че е правилно просто... Личното ми мнение е, че "обединяването" на двете фракции, макар и частично, би внесло огромен дисбаланс в играта - повече от всичко друго.  :clover:

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re:Алианс и хорд
« Отговор #29 -: Юни 13, 2009, 04:39:15 pm »
Сървъра си остава pvp. Няма отново да променям идеологията на играта.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database