Автор Тема: Goblin Engineering  (Прочетена 3545 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Marrvel

  • Гост
Goblin Engineering
« -: Юни 13, 2009, 03:32:58 am »
Не съм сигурен дали е бъг, затова го побликувам тук, а не в Бъг Тракера. Работата е там, че взех куеста Goblin Engineering и след като отидох до Танарис и го предадох на прословутия Nixx Sprocketspring, той не ми даде повече никакъв куест. За да станеш гоблин инжинер, той трябва да ти предложи куеста The Pledge of Secrecy, доколкото знам непосредствено след като му предадеш по-горния. Аз ли нещо не правя както трябва или си е бъгнато?

Благодаря.

Неактивен monlew

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 789
  • EVO Karma: -22
  • Panika
Re:Goblin Engineering
« Отговор #1 -: Юни 14, 2009, 07:37:24 pm »
Въпросният гоблин дава 2 куеста.Ти трябва да вземеш един от тях само,макар и да са с еднакви имена.Освен това ти трябва 40 ниво.Но уловката е да земеш само един от куестовете.

Marrvel

  • Гост
Re:Goblin Engineering
« Отговор #2 -: Юни 20, 2009, 08:21:45 am »
Проблемът е точно, че не ми дава куестовете. При него ми свършваше куеста Goblin Engineering, но като му го предадох и той не ми даде нов :/ А съм над 40 лвл...

Неактивен eminemm

  • Knight
  • *
  • Публикации: 4
  • EVO Karma: -1
Re:Goblin Engineering
« Отговор #3 -: Юни 20, 2009, 09:19:23 am »
Ако вече имаш,Gnomish Engineering неможеш да земеш и Гоблин,поне така мисля че беше.

Marrvel

  • Гост
Re:Goblin Engineering
« Отговор #4 -: Юни 22, 2009, 03:46:11 pm »
И аз мисля, че е така, но нямам Гномиш. Според мен куеста е бъгнат нещо. Няма ли някой, който го е взел тоя инжинеринг да каже как става работата?

Неактивен N0MAD

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 554
  • EVO Karma: -31
  • Love me,hate me,you won't break me
Re:Goblin Engineering
« Отговор #5 -: Юни 23, 2009, 08:43:19 am »
много са хората мисля че Бронкс и Иста го имат
Таня и Брут също са инжинери