Автор Тема: Алианс и хорд  (Прочетена 9245 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен kristiannn

  • Knight
  • *
  • Публикации: 26
  • EVO Karma: -1
Алианс и хорд
« -: Юни 09, 2009, 04:16:15 pm »
Преди като беше на ТБЦ алианс и хорд можеха да си помагат а сега имам хорд висок левел и немога да помогна на приятел от алианса мога само даго бия това е егати скучното  :down: моляви помислете над това  :-)

Неактивен blink

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 587
  • EVO Karma: -13
Re:Алианс и хорд
« Отговор #1 -: Юни 09, 2009, 04:47:14 pm »
няма да се промени остава си пвп

Неактивен piem_qko_bira

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 714
  • EVO Karma: 52
  • Side: For The Horde
Re:Алианс и хорд
« Отговор #2 -: Юни 09, 2009, 04:58:11 pm »
егати скучното
Точно това не е скучно  :up:
If somebody gives you something - get it! If somebody wants to get you - run! If they don`t give you this thing - get and run! :beer:

Неактивен kristiannn

  • Knight
  • *
  • Публикации: 26
  • EVO Karma: -1
Re:Алианс и хорд
« Отговор #3 -: Юни 09, 2009, 05:00:54 pm »
Точно това не е скучно  :up:


Дабе сървъра ме кефеше като беше ТБЦ и сега го осраха ама к'во да се очаква на всичко вече по новото е по тъпо па ти ако искаш си прави пвпта никой нете спира ама да може и да са като фрта баси ...

Неактивен piem_qko_bira

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 714
  • EVO Karma: 52
  • Side: For The Horde
Re:Алианс и хорд
« Отговор #4 -: Юни 09, 2009, 05:03:44 pm »
Па ще си правя ПвП-то с кеф  :doh:
Еми като не те кефи не играй... няма какво друго да ти кажа по въпроса...  :freak:
If somebody gives you something - get it! If somebody wants to get you - run! If they don`t give you this thing - get and run! :beer:

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re:Алианс и хорд
« Отговор #5 -: Юни 09, 2009, 06:58:47 pm »
И на мен изобщо не ми харесва така, преди беше добре ако искаш да се биеш се биеш, ако не искаш не, а може и да си помагаме  :freak:
Отдавна се примирих, че ще е така но обределено ми е глупаво

Неактивен The_rocK

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 167
  • EVO Karma: 3
Re:Алианс и хорд
« Отговор #6 -: Юни 09, 2009, 08:05:33 pm »
Като бяхме заедно в ТБК ревахте за се разделим, а сега ревете да сме заедно ?!Ордата си е Орда , Алианса си е Алианс.Така си е най-добре , а и така трябва да бъде!  :cap:

Неактивен Sparrow

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 945
  • EVO Karma: -49
  • Mithrandir's Follower
Re:Алианс и хорд
« Отговор #7 -: Юни 09, 2009, 09:00:12 pm »
Кое му е глупавото. Глупаво е на ПвП да ми дойде Shadowshaman, Solan и тия "мърши", които хийлваха алианса докато ги биехме и обратното... Преди ревахте, че си помагаме както каза и скалата, а сега ми ревете че не можем. Айде сиктир и си чупи приятеля от бой всеки път като го видиш.
Master of doom, by doom mastered! - Nienor Niniel for Turin Turambar Dagnir Glaurunga.
As long as we are alive we will hope! - Gandalf.
...and Tolkien shall never die! - Me.

Неактивен N0MAD

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 554
  • EVO Karma: -31
  • Love me,hate me,you won't break me
Re:Алианс и хорд
« Отговор #8 -: Юни 09, 2009, 11:06:09 pm »
Кое му е глупавото. Глупаво е на ПвП да ми дойде Shadowshaman, Solan и тия "мърши", които хийлваха алианса докато ги биехме и обратното... Преди ревахте, че си помагаме както каза и скалата, а сега ми ревете че не можем. Айде сиктир и си чупи приятеля от бой всеки път като го видиш.
за Келвин знам че се е скарал с Wollverine за това е хийлвал алитата не е било нищо лично към теб или който и да е друг освен Woll

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re:Алианс и хорд
« Отговор #9 -: Юни 09, 2009, 11:32:17 pm »
Някой заслужават да им се вреди , дори ако се от обратната страна  :devil: Ако ме ядосат и аз бих хийлвал Хорди  :down:

Неактивен kristiannn

  • Knight
  • *
  • Публикации: 26
  • EVO Karma: -1
Re:Алианс и хорд
« Отговор #10 -: Юни 10, 2009, 09:12:25 am »
Някой заслужават да им се вреди , дори ако се от обратната страна  :devil: Ако ме ядосат и аз бих хийлвал Хорди  :down:


Това дали ще се хилвате е от отношенията ви ние искаме пак да можем да говорим и всичко квото мога да прая с аллито да мога и с хордите да го правя а пък и сървъра ще спечели защото ще дойдат повече хора ...

Неактивен Sparrow

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 945
  • EVO Karma: -49
  • Mithrandir's Follower
Re:Алианс и хорд
« Отговор #11 -: Юни 10, 2009, 09:50:23 am »
Нищо няма да спечели 1 ПвП сървър от това.

Някой заслужават да им се вреди , дори ако се от обратната страна  :devil: Ако ме ядосат и аз бих хийлвал Хорди  :down:

Това е само върха на мизерията. Да предадеш собствената си фракция заради отношения само с 1 от нея.
Master of doom, by doom mastered! - Nienor Niniel for Turin Turambar Dagnir Glaurunga.
As long as we are alive we will hope! - Gandalf.
...and Tolkien shall never die! - Me.

Неактивен Mitaka AS

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 63
  • EVO Karma: 2
Re:Алианс и хорд
« Отговор #12 -: Юни 10, 2009, 11:00:57 am »
Какво общо има пвп с това да могат да си говорят/помагат алианс и хорда ? И наистина ли има толкова вманиачени хора че не схващат че е все едно какъв е героя зад него стои човек - и е важно какъв е той. Това че приятеля ми си е направил герой от ордата няма да го направи мой враг. А като го е вдигнал до 70 не му се започва от начало. И без това трудно се намират нормални хора с които да общуваш/правиш нещо, сега намаляха наполовина. А който единствената му радост е да си мери дължината на .... биейки се със останалите той можеше да го прави и преди и сега. Така че или се обосновете какъв е проблема да се прави пвп когато ордата и алианса могат да си говорят/правят инстове заедно или земете млъкнете.
"В спора, побеждава губещият, защото е научил нещо ново. Спечелилият спора само си е загубил времето и нервите да научи безплатно някого на нещо, дето оня не го е знаел ..."

Неактивен jamesbg

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 462
  • EVO Karma: 29
Re:Алианс и хорд
« Отговор #13 -: Юни 10, 2009, 12:11:31 pm »
Mitaka AS, а какво общо с играта има алианс и орда да могат да си говорят и помагат? Как си я представяш да си "помагат"?!? Срещу КОЙ да си помагат? Играта фундаментално е насочена Алианс срещу Орда - каква помощ, кви 5 лева? Все едно Левски и Ботев като играят, нападателя на едните да си помага с вратаря на другите, ха-ха-ха! Пълна безмислица!

П.С> пък ти ако искаш много да си приятел с някой и да играете заедно, вземете си направете герои от един ОТБОР в крайна сметка! И на кой какво му е радост има право да си решава всеки за себе си - пред играта сме равни, който както намери за добре(по правилата) така има право да играе(гледай си твоето канче)! Щото май вманиачения си ти, щом толкова драпаш да може да си говориш с ВРАГОВЕТЕ! Може да се срещаш с твоя приятел на кафето и да си приказвате, а играта си е игра на ВОЙНА и я остави да се играе като такава!
« Последна редакция: Юни 10, 2009, 12:14:59 pm от jamesbg »

Неактивен kristiannn

  • Knight
  • *
  • Публикации: 26
  • EVO Karma: -1
Re:Алианс и хорд
« Отговор #14 -: Юни 10, 2009, 12:12:55 pm »
Какво общо има пвп с това да могат да си говорят/помагат алианс и хорда ? И наистина ли има толкова вманиачени хора че не схващат че е все едно какъв е героя зад него стои човек - и е важно какъв е той. Това че приятеля ми си е направил герой от ордата няма да го направи мой враг. А като го е вдигнал до 70 не му се започва от начало. И без това трудно се намират нормални хора с които да общуваш/правиш нещо, сега намаляха наполовина. А който единствената му радост е да си мери дължината на .... биейки се със останалите той можеше да го прави и преди и сега. Така че или се обосновете какъв е проблема да се прави пвп когато ордата и алианса могат да си говорят/правят инстове заедно или земете млъкнете.


Подкрепям те ...

А аз направих тая тема да се разгледа от модератор или администратор те нея гледат  :doh: