Автор Тема: Първи професионален event  (Прочетена 3393 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен pres

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 4361
  • EVO Karma: 24
Първи професионален event
« -: Май 27, 2007, 07:22:15 pm »
Поради малкото желаещи да се направи професионален евент за професии herbalism/alchemy такъв ще бъде направен вторник или сряда вечерта за професии mining/blacksmithing. За повече информация прочетете темата Няколко идеи.

Неактивен pres

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 4361
  • EVO Karma: 24
Re: Първи професионален event
« Отговор #1 -: Май 31, 2007, 09:56:48 am »
Никой не прояви интересно. Ясно, никой не иска gold, +1lvl, редки оръжия и брони, рецепти, които имат под 1% drop rate от елити високо ниво ... Както и да е, петък, 1 юни, от 22:00 правя двоен евент - за mining/blacksmithing и herbalism/alchemy. Ако дойде само по 1 човек, броя го за победител и печели event точките (които ще обсъдим с MeKeTa по колко да са за дадена награда).

EDIT : 22 часа, за alchemy нужният скил е 200, а за blacksmithing - 250
« Последна редакция: Юни 01, 2007, 10:40:04 am от pres »

Kasapin

  • Гост
Re: Първи професионален event
« Отговор #2 -: Юни 01, 2007, 10:27:42 pm »
е няма ли за шивачи  :puppyeyes: :puppyeyes:

Неактивен pres

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 4361
  • EVO Karma: 24
Re: Първи професионален event
« Отговор #3 -: Юни 01, 2007, 10:29:14 pm »
Сървър няма, ти за шивачи искаш ... ще направя и за останалите професии, стига да има желаещи. Даже пускам една анкета кой за коя професия иска event.

Kasapin

  • Гост
Re: Първи професионален event
« Отговор #4 -: Юни 01, 2007, 10:39:00 pm »
бър си ( ама то е така кат няма сървар )  :up:

Soulfire

  • Гост
Re: Първи професионален event
« Отговор #5 -: Юни 02, 2007, 09:25:49 am »
Няма ли да може днес да стане този евънт? Започна да ми писва от защото последната неделя нямаше евънт а аз чаках ли чаках...

Smiley

  • Гост
Re: Първи професионален event
« Отговор #6 -: Юни 03, 2007, 10:33:33 am »
Не знам за професионалните ама за seconndary skill би трябвало да има евент. Тях поне всеки може да ги учи, а професиите се избират според пристрастията на играча. Аз лично сънм фен на алхимията но съм вдигал всички професии( без jewelcrafting ), сега се мъча на Leatherworking, но без специалниата солница която се прави само от Инжинерите на 250 скил не знам как ще вдигна 300 скилл за Гранд Мастер.Иначе в момента съм с 230 на 43 лвл.
    Salt Shaker (нужната ми солница)
   Devices    250 skill engeenering   1x Mithril Casing, 6x Thorium Bar, 1x Gold Power Core, 4x Unstable Trigger
 Salt Shaker
Devices
Requires Leatherworking (250)
Use: Allows an experienced leatherworker to turn Deeprock Salt into Refined Deeprock Salt. Use of the device exposes the user to sub-core micro radiation and should not be used more than once every few days (действие)
Използва се за Refined Deeprock Salt от която 1x Rugged Hide, 1x Refined Deeprock Salt=Cured Rugged Hide която почти всички Епични рецепти ми искат.
МОЛЯ някой с нужните умения да ми направи такава  естественно срещу заплащане.
« Последна редакция: Юни 03, 2007, 10:44:15 am от Smiley »