Автор Тема: Ring  (Прочетена 12359 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен govedar

  • Knight
  • *
  • Публикации: 31
  • EVO Karma: 3
  • evo user
Re: Ring
« Отговор #15 -: Август 20, 2013, 11:49:57 am »
Дигнете си по един shadow priest или warlock за да си нямате проблеми  :cap:

Неактивен sunrisemixes

  • Knight
  • *
  • Публикации: 48
  • EVO Karma: 4
  • free user
  • Side: For The Horde
  • Герой: sint* / outb*
Re: Ring
« Отговор #16 -: Август 20, 2013, 03:22:38 pm »
Единственото което ми прави впечатление е че доста рядко им критвам с рендж дпс-та, с мелетата ги избягвам освен с warrior-a.

Не съм влизал в играта скоро, но този проблем е от доста време и се забелязва не само при играчите с пръстени. Често се случва parry и dodge в гръб /дори и в стън/, а не би трябвало.
Затова съм съгласен, но всичко останало е общи приказки.

След като си носят ринговете с години не мисля че туко-така ще ги свалят.
Ще си носят флагове по бг-тата и НЕ няма да си вдигна шаман,с.поп или маг това означава че искаш да се запази статуквото и предпочиташ 100 човека да се съобразяват с 3-ма, а тука хората искат друго

Всички се молим този бъг, който ги прави ''pro'' да се оправи. Да могат да се бият в гръб.
Поне в гръб.

Неактивен daylight

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 130
  • EVO Karma: 37
Re: Ring
« Отговор #17 -: Август 21, 2013, 11:31:13 am »
Ухааа... Във форума много възпитано се изразявате. Направо стил показвате.   Взеха да ми се надигат въшките, че съм фактор в играта. Че и съпричастност се вижда. " А ние Хордите се борим с 3 такива..."  Жив пехливанлък. Хехе. Какви са тези оплаквания, че ви биели noobs. Срамна работа. Резил пълен. Даже предложения ви отправях по #world да ви го отстъпя пръстена срещу известно количество финикийски знаци.
В батълграунди влизам само с персонален хилър зад гърба си. Ако са два - по добре за мен и по-зле за вас. ;)  Това което ви касае е, че започваме с Baihoi арени щом пристигне новата ми машина /чакам я този уикенд/. Елате ме спрете да не запиша. Хайде - бегом марш да си режете вените.


П.С. Resilience'a ми е над 1200, а тениската е синя. ;) Не се вземайте много на сериозно. Лятото още не е свършило, както и момичетата по плажовете.



Неактивен Roguetype

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 575
  • EVO Karma: -5
  • wow user
  • Side: For The Horde
  • Герой: Roguetype
Re: Ring
« Отговор #18 -: Август 21, 2013, 12:49:06 pm »
@daylight, не знам, дали си от тримата, но ако е така и ти си много дисциплиниран тука, но не и в играта. Ще публикуваш само такива жалки постове. Моли се, за да не оправят този проблем, защото тогава ние няма да се занимаваме с 3 такива, а вие ще се занимавате с цяла фракция гиганти.

Ето и пример затова, колко сте културни: :down:






Вие на години сте пораснали, но на ум сте изостанали много назад. Много жалко.  :no:

Неактивен daylight

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 130
  • EVO Karma: 37
Re: Ring
« Отговор #19 -: Август 21, 2013, 01:26:20 pm »
Това е начин на изразяване който разбирате. Отдавна съм се отказал да ви обяснявам какво и защо. Колкото и да пищите, колкото и да се самонавивате като идиоти -  пръстените остават въпреки че ви е лична болка. Това ви е казвано не само в играта и не само в една тема по форума. На правокациите ви ще се отвръща по достъпен за вас начин. Усмихнат ден от мен. :)

Неактивен untaught

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1045
  • EVO Karma: 96
  • wow user
  • ISP: Vivacom
  • Герой: Volodq
Re: Ring
« Отговор #20 -: Август 21, 2013, 01:42:37 pm »
Проблем с miss няма!

Hate transparent chat!


Неактивен Roguetype

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 575
  • EVO Karma: -5
  • wow user
  • Side: For The Horde
  • Герой: Roguetype
Re: Ring
« Отговор #21 -: Август 21, 2013, 01:47:03 pm »
Това е начин на изразяване който разбирате. Отдавна съм се отказал да ви обяснявам какво и защо. Колкото и да пищите, колкото и да се самонавивате като идиоти -  пръстените остават въпреки че ви е лична болка. Това ви е казвано не само в играта и не само в една тема по форума. На правокациите ви ще се отвръща по достъпен за вас начин. Усмихнат ден от мен. :)

Никой, никъде в темата не е казал, че иска да Ви се премахнат пръстените, нали така? Измисляш си жалки истории, което те прави още по - жалък, затова спирам да споря с теб. Усмихнат ден и от мен. :fun:


Неактивен daylight

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 130
  • EVO Karma: 37
Re: Ring
« Отговор #22 -: Август 21, 2013, 02:00:46 pm »
Хаха. Оня ден един роуг който по случайност носи името Roguetype търсеше в играта кастъри за да ме смъквали. Изобщо не беше жалък този роуг. Нали знаеш че с твърдението си че избягваме sap'а лъжеш най безогледно. Искаш ли да проверим и ако се окаже че съм прав - админа ти трие героя. Готов ли си да го заложиш с увереността си, че това което твърдиш е вярно?

Неактивен Roguetype

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 575
  • EVO Karma: -5
  • wow user
  • Side: For The Horde
  • Герой: Roguetype
Re: Ring
« Отговор #23 -: Август 21, 2013, 02:12:05 pm »
Хаха, а ти залагаш ли си пръстена? :freak:

Аз съм готов да си заложа героя. Влез и да пробваме, още сега! ; )

И пак измисли една жалка случка :Д

Неактивен daylight

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 130
  • EVO Karma: 37
Re: Ring
« Отговор #24 -: Август 21, 2013, 02:18:05 pm »
Ти сап как ми слагаш - двата героя са лице в лице ли?  :smart:

Неактивен shanostation

  • Knight
  • *
  • Публикации: 22
  • EVO Karma: -2
  • wow user
Re: Ring
« Отговор #25 -: Август 21, 2013, 02:22:24 pm »
Сапа не мое се блоква,доджва и парира ( или поне така тряа да е не знам дали в евото е така ) хахахах, което оставя сао възможността да missne, което на някъв с 1000 деф не е трудно да се повярва

Неактивен Roguetype

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 575
  • EVO Karma: -5
  • wow user
  • Side: For The Horde
  • Герой: Roguetype
Re: Ring
« Отговор #26 -: Август 21, 2013, 02:32:15 pm »
Както се слага сапа, така го слагам. Залагаш ли си пръстена, защото аз си залагам героя. Нали си много смел и самоуверен, ела да пробваме?

Неактивен daylight

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 130
  • EVO Karma: 37
Re: Ring
« Отговор #27 -: Август 21, 2013, 02:53:48 pm »


И сега какво - ордата остава с един роуг по-малко ли?

Неактивен untaught

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1045
  • EVO Karma: 96
  • wow user
  • ISP: Vivacom
  • Герой: Volodq
Re: Ring
« Отговор #28 -: Август 21, 2013, 02:59:00 pm »
Един път ли стана?!  :clover:


Неактивен daylight

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 130
  • EVO Karma: 37
Re: Ring
« Отговор #29 -: Август 21, 2013, 03:07:04 pm »
Повече от един път. ;)