Автор Тема: Бихте ли използвали принтиране с невидимо мастило?  (Прочетена 10632 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Hunter1991

  • Knight
  • *
  • Публикации: 3
  • EVO Karma: 0
  • wow user
  • ISP: Megalan
  • Герой: rogue
Невидимото мастило се вижда само под ултравиолетова УВ светлина. Химикалките светят в малък обсег и трудно се забелязва светлината. Благодаря на всички приятели, които са участвали в анкетата, наистина ме интересува вашето мнение! Анкетата не е свързана с играта, а с реалния живот на повечето играещи.
« Последна редакция: Юни 17, 2013, 03:04:45 pm от Hunter1991 »

Неактивен untaught

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1045
  • EVO Karma: 96
  • wow user
  • ISP: Vivacom
  • Герой: Volodq
После се чудим защо имаме образование, а нямаме работа.


Неактивен Hunter1991

  • Knight
  • *
  • Публикации: 3
  • EVO Karma: 0
  • wow user
  • ISP: Megalan
  • Герой: rogue
Аз съм студент в елитен университет в София, в група от 20 човека, 2 не преписват, в поток от 60 човека, 10 не преписват. Не ми се мисли какво се случва в университети като УНСС. Умните хора знаят,че не е нужно да знаеш всичко от 1 учебник, учебниците се пишат, за да са обемни, плаща се на страница. Отделен въпрос е колко бумащина учим, колко ненужни предмети които изобщо не са свързани с това което ни интересува, с това което искаме да се занимаваме. Уча само по предмети,които ме интересуват, по другите имам само обща култура.
« Последна редакция: Юни 17, 2013, 05:20:20 pm от Hunter1991 »

Неактивен Sapphiron

  • EVOWOW Fan
  • Duelist
  • *
  • Публикации: 1035
  • EVO Karma: -96
  • It is too personal....
  • ISP: BTK
  • Side: For The Horde
  • Герой: Sapphiron
Уви ...напълно съм съгласен с коментара преди моя. Примерно в моя случай (Информатика) учим ужасно много ненужна висша математика ,вместо да научим като хората изцяло поне 1 програмен език....ние буквално кълвем по малко от едното и другото и така... Лошото е ,че при много други специалности е подобна хавата. Най-много ме дразни факта като се почнат изпити в/у някакъв тип програмиране  в/у ХАРТИЯ от типа "напиши програма ,която да прави еди си какво и т.н." и както казах това с химикалче в/у листче . Това за мен е най-голямата идиотщина (мисля ,че няма смисъл да обяснявам защо ? )
Че учащите не сме на ниво и доста голям процент обичаме да " кръшкаме " няма спор ама и ми е писнало от преподаватели дето влизат и си пеят урока без да им пука кой какво пита и дали има неразбрали. Наскоро имах случай за 1 професор как пишеше 1 педя зад едно платнище за прожектиране и нищо не се вижда и като ми казахме ,че не се вижда той ни каза " Това не е мой проблем " .
L2P -Learn To Play _!_
I am Paladin

Неактивен IvoArsov

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1596
  • EVO Karma: -22
  • Типичен пернишки орк
Сафчо ----> http://academy.telerik.com/

Ловец , ако кажеш , че тоя "елитен" университет е СУ ... ше ревна .
Най - обичам леба , и да е*а.- коцкарски мироглед

"Който се смее последен ... стреля първи" - Airsoft мъдрост

Неактивен Abken

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 664
  • EVO Karma: -21
  • fair but sometimes evil EVO wow user
  • Side: For The Horde
  • Герой: Abken
Сафчо ----> http://academy.telerik.com/

Ловец , ако кажеш , че тоя "елитен" университет е СУ ... ше ревна .
100%

А иначе, какъв е смисъла да преписвате, та нали това нещо ще ви трябва в професията, евентуално. Да, съгласен съм, че има много глупави неща, особено дипломните работи за магистър, но все пак трябва да сме вещи поне в нашата област. Това не е да ставаш филолог по славянски езици и да ти трябва химия/физика/биология (генетика), както става с всеки филолог, докато е средно образование. Но затова е университет, за да се научиш на теория и практика (макар че в България много ги е*е дали ще можеш да се реализираш в страната или дали можеш да си прилагаш знанията), трябва един човек поне в професията си да има повече знания от другите. Строго против преписванията, но не и приписванията, правете разлика между преписване и приписване, защото много не правят, а разликата е голяма.  :clover:

Неактивен valio_

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2399
  • EVO Karma: 171
  • Forum Nightmare
Е за т'ва драснах чертата на университета след първата година.Преподаватели дето влизат пияни на лекции и дето пишат 4-5 на хора дето са им бутнали 50 лева, а не знаят колко букви има азбуката ни(следвах българска филология и една се изцепи, че имала 26 букви и след това получи 4-ка).90 %-та преписват по изпитите и като цяло университетите са пълна анархия.Лично аз не виждам как можеш да получих реално и качествено образование, камо ми ли след това да се реализираш след това някъде с него.Ако някой иска толкова много да учи моя съвет е да си сяда на гъза още от гимназията и след това да търси начин да се нареди в чуждестранен колеж иначе в България е само загуба на пари, време и нерви.
Blade with whom i lived, Blade with whom now i died,
 serve right and justice one last time, seek last heart of evil, still one life of evil,
 cut well old friend, and then farewell

Неактивен devistator

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 237
  • EVO Karma: 37
 Пичове, образованието е /главно/ самообазование, ако разчитате на някакви професори да ви налеят "виждания" за нещата, значи найстина сте сбъркали системата. Преписването дори е вид спасение, като се има на предвид какви глупости се учат и тяхната целта е да се вземе някой лев от лекторски и учебници, аз съм твърдо ЗА!
 Системата е такава, защото у нас всичко е подчинено на парите /да, не само тук е така разбира се/, превърнала се в поредната схема за печлба и никой не се интересува от друго.
 Покривайте тъпите им изисквания, искарайте дипломата, а от вас си зависи точно в какво ще се превърнете и точно какви ще са ви знанията.

Неактивен Sapphiron

  • EVOWOW Fan
  • Duelist
  • *
  • Публикации: 1035
  • EVO Karma: -96
  • It is too personal....
  • ISP: BTK
  • Side: For The Horde
  • Герой: Sapphiron
Пичове, образованието е /главно/ самообазование, ако разчитате на някакви професори да ви налеят "виждания" за нещата, значи найстина сте сбъркали системата. Преписването дори е вид спасение, като се има на предвид какви глупости се учат и тяхната целта е да се вземе някой лев от лекторски и учебници, аз съм твърдо ЗА!
 Системата е такава, защото у нас всичко е подчинено на парите /да, не само тук е така разбира се/, превърнала се в поредната схема за печлба и никой не се интересува от друго.
 Покривайте тъпите им изисквания, искарайте дипломата, а от вас си зависи точно в какво ще се превърнете и точно какви ще са ви знанията.
:clover: Много точно изказване !
L2P -Learn To Play _!_
I am Paladin

Неактивен Hunter1991

  • Knight
  • *
  • Публикации: 3
  • EVO Karma: 0
  • wow user
  • ISP: Megalan
  • Герой: rogue
Уча в УАСГ. Има 5 специализации, аз искам да специализирам 1, с което да изляза Магистър. Другите 4 постоянно ми ги блъскат като предмети през семестъра и аз от 8 изпита на семестър, само 2 са ми по специализацията...
« Последна редакция: Юни 18, 2013, 05:07:09 pm от Hunter1991 »

Неактивен Караконджул

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1178
  • EVO Karma: -136
  • Вагабонт
самообазование
найстина
на предвид

печлба
искарайте

Brace yourself, неграмотния селяк да обясни похватите за качествено образование :flehan:

По темата - твърдо За преписването. Така като се замисля, само на теоретичните изпити за книжка, не съм правил подобни гимнастики.

Най - мразим някой да ми умнее!

Неактивен PrincessOfHate

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2204
  • EVO Karma: 19
  • Freak
  • Side: For The Horde
Против. Не смятам за необходимо да преписвам и не го смятам за нещо достойно. Рядко ми се е случвало и то само в гимназията. В университета никога не съм си позволявала да преписвам, ако ще правя нещо, ще го правя като хората.
The weak will always obey the master

Неактивен valio_

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2399
  • EVO Karma: 171
  • Forum Nightmare
Пичове, образованието е /главно/ самообазование, ако разчитате на някакви професори да ви налеят "виждания" за нещата, значи найстина сте сбъркали системата. Преписването дори е вид спасение, като се има на предвид какви глупости се учат и тяхната целта е да се вземе някой лев от лекторски и учебници, аз съм твърдо ЗА!
 Системата е такава, защото у нас всичко е подчинено на парите /да, не само тук е така разбира се/, превърнала се в поредната схема за печлба и никой не се интересува от друго.
 Покривайте тъпите им изисквания, искарайте дипломата, а от вас си зависи точно в какво ще се превърнете и точно какви ще са ви знанията.

Да съгласен съм.Преди всичко е важно желанието, само че далеч не мога да го свържа с университет.Просто, който иска ще намери начин да натрупа знанията.Не виждам никакъв смисъл да се хвърлят 4/5 години пари само, за да се изкара една диплома, която в крайна сметка ще си окачите на стената, тъй като вероятността да ви послужи за друго е минимална за нашата страна.Тук ако искате да работите що годе свястна работа не ви трябват знания, а малко връзки на правилното място и сте уредени.Примери мога да давам и до утре сутринта и пак ще забравя някой случай.
И ще ви споделя един виц, който е толкова истински, че чак не е смешен.

"Седят си две личности от сенчестия бизнес и ли лафят.По едно време единия казал:
-Абе мой, ти що не вземеш моя син на работа при тебе ?
-Готово бе човек.От утре почва, ше работи по един ден в месеца и ще му давам 10000 лева заплата.
-Аааа, не бе не чак толкоз лесно, малко така искам да види как се изкарват пари.
-Доообре.Ще се работи 2 дена и ще получава 2000 лева.
-Не, не! Аз си мисля нещо 5 работни дена на седмица 3-4 извънредни на месец, три смени на работа и за 400 лева накрая.
-Ееее, къде отиваш ти бе? За такава работа хората в България по 5 години учат."
Blade with whom i lived, Blade with whom now i died,
 serve right and justice one last time, seek last heart of evil, still one life of evil,
 cut well old friend, and then farewell

Неактивен devistator

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 237
  • EVO Karma: 37

Brace yourself, неграмотния селяк да обясни похватите за качествено образование :flehan:

По темата - твърдо За преписването. Така като се замисля, само на теоретичните изпити за книжка, не съм правил подобни гимнастики.


Селтака тук е един и всички го виждат, а за теб е просто образ в огледало. Поне баща ти е доволен и то всяка вечер.  :flehan:
Жалък плод на вакханалия на селски нерези, дръж си миризливата душица под кревата, а не пред пс-то. Едно смислено изречение не можеш да съставиш.

Неактивен Караконджул

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1178
  • EVO Karma: -136
  • Вагабонт
То се видя, какво се случва, когато не ползваш десетки спел чекове и не пишеш дадено мнение... поне 30 минути.
Освен, че си тъп и неграмотен, очевидно си и едно тъжно момченце :(

Най - мразим някой да ми умнее!