Автор Тема: DK танк  (Прочетена 5450 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен naskutu

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 179
  • EVO Karma: -22
  • няма
  • Герой: Blackcow
DK танк
« -: Април 30, 2013, 07:05:20 pm »
Хора земете малко оправете ДК танковете. Моето мнение е че в момента освен паладин танк другите не стават. Някак си не  е нормалко "Consecration" (spell=26573) да прави в пъти повече threat от ДнД "Death and Decay" (spell=58629) на ДК-то (като се има на предвид че ДнД-то е с надпис "This ability produces a high amaunt of threat". Имам и паладин танк (а смея да твърдя че играя доста добре с ДК) и да държа с него 4-5-6 моба е просто песен,даже не ми трябва и да се опитвам, за сметка на това с ДК е може би наи големия тормоз (самоо в/у друида нямам наблюдения защото мн одавна го пробвах). Ако се оправи барем се навъдят повече ДК танкове ,защото в момента освен на единичен таргет за друго нестава. ББ от мен.
Blackcow DK; Furioncho Druid; Uglyman Rogue
Hacky Hunter;Armohospital Paladin и още няколко :d

Неактивен valio_

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2399
  • EVO Karma: 171
  • Forum Nightmare
Re: DK танк
« Отговор #1 -: Април 30, 2013, 07:47:21 pm »
Насе не забраряй че палата има RF което му дава 80 % повече threat с холи магии като Consecration-a.Реално погледната ДК-то е най-добрия single target tank само че ако искаш да държиш траш ще ти се наложи да минеш на фрост талантите.
Отделно от това откакто оправиха Rune Strike за дк-тата стана малко по-сложно.
Така че правиш като мен - зарязваш дк-то и вдигаш пала :P
Blade with whom i lived, Blade with whom now i died,
 serve right and justice one last time, seek last heart of evil, still one life of evil,
 cut well old friend, and then farewell

Неактивен untaught

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1045
  • EVO Karma: 96
  • wow user
  • ISP: Vivacom
  • Герой: Volodq
Re: DK танк
« Отговор #2 -: Април 30, 2013, 08:06:50 pm »
mob tagging!!! :clover:


Неактивен naskutu

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 179
  • EVO Karma: -22
  • няма
  • Герой: Blackcow
Re: DK танк
« Отговор #3 -: Април 30, 2013, 08:40:58 pm »
Насе не забраряй че палата има RF което му дава 80 % повече threat с холи магии като Consecration-a.Реално погледната ДК-то е най-добрия single target tank само че ако искаш да държиш траш ще ти се наложи да минеш на фрост талантите.
Отделно от това откакто оправиха Rune Strike за дк-тата стана малко по-сложно.
Така че правиш като мен - зарязваш дк-то и вдигаш пала :P

Леле палата има РФ според тебе фрост пресенса какво го играе ? ??!!! Оправиха Руне страика - деирекно разбирам че не си играл в близзард и незнаеш как работи. РС не работи като оверпалара на воина, преди си работеше нормално ама го развалиха.Фрост таланти за пореден път казвам - това е дпс спек ..., се едно да играесх на ретри с паладин със оне ханд и схтит и с пуснато РФ земи се поинтерсувай от ДК за ЛК пача.  И съм вдигнал 2 паладина не 1, ама някак си е тъпо да има само 1 класс за танк. В близард съм виждал как паладин със 6к гс пулва над 10 моба и искача ДК и тои с толкоз (пред синдра дракончетата) пуска ДнД и 2 ББ и паладина остава да  го бие само сингле траша му ама както и да .. Споменавам за ДК-тата да се развие сървара и да е малко по балансиран ...
« Последна редакция: Април 30, 2013, 08:43:36 pm от naskutu »
Blackcow DK; Furioncho Druid; Uglyman Rogue
Hacky Hunter;Armohospital Paladin и още няколко :d

Неактивен untaught

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1045
  • EVO Karma: 96
  • wow user
  • ISP: Vivacom
  • Герой: Volodq
Re: DK танк
« Отговор #4 -: Април 30, 2013, 08:45:54 pm »


Неактивен valio_

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2399
  • EVO Karma: 171
  • Forum Nightmare
Re: DK танк
« Отговор #5 -: Май 01, 2013, 12:10:40 am »
Добре де Наско от близо две години ти говоря в играта, че ДК-то не му е наред агрото и точно и заради това спрях да се мъча.Танкя само когато ме помолят, а относно RS ще се съглася.Не съм го играл в близ така че няма да споря за него, но все пак ти го каза "5 Ice touch-a и нека ми земат агро".На паладините пак им зимат агро, като са си кухи по дефаулт, така че не винаги класа и геара са решаващи.
Тааа и с ДК-то ако искам мога да си го държа агрото на траш въпреки, че е ниско, но все пак прайвет сървър играем както можем.


Ааа и да
mob tagging!!! :clover:
Blade with whom i lived, Blade with whom now i died,
 serve right and justice one last time, seek last heart of evil, still one life of evil,
 cut well old friend, and then farewell

Неактивен naskutu

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 179
  • EVO Karma: -22
  • няма
  • Герой: Blackcow
Re: DK танк
« Отговор #6 -: Май 01, 2013, 12:17:11 am »
А е баце .. от 2011 разправям че ДК-то е прецакано относно танк .. напраих темата ако искат да го опраят .. знам че е прецакано, сигурен съм за това я правя ... дреме ми дали ще го оправят ... имам достатачно герои с които да играя било то танк хелар или дпс .. правя я темата за да не стане след време да кажат "ама никои не е казал че така трябва да е", не за друго.
Blackcow DK; Furioncho Druid; Uglyman Rogue
Hacky Hunter;Armohospital Paladin и още няколко :d

Неактивен valio_

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2399
  • EVO Karma: 171
  • Forum Nightmare
Re: DK танк
« Отговор #7 -: Май 01, 2013, 01:50:04 am »
Не е първата няма да бъде и последната, но не ми се спори излишно така, че успех  :clover:
Blade with whom i lived, Blade with whom now i died,
 serve right and justice one last time, seek last heart of evil, still one life of evil,
 cut well old friend, and then farewell

Неактивен untaught

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1045
  • EVO Karma: 96
  • wow user
  • ISP: Vivacom
  • Герой: Volodq
Re: DK танк
« Отговор #8 -: Май 01, 2013, 06:44:50 pm »
--->https://github.com/TrinityCore/TrinityCore/issues?state=open
Но тук трябва да докажеш, че си прав в нещо, а не просто "бъгнато е", "видях го в retail".


Неактивен Караконджул

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1178
  • EVO Karma: -136
  • Вагабонт
Re: DK танк
« Отговор #9 -: Май 02, 2013, 03:17:24 pm »
untaught, защо се подиграваш с младежа така? Как да обясни горкия, когато толкова го мъчи българския, а да не мислим за английския. :mrgreen:
РС не работи като оверпалара на воина

Иначе като цяло претенции могат да се отправят към Тринити.

А по отношение на паладинското агро. Сега вдигам още един такъв и освен с [Righteous Fury] ,  [Avenger's Shield] ,  [Hammer of the Righteous],  [Consecration] и  [Shield of the Righteous], ползвам ей това:



и няма мърдане :clover:
« Последна редакция: Май 02, 2013, 03:23:01 pm от Караконджул »

Най - мразим някой да ми умнее!

Неактивен valio_

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2399
  • EVO Karma: 171
  • Forum Nightmare
Re: DK танк
« Отговор #10 -: Май 02, 2013, 06:39:34 pm »
На НАШИЯ експанжън обаче тая магия, не е с 9 секунди кулдаун  :clover:
Blade with whom i lived, Blade with whom now i died,
 serve right and justice one last time, seek last heart of evil, still one life of evil,
 cut well old friend, and then farewell

Неактивен LaSnOcHeS

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 306
  • EVO Karma: -6
Re: DK танк
« Отговор #11 -: Май 02, 2013, 06:48:53 pm »
На НАШИЯ експанжън обаче тая магия, не е с 9 секунди кулдаун  :clover:

Да не кажа, че сега изобщо няма такава  :freak: , е има със същото име, ама прави абсолютно различни работи  :clover: