WOTLK > Shaman

Малко помощ относно шамана - "От horde на alians ?"

(1/3) > >>

Rasekt:
Изскам да питам има ли начин героя ми да стане алиянс без да изпращам sms-и и такива защото не ми е по джоба ? И ако има такав начин бихте ли ми обяснили какав е той ?

Problem:
няма

Bl1zAlkA7a:
Правиш на някой от играта услуга, за която да ти се заплати с смс-и :clover:

Rasekt:
Една дарителста точка е 2 лева и нещо, а 2 дарителски точки са 4 кинта и 80 мисля че. За смяната на расата се иска 8 или 10 точки като тяхната цена е около 20 кинта и малко. Какво услуга мога да направя за толкова пари ? Имам едни 700 голт ама те и за 1 няма да стигнат.... това е много гадно ! Имам едн единствен герой на висок лвл (73), който едва го развивам и вече месец (нов съм) и с него ако има начин да направа такава голяма услуга камо кажете  :clover:

zeraful:

--- Цитат на: Rasekt в Септември 16, 2011, 08:35:09 pm ---Една дарителста точка е 2 лева и нещо, а 2 дарителски точки са 4 кинта и 80 мисля че. За смяната на расата се иска 8 или 10 точки като тяхната цена е около 20 кинта и малко. Какво услуга мога да направя за толкова пари ? Имам едни 700 голт ама те и за 1 няма да стигнат.... това е много гадно ! Имам едн единствен герой на висок лвл (73), който едва го развивам и вече месец (нов съм) и с него ако има начин да направа такава голяма услуга камо кажете  :clover:

--- Край на цитат ---

След като този герой няма и 80 левел и вероятно няма нищо ценно в него, по-добре си направи нов герой, от фракцията която искаш, от колкото да даваш излишни пари. Плюс това няма да ти е толкова трудно да го дигнеш отново, една седмица мисля, че е достатъчна. Вече героя ти ако беше 80ти левел и имаше предмети - тогава можеше да се замислиш, но при положение, че в момента няма нищо в него, освен някой друг ачийвмънт, някой друг предмет в инвентара (в което се съмнявам) и малко злато - не си струва.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия