WOTLK > Други

Фонтана в Даларан (при Marcia дето е)

(1/2) > >>

chip:
ми, кат метна въдицата - кордата виси вертикално надолу - съответно - плувката я няма.

другото - кат вдигна левъл - health и mana - не се пълнят веднага, ами бавничко - почват почти от нулата. имам спомен, че винаги са се пълнели, нямам спомен дали не е от някой от експандовете. не, че е нещо, ама е малко критично - като си свикнал да разчиташ, че ше вдигнеш точно преди да умреш :)

тва - за Chip героя - вдигам на x1

admin:
А... това с кръвта и маната сега го чувам.

Принципно си е така когато вдигнеш ниво, трябва всичко да е макс.

zeraful:

--- Цитат на: admin в Декември 18, 2013, 04:20:58 pm ---А... това с кръвта и маната сега го чувам.

Принципно си е така когато вдигнеш ниво, трябва всичко да е макс.

--- Край на цитат ---


Освен когато носиш левълинг предмети, тогава промяната в кръвта и маната, която я получаваш от покачването на статистиката, на същите предмети ( примерно лв 10 си бил и бонус имаш 10 стамина, ставаш 11 левъл и се променя на 12 стамина) не се възстановява инстант, а се пълни според регена на героя.

chip:

--- Цитат на: zeraful в Декември 18, 2013, 05:06:53 pm ---
Освен когато носиш левълинг предмети, тогава промяната в кръвта и маната, която я получаваш от покачването на статистиката, на същите предмети ( примерно лв 10 си бил и бонус имаш 10 стамина, ставаш 11 левъл и се променя на 12 стамина) не се възстановява инстант, а се пълни според регена на героя.

--- Край на цитат ---

ами, с такива съм, ама е факт - че сега ми прави впечатление - може да се заглеждам повече, че до сега в частен сървър не съм играл :) както и да е, по-важният въпрос е - фонтана, че не мога да изловя всичките стинки там (имам чувството, че като метна, и ше ударя с плувката некой маг отдолу - у фореста)  :wink:

... и още нещо - видях тема за time-lost дето умрял в планината и не може да се лутне - има на доста места места такива - ти го трепеш - той си се кОпа сам под земята - обикновено - ако има хълмче наблизо. по-досадното обаче е, когато някой е в къща, и като тръгне да бяга, и умира на покрива - а в него е айтъма дет ти трябва  :wink:

за 30 левела и 3 дни игра - толкоз със забелязаните бъгове (не се смейте, вдигам си и професиите успоредно).

chip:
така ... преди малко забелязах, че други хора - си ловят риби нормално в този фонтан, явно - проблема е при мен.

ако някой по-запознат може да сподели от какво може да е - да каже. свалил съм WoW версията от торента, адони - нямам кой-знае какви ...

също така имам проблем с някои куестове - в които се налага да се маунтнеш на някакво средство - не ме зачита.

къде та търся проблема - в кой файл (при мен) ?

P.S. за левелинг предметите - наистина е така, zeraful, благодаря за уточнението  :up:

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия