Автор Тема: За или против близ лайк ехп и голд ?  (Прочетена 5538 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Insulter

  • Гост
Отговаряйте с да и не моля.

Аз съм за Близ лайк!  :-)

Snik4er

  • Гост
Re: За или против близ лайк ехп и голд ?
« Отговор #1 -: Май 02, 2007, 04:43:33 pm »
Айде да речем `Да` (някой да го направи анкета или не). Дано най-после ми кажат как да си оправя героя, че да се мъча на близз лайк-а, ако стане...

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Re: За или против близ лайк ехп и голд ?
« Отговор #2 -: Май 02, 2007, 08:09:51 pm »
За мен винаги е било добре при влагането на някакви усилия да има продължителен ефект или смисъл.Аз съм за blizlike rate.

П.п.:Що се отнася до сървъра, то той ще си остане с досегашните RATE`s.Няма смисъл да пускате теми с искане да се сменя даден rate от сървъра.
« Последна редакция: Май 02, 2007, 08:12:43 pm от MeKeTa »

Amev

  • Гост
Re: За или против близ лайк ехп и голд ?
« Отговор #3 -: Май 03, 2007, 02:03:36 am »
така е добре , само може хоноура да се дигне защото тука не играем по 1500 човека .. а най много 40 :)

Own3d

  • Гост
Re: За или против близ лайк ехп и голд ?
« Отговор #4 -: Май 03, 2007, 06:22:18 am »
Да така ще се саберат елитните играчи от други сървъри, само на Q-та да се намали hp -то ако може другото е добре  :up:

Kuch3t0

  • Гост
Re: За или против близ лайк ехп и голд ?
« Отговор #5 -: Май 03, 2007, 06:31:48 am »
В момента сървара си е със страхотен XP i Drop rate вярно че понякога е малко досадно, но предпочитам така отколкото да ги дигнат и да стане фън сървар

On3ros3

  • Гост
Re: За или против близ лайк ехп и голд ?
« Отговор #6 -: Май 03, 2007, 01:11:48 pm »
Аз съм за BLIZZ поради причинъта че това е единствения нормален server които хората се грижът за него и ми писна се от ламерски serveri а този не е и по добре BLIZZ от колкото LAME но пък да дигнът HONORA няма да е зле се пак сме не повече от 50 човека а не 5000 :)

Неактивен Immortal

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 147
  • EVO Karma: 5
Re: За или против близ лайк ехп и голд ?
« Отговор #7 -: Май 03, 2007, 07:30:55 pm »
Батки набичете рейта докато е тест сървъра, после го правете квото искате.  :freak: Аз на тестис нема да играя ако е 1по. Норманите хора правят следното - бичат EXP rate, махат Honor, бичат дроп, правят се Raid групи у Naxx и т.н.т. Гледаш има ли краш от Рейд групата във дънжана, телепортираш всички на 1 да се пуцат да видиш как въри сървъра и т.н.т, веднага се коментират всички Questove и се fix-ват които могат. ЩОМ Е ТЕСТОВ СЪРВЪРА, дайте свобода да се разходим из него да видим кое бачка и кое не после смъквайте рейта и слагайте онър.  :freak: Това е мойто мнение.  :up:

XP up, HONOR down, DROP up. После като не е тестов ги оправете.
« Последна редакция: Май 03, 2007, 07:40:44 pm от Immortal »
Maiya

apathetical_hr

  • Гост
Re: За или против близ лайк ехп и голд ?
« Отговор #8 -: Май 03, 2007, 07:52:35 pm »
Батки набичете рейта докато е тест сървъра, после го правете квото искате.  :freak: Аз на тестис нема да играя ако е 1по. Норманите хора правят следното - бичат EXP rate, махат Honor, бичат дроп, правят се Raid групи у Naxx и т.н.т. Гледаш има ли краш от Рейд групата във дънжана, телепортираш всички на 1 да се пуцат да видиш как въри сървъра и т.н.т, веднага се коментират всички Questove и се fix-ват които могат. ЩОМ Е ТЕСТОВ СЪРВЪРА, дайте свобода да се разходим из него да видим кое бачка и кое не после смъквайте рейта и слагайте онър.  :freak: Това е мойто мнение.  :up:

XP up, HONOR down, DROP up. После като не е тестов ги оправете.

Абсолютно съгласен!!!Няма смисъл от тоя нормал рейт в момента! :)

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Re: За или против близ лайк ехп и голд ?
« Отговор #9 -: Май 03, 2007, 11:49:26 pm »
Батки набичете рейта докато е тест сървъра, после го правете квото искате.  :freak: Аз на тестис нема да играя ако е 1по. Норманите хора правят следното - бичат EXP rate, махат Honor, бичат дроп, правят се Raid групи у Naxx и т.н.т. Гледаш има ли краш от Рейд групата във дънжана, телепортираш всички на 1 да се пуцат да видиш как въри сървъра и т.н.т, веднага се коментират всички Questove и се fix-ват които могат. ЩОМ Е ТЕСТОВ СЪРВЪРА, дайте свобода да се разходим из него да видим кое бачка и кое не после смъквайте рейта и слагайте онър.  :freak: Това е мойто мнение.  :up:

XP up, HONOR down, DROP up. После като не е тестов ги оправете.

Абсолютно съгласен!!!Няма смисъл от тоя нормал рейт в момента! :)

Много грешите.Всеки има право да избира каде и какво да играе.Успех във фън сървърите :)

Amev

  • Гост
Re: За или против близ лайк ехп и голд ?
« Отговор #10 -: Май 07, 2007, 12:55:07 am »
много добре казано .. като искате да ви е лесно има други .. а и не вярвам че с 1кил като станеш 60 лв ще можеш да помогниш с фикса на бъговете ... познайте защо ! Сървъра си е супер само хонор да се дигне :)

Soulfire

  • Гост
Re: За или против близ лайк ехп и голд ?
« Отговор #11 -: Май 07, 2007, 07:00:26 am »
За Близ... Правете каквото искате но да има работещи куестове :)