Автор Тема: Какво е сътворил мой близък !!!!  (Прочетена 1693 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен verd

  • Knight
  • *
  • Публикации: 15
  • EVO Karma: -1
Какво е сътворил мой близък !!!!
« -: Януари 10, 2008, 05:16:48 pm »
  След като ме нямаше за известно време вкъщи.
  И понеже това засяга всички, които четат форума и най - вече моето " име " и все пак след дълги колебания, реших да ви споделя какво е направил въпросния човек  :evilmad: .

  1. Възползвал/а  :wink: се от ACC - то ми, това няма лошо все пак ми е близък, лошото е, че не е казал/а, че е друг човек на хората с които е общувал/а. ( грешката е моя )

  2. Писал/a във форума, в това пак няма лошо ако не беше ... (пак грешката е моя )

  3. Лъгал/a   :evilmad:, от мое име ето това е което ме дразни най - много  :freak:( това си е негова/нейна грешка )

 По първото това повече няма да може да го прави.
 По второто и това не е във възможностите му/и вече.{ ако все пак се регистрира под друг ник  (не и от моя комп ) ще бъдете уведомени своевременно }.
 По третото е направил/а пост където казва, че играел/а за да си почине, играел в Blizz, в сърв имал шаман 42 лвл и т.н той/тя не е играл в Blizz  аз съм играл в Blizz, но малко само до 34 лвл  :wink: не играя щото не мога да инстална оригинала на  играта след преинсталация  на Windowsa тази е копи пасте от един fr.  :cry2: ( преди това имаше други дето се обяснявал/а като девица )  :evilmad:.

 Шаман, че има има, ма не е 42 лвл, а 70, казва се Deathfury и е лично мой, някой може и да го е виждал и да си е писал с него :wink:.

 Ще кажете, тоя ко ни занимава, но става въпрос за моята репутация колкото и малко постове да имам( сега и по малко ще станат сигурно след тяхното изтриване )  :wink:, а и всеки съвестен човек би трябвало да каже на другите, че са били лъгани ( което направих не и след мисли да не издъня мой човек ) но все пак смятам, че така е правилно.

 Искам да се извиня на всички, към които се е обърнал/а.
 
 П.С. Искам да помоля МеКеТа да ме извини от негово/нейно име и да изтрие всички постове на Verd от форума ( ако може  :wink:), с изключение на тоя за подпомагането на сървъра ( той си е лично мой  :wink: ) и тая тема за да може хората да я видят  :wink:.

 Приятна вечер и игра на всички.  :up: