Автор Тема: Zadnik (с извинение)  (Прочетена 11997 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re:Zadnik (с извинение)
« Отговор #30 -: Май 07, 2009, 11:12:57 am »
сам се дъниш, обясни ми как точно 10-15 мин спел като shaun качи 80 лвл, вие двамата взехте achievement points за килването на каел в нахх, като той е с normal - 6 mil   heroic - 12(14 забравих кое по точно е)
има и друга уловка на normal прави повече от 1 дмг а на heroic 1 фактически ако е на нормал трябва да хелваш shaun а heroic и двамата биете но прекалено много лифе... за 10 мин ...... забрави.

питам се защо сам се прееба + това абелур като излезе от нахх вие го обихте с тоя буф....... ай вари ми се обясняваи... Пе.....

Дай ми снимки не приказки.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re:Zadnik (с извинение)
« Отговор #31 -: Май 07, 2009, 11:14:30 am »
Хич не ги слушай какво говорят...Искат сега те като са банирани и да натопят и други...
Нито съм ползвал бъгове нито и ще ползвам...Имам и снимки които ще покажат кой е ползвал бъга.. Анти

Давай ги.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен Crussader

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 97
  • EVO Karma: -1
Re:Zadnik (с извинение)
« Отговор #32 -: Май 07, 2009, 11:27:13 am »
Постната по-горе тема относно изтритите акаунти,моите снимки са за тях мисля,че имам и още докато си дигах нива 1 войн дойде и ми вкара 280к с въртялка ще се постарая и ще я намеря.

Неактивен Sparrow

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 945
  • EVO Karma: -49
  • Mithrandir's Follower
Re:Zadnik (с извинение)
« Отговор #33 -: Май 07, 2009, 12:00:13 pm »
Няколко човека онзи ден се оплакваха от този с въртялката. Нямам снимка обаче.
Master of doom, by doom mastered! - Nienor Niniel for Turin Turambar Dagnir Glaurunga.
As long as we are alive we will hope! - Gandalf.
...and Tolkien shall never die! - Me.

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re:Zadnik (с извинение)
« Отговор #34 -: Май 07, 2009, 03:50:39 pm »
Shaun и Eliminate са заключени за момента.

Чакам мнението им до довечера или трия и техните акаунти.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен Crussader

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 97
  • EVO Karma: -1
Re:Zadnik (с извинение)
« Отговор #35 -: Май 07, 2009, 04:21:19 pm »
Ако искате ме накажете,но твърдя,че Shaun и Eliminate не са ползвали бъга с цел качване на нива или взимане на итеми...Лично съм изпълнявал мисии от началото до края и с 2-мата.
Със Shaun правихме дуели и тогава ползва този буф и от тогава му казах да го хвърли и тва е ...
С Eliminate даже и тва не стана ...

Неактивен gemeto

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 88
  • EVO Karma: -12
Re:Zadnik (с извинение)
« Отговор #36 -: Май 07, 2009, 06:13:33 pm »
Ако искате ме накажете,но твърдя,че Shaun и Eliminate не са ползвали бъга с цел качване на нива или взимане на итеми...Лично съм изпълнявал мисии от началото до края и с 2-мата.
Със Shaun правихме дуели и тогава ползва този буф и от тогава му казах да го хвърли и тва е ...
С Eliminate даже и тва не стана ...
колко си Жалак... :cry2:

Неактивен Shunae

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 772
  • EVO Karma: -9
  • WOW Beta Tester
Re:Zadnik (с извинение)
« Отговор #37 -: Май 07, 2009, 06:58:11 pm »
Ако искате ме накажете,но твърдя,че Shaun и Eliminate не са ползвали бъга с цел качване на нива или взимане на итеми...Лично съм изпълнявал мисии от началото до края и с 2-мата.
Със Shaun правихме дуели и тогава ползва този буф и от тогава му казах да го хвърли и тва е ...
С Eliminate даже и тва не стана ...
Лъжеш,Shaun ползва бъга да мине quest-a си,обаче нямам доказателства.

Неактивен Ballista

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 393
  • EVO Karma: 21
Re:Zadnik (с извинение)
« Отговор #38 -: Май 07, 2009, 07:15:10 pm »
Shaun и Eliminate са заключени за момента.

Чакам мнението им до довечера или трия и техните акаунти.

http://pics.data.bg/categories/1/%D0%BE%D0%B1%D1%89%D0%B8/db82e3cf53f01bbbce93f1d8c3878467/wowscrnshot_050408_181547/
Той и в момента си играе
http://img11.imageshack.us/img11/515/eliminate.jpg

Неактивен Crussader

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 97
  • EVO Karma: -1
Re:Zadnik (с извинение)
« Отговор #39 -: Май 07, 2009, 07:42:55 pm »
Аз дадох причината по която нетрябва да се изтият и техните ацц-та :doh: а вие продължавате да се заяждате..абе спрете бре хора...не го обращайте на чат става въпрос м/у играчи от моя гилд играчи с които аз съм играл и ще продължа да играя.До колкото си спомням преди да си направите ацц ви питат прочетохте ли правилата на сървара и дали сте съгласни с тях...
вероятно не сте ги чели но сте ги приели...ето защо и сте банирани даже и по зле..изтрити са ви ацц-тата..Това е от мен по темата не ми задавайте повече въпроси от тук нататък са Alein i Meketa
Късмет и приятна игра.
 :clover:

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен GODLIKE

  • Knight
  • *
  • Публикации: 35
  • EVO Karma: -4
Eliminate
« Отговор #41 -: Май 07, 2009, 08:19:04 pm »
Eliminate е изтрит, следващия моля.
мисля че аццто ми е изтрито без причина   Секи божи лвл са го дигнал БЕЗ помоща н БЪГЪ Използвах го само и единственно да се хелвам  тази снимка показва че го използвам но защо не постнеш след сек снимка когато го махам НИТО Един  моб несам килл с това неща  нито босове и др   това е от мене несам направил нищо лошо плз варнете ми ацц ,а и тази снимка недоказва,че ползвам дмг бъг.А и алеин извинявамсе че чак сега поствам,неследя форуми и по пр не сам им почитател.

Неактивен Shunae

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 772
  • EVO Karma: -9
  • WOW Beta Tester
Re:Zadnik (с извинение)
« Отговор #42 -: Май 07, 2009, 08:20:45 pm »
мисля че аццто ми е изтрито без причина   Секи божи лвл са го дигнал БЕЗ помоща н БЪГЪ Използвах го само и единственно да се хелвам  тази снимка показва че го използвам но защо не постнеш след сек снимка когато го махам НИТО Един  моб несам килл с това неща  нито босове и др   това е от мене несам направил нищо лошо плз варнете ми ацц ,а и тази снимка недоказва,че ползвам дмг бъг.А и алеин извинявамсе че чак сега поствам,неследя форуми и по пр не сам почитател.
Убил си моб,видях те,не лъжи.

Неактивен GODLIKE

  • Knight
  • *
  • Публикации: 35
  • EVO Karma: -4
Re:Zadnik (с извинение)
« Отговор #43 -: Май 07, 2009, 08:26:44 pm »
Убил си моб,видях те,не лъжи.
Може да сам сичко др но не и лъжеч,що не стоя с мене да ме гледаш как дигам до 80 ........
« Последна редакция: Май 07, 2009, 08:29:39 pm от GODLIKE »

Неактивен Sparrow

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 945
  • EVO Karma: -49
  • Mithrandir's Follower
Re:Zadnik (с извинение)
« Отговор #44 -: Май 07, 2009, 08:32:01 pm »
Ооо... Умен как ще дига с бъга ооо не... Той за бъга разбра едва след като аз постнах. Това мога да го потвърдя. От много УоУ взехте да се дрогирате и не знаете кво пишете. Няма точки, запетаи.. кво да говорим.
Master of doom, by doom mastered! - Nienor Niniel for Turin Turambar Dagnir Glaurunga.
As long as we are alive we will hope! - Gandalf.
...and Tolkien shall never die! - Me.