Автор Тема: Проблемно рибарство?  (Прочетена 13623 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен SeanAstin

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 58
  • EVO Karma: 3
  • Shushumiga
Re:Проблемно рибарство?
« Отговор #45 -: Декември 07, 2009, 09:22:48 pm »
Schitayki se za nay-opitniq i postoqnen ribar ot Aliansite, moga da pomogna na vseki 1 otnosno v koq zona, s kolko skill, na koe mqsto, kakva riba, po kolko broq moje da ulovi... Syshtoto se otnasq za vseki 1 daily fishing Q, koito iziskvat ulavqneto na neshto v opredelena zona. Kolkoto do train-a na Fishing - ot Journeyman do Grand Master moje da se trainva pri Marcia Chase v Dalaran do fontancheto pred Alianskata Banka.

Ako imate vaprosi za konkretna riba - /w Rini ingame.
Rini shi va izrini!

Неактивен BulgarianSS

  • EVOWOW Fan
  • Challenger
  • *
  • Публикации: 2655
  • EVO Karma: -87
  • Искам да стигна -1000 репутация !
    • Star Gate of EvO
  • ISP: Pernik Lan
  • Side: For The Horde
  • Герой: Skins
Re:Проблемно рибарство?
« Отговор #46 -: Декември 08, 2009, 10:40:57 am »
Ловенето на риба е спрямо зоната за която ти е скила,иначе няма хващане на риба,винаги бяга...
Скил-а се качва сравнително много бавно,това е най-бавната професия за вдигане.

За другите професии - Нито Мининг,нито Блекшмитинг,нито Тейларинг,нито Енчайнтинг,нито Готвенето,нито Първата помощ (това са скиловете,които са тествани),не вдигат скил на СИВО !

Поздрави и приятна игра.
"Stay Foolish, Stay Hungry"

Неактивен Wollverine

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 289
  • EVO Karma: -35
Re:Проблемно рибарство?
« Отговор #47 -: Декември 08, 2009, 10:50:41 am »
Schitayki se za nay-opitniq i postoqnen ribar ot Aliansite, moga da pomogna na vseki 1 otnosno v koq zona, s kolko skill, na koe mqsto, kakva riba, po kolko broq moje da ulovi... Syshtoto se otnasq za vseki 1 daily fishing Q, koito iziskvat ulavqneto na neshto v opredelena zona. Kolkoto do train-a na Fishing - ot Journeyman do Grand Master moje da se trainva pri Marcia Chase v Dalaran do fontancheto pred Alianskata Banka.


Ako imate vaprosi za konkretna riba - /w Rini ingame.

В момента съм 271 fishing skill искам да знам в коя зона да ловя и да ми качва скилл , че примерно в Hilsbrad и Western Plaguelands ми качва skill , а в Winterspring неиска ..... Ако може ми дадеш и в коя зона от колко до колко fishing skill може да дигаш ще е доста добре не само на мене ще помогнеш . Ето ти ги зоните - http://thottbot.com/world - коя зона на колко skill съответства .
« Последна редакция: Декември 08, 2009, 10:59:38 am от Wollverine »

Неактивен dready

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 58
  • EVO Karma: -2
Re:Проблемно рибарство?
« Отговор #48 -: Януари 30, 2010, 05:22:53 pm »
Schitayki se za nay-opitniq i postoqnen ribar ot Aliansite, moga da pomogna na vseki 1 otnosno v koq zona, s kolko skill, na koe mqsto, kakva riba, po kolko broq moje da ulovi... Syshtoto se otnasq za vseki 1 daily fishing Q, koito iziskvat ulavqneto na neshto v opredelena zona. Kolkoto do train-a na Fishing - ot Journeyman do Grand Master moje da se trainva pri Marcia Chase v Dalaran do fontancheto pred Alianskata Banka.

Ako imate vaprosi za konkretna riba - /w Rini ingame.

Ами мен ме интересува 1 рибе , Pygmy Suckerfish  опитвам се да го намеря от няколко дни но без успех , ако може да ми кажеш каде се лови ще съм ти много благодарен

Неактивен Abrucci

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 703
  • EVO Karma: 24
  • Most Powerful
Re:Проблемно рибарство?
« Отговор #49 -: Февруари 01, 2010, 11:07:49 am »

Неактивен dready

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 58
  • EVO Karma: -2
Re:Проблемно рибарство?
« Отговор #50 -: Февруари 01, 2010, 02:53:51 pm »
http://www.wowhead.com/?item=40199  :clover:

В тази територия лових , хванах около 400 риби и нито една Pygmy Suckerfish , гледах и в thotbot и лових на всички места на които уж трябва да излиза ,но не хванах нищо.

Неактивен CRINOS

  • Knight
  • *
  • Публикации: 39
  • EVO Karma: 1
  • Darkness Visible
Re:Проблемно рибарство?
« Отговор #51 -: Февруари 02, 2010, 12:49:10 pm »
Ето ви един Fishing and Cooking Horde guide http://www.elsanglin.com/fishing_and_cooking_horde.html на ми помогна адски много. Наслука  :freak:
Every Soul Has A Hidden Depth. Every Wound Tells A Broken Story. Every Solider Leaves His Bloody Mark
From The Shadows Of A Spiteful Mist. A Warriors Walks From A Horison Of Hate. A Shadow Of Enigma.