Автор Тема: професии  (Прочетена 2269 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен nuub

  • Knight
  • *
  • Публикации: 2
  • EVO Karma: -1
  • wow user
професии
« -: Юли 04, 2012, 04:31:49 pm »
досега несам писал тук и sory ако има някаф проблем но искам да споделя че досега сам ползвал промоции те които пускате за xp но няма ли някаф вариянт да овеличите xp на професиите които всеки тарси и на всеки му трябват така е по лесно и ще има повече професии моля ако е ваззможно това да бъде направено като една облага за нас и за вас пак се извинявам ако има проблем сас начина ми на писане и тн. благодаря и ще се надявам да вдигнете xp  на професиите които ни трябват

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: професии
« Отговор #1 -: Юли 04, 2012, 06:31:55 pm »
За сега не е имало промоция на професиите, може да се замисля в бъдеще да пускам и такива - когато някой се кани да си смени професията ;)
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен nuub

  • Knight
  • *
  • Публикации: 2
  • EVO Karma: -1
  • wow user
Re: професии
« Отговор #2 -: Юли 04, 2012, 07:35:38 pm »
aми aз мислех да го дигнете xp-to на малко по високо от 1 не да бъде кат промоция но все пак е нешно мерси

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: професии
« Отговор #3 -: Юли 04, 2012, 07:55:39 pm »
Не знам искам да видя и други мнения.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен govedar

  • Knight
  • *
  • Публикации: 31
  • EVO Karma: 3
  • evo user
Re: професии
« Отговор #4 -: Юли 05, 2012, 09:36:05 am »
Ако искате професии, ще се потрудите малко...Имам всичките професии и не мисля, че има нещо трудно да ги дигате на x1 (това е само мое мнение )

Неактивен vedalann

  • Knight
  • *
  • Публикации: 44
  • EVO Karma: -5
  • wow user
  • Side: For The Horde
  • Герой: vedalan
Re: професии
« Отговор #5 -: Юли 05, 2012, 11:20:32 am »
Аз мисля, че няма да е лошо да се направи като промоцията на XP-то, но за по кратко време 3-5 дена макс. :clover:
Vedalan/retry/paladin

Неактивен victor?

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 179
  • EVO Karma: -6
  • wow user
Re: професии
« Отговор #6 -: Юли 05, 2012, 04:13:03 pm »
 Нещото което винаги ме е дразнило в ево е облагодетелстване при постоянните промени, пример един пич преди много време си взел маунт с 1-2 седмици вотване след 2 месеца друг си го вземал за 30 лева.
 Дигаме си герои по месец още месец им дигаме професии, след време всичкото това става за 1 седмица, не знам дали е само при мен, но това нещо страшно много ме дразни и ме отказва..
ево те кара да бъдеш изобретателен ;)

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: професии
« Отговор #7 -: Юли 08, 2012, 01:17:36 pm »
Нещото което винаги ме е дразнило в ево е облагодетелстване при постоянните промени, пример един пич преди много време си взел маунт с 1-2 седмици вотване след 2 месеца друг си го вземал за 30 лева.
 Дигаме си герои по месец още месец им дигаме професии, след време всичкото това става за 1 седмица, не знам дали е само при мен, но това нещо страшно много ме дразни и ме отказва..

Възползвай се и ти, това че някой има опция да се облагодетелства не спира да го последваш. Лошото е ако само някои го могат.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database