Автор Тема: Това, което ме ядоса/натъжи днес  (Прочетена 114326 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен The Aspect

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2679
  • EVO Karma: 166
  • Sweet Desire
    • Night Legion
  • ISP: BGLan
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Winlight, Frozenrose
Re: Това, което ме ядоса днес
« Отговор #15 -: Април 22, 2011, 01:58:07 pm »
Е извинявай аз съм със средно специално /машинен техник - монтьор/ и ми дават 600 леа , а на предишната ми работа/хем не изискват образование/ , както се казва по цял ден нищо не правех единствено си повдигах мъ**те и получавах 1000  + евро.Излизам събота да работя - бам 60 евро , оставам допълнителни часове + 10 евро на час , а тука к'во ? Събота , неделя базвъзмездно ? И аз какво ... Питам го абе ти нормален ли си? ... А онзи седи и ме гледа като нахендрен циганин...
Тогава как да работя на такъв шнорхел .... няма да стане!
I'm everything you can imagine. And a little more.
   Winlight          Frozenrose          Saladin          Chaoswizard

Неактивен curvylan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 856
  • EVO Karma: -12
  • скаран с пунктуация,граматика и логика
Re: Това, което ме ядоса днес
« Отговор #16 -: Април 22, 2011, 02:09:57 pm »
Е извинявай аз съм със средно специално /машинен техник - монтьор/ и ми дават 600 леа , а на предишната ми работа/хем не изискват образование/ , както се казва по цял ден нищо не правех единствено си повдигах мъ**те и получавах 1000  + евро.Излизам събота да работя - бам 60 евро , оставам допълнителни часове + 10 евро на час , а тука к'во ? Събота , неделя базвъзмездно ? И аз какво ... Питам го абе ти нормален ли си? ... А онзи седи и ме гледа като нахендрен циганин...
Тогава как да работя на такъв шнорхел .... няма да стане!

И след това по телевизията се показва едно малко жалко човече с очилца и ми казва-Всичко ще се оправи СКОРО.
Чалгата не е музика,а заболяване.

Неактивен PrincessOfHate

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2204
  • EVO Karma: 19
  • Freak
  • Side: For The Horde
Re: Това, което ме ядоса днес
« Отговор #17 -: Април 22, 2011, 02:31:07 pm »
И след това по телевизията се показва едно малко жалко човече с очилца и ми казва-Всичко ще се оправи СКОРО.

+1   :smart:

Уини, само ще ти кажа : слушай Деви :)
The weak will always obey the master

Неактивен The Aspect

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2679
  • EVO Karma: 166
  • Sweet Desire
    • Night Legion
  • ISP: BGLan
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Winlight, Frozenrose
Re: Това, което ме ядоса днес
« Отговор #18 -: Април 22, 2011, 02:39:35 pm »
Аз нищо не съм казал спрямо ноговото мнение.И какво трябва да го слушам , той един вид критикува моето мнение , не дава мнение върху това , как държавата би се оправила(то вярно не сме ние тези които ще я оправим , но нищо не пречи да се изразява мнение по въпросът).Всеки си има виждания и мнения.
I'm everything you can imagine. And a little more.
   Winlight          Frozenrose          Saladin          Chaoswizard

Неактивен mariahuana

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 322
  • EVO Karma: 66
  • Малко почивка от WoW
  • Side: For The Alliance
Re: Това, което ме ядоса днес
« Отговор #19 -: Април 22, 2011, 02:41:06 pm »
Ще го търсите вие бай Тошо.
По 2 пъти на море зимата на планина,няма безработни няма,няма гета,няма престъпност.Вечер си щъкаш спокоен а не да се прибираш като пехотинец с прибежки и припълзявания,че не се знае кой от каде те дебне да те ебне.
Ама нямало МТВ, нямало  лаптопи, мобилни телефони......голема работа.
Всички бяха еднакво бедни но парите ти стигаха за да водиш нормално съществуване.Сега има всичко ноооо малко са тези който могат да си го позволят.
Колкото до народа трябва да минат 4-5 поколения за да се отърси от камунистическия модел на мислене(те се правят че ми плащат,аз се правя че работя )за да започне да навлиза в европа. Казвам в европа защото сега сме много далеч от там.Трябва да се промени начина на мислене,незнам как ще го постигнем , но не го ли направим скоро няма да има България.
Огледайте се..............демографски сриф,и заличаване на една нация с 1300 годишна история.
« Последна редакция: Април 22, 2011, 02:47:54 pm от mariahuana »
Extrem-retry paladin
Chucknoris-affliction warlock
Fullpower-resto druid

Неактивен dobermana

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1313
  • EVO Karma: 51
Re: Това, което ме ядоса днес
« Отговор #20 -: Април 22, 2011, 02:43:57 pm »
Е извинявай аз съм със средно специално /машинен техник - монтьор/ и ми дават 600 леа , а на предишната ми работа/хем не изискват образование/ , както се казва по цял ден нищо не правех единствено си повдигах мъ**те и получавах 1000  + евро.Излизам събота да работя - бам 60 евро , оставам допълнителни часове + 10 евро на час , а тука к'во ? Събота , неделя базвъзмездно ? И аз какво ... Питам го абе ти нормален ли си? ... А онзи седи и ме гледа като нахендрен циганин...
Тогава как да работя на такъв шнорхел .... няма да стане!
Ами така е при частника законите неважат  :confused:
Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо. - Константин Иречек (1854 - 1918)

Неактивен PrincessOfHate

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2204
  • EVO Karma: 19
  • Freak
  • Side: For The Horde
Re: Това, което ме ядоса днес
« Отговор #21 -: Април 22, 2011, 02:45:19 pm »
...той един вид критикува моето мнение...

именно ;)
The weak will always obey the master

Неактивен devistator

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 237
  • EVO Karma: 37
Re: Това, което ме ядоса днес
« Отговор #22 -: Април 22, 2011, 02:47:59 pm »
Аз нищо не съм казал спрямо ноговото мнение.И какво трябва да го слушам , той един вид критикува моето мнение , не дава мнение върху това , как държавата би се оправила(то вярно не сме ние тези които ще я оправим , но нищо не пречи да се изразява мнение по въпросът).Всеки си има виждания и мнения.

То в това е проблема, че всеки има мнение подобно на твойто и като се докопа до власт и мамата си....като се говори за благото на държавата няма мнения, а само какво трябва и какво не трябва да се прави. Малка част от нещата съм ги написал.

Неактивен curvylan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 856
  • EVO Karma: -12
  • скаран с пунктуация,граматика и логика
Re: Това, което ме ядоса днес
« Отговор #23 -: Април 22, 2011, 02:51:03 pm »
Ами да ви кажа съм студент(набутал съм се да преподвам литература в една гимназия да прилапам практика :freak: и ДА не пиша "много грамотно" тъй като не съм свикнал с фонетиката) освен,че половината нашенци не могат едно стихотворение на Ботев да кажат и че първия ден като влязох в 8 клас някой "гъзар" беше олял знамето(на България) с кафе покъртителното е че масово се приемат "посредствени ученици"-тъпунгери в силните паралелки за да се постига бройка.Аз лично не виждам смисъл от 30 човека в паралелка в една Езикова гимназия-12 да са тройкаджии.В момента има ученици с по 300+ отсъствиия,но никой не ги гони тъй като не знаеш дали тоя който ще го замести няма да е по-зле или дали изобщо ще има заместител.Другото което е учебниците или са на прекалено ниско ниво-не даващо достатъчно подготовка за матурите в края на годината,или са пълни с никому ненужни неща и всякакви "бонуси".Трябва реформа в образованието като за начало и на мажоритарни кандидати тип-селски бек да не им се позволява да завършват 12 клас
Чалгата не е музика,а заболяване.

Неактивен rhapsody

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 706
  • EVO Karma: 20
  • Baul
  • Side: For The Alliance
Re: Това, което ме ядоса днес
« Отговор #24 -: Април 22, 2011, 03:13:06 pm »
Ами да ви кажа съм студент(набутал съм се да преподвам литература в една гимназия да прилапам практика :freak: и ДА не пиша "много грамотно" тъй като не съм свикнал с фонетиката) освен,че половината нашенци не могат едно стихотворение на Ботев да кажат и че първия ден като влязох в 8 клас някой "гъзар" беше олял знамето(на България) с кафе покъртителното е че масово се приемат "посредствени ученици"-тъпунгери в силните паралелки за да се постига бройка.Аз лично не виждам смисъл от 30 човека в паралелка в една Езикова гимназия-12 да са тройкаджии.В момента има ученици с по 300+ отсъствиия,но никой не ги гони тъй като не знаеш дали тоя който ще го замести няма да е по-зле или дали изобщо ще има заместител.Другото което е учебниците или са на прекалено ниско ниво-не даващо достатъчно подготовка за матурите в края на годината,или са пълни с никому ненужни неща и всякакви "бонуси".Трябва реформа в образованието като за начало и на мажоритарни кандидати тип-селски бек да не им се позволява да завършват 12 клас

Каквато е управата, такова е и 80%+ от младото поколение!! Ще ги нарека под общ знаменател с няколко думи - деградирали "Емо" наркомани  :clover:

Неактивен The Aspect

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2679
  • EVO Karma: 166
  • Sweet Desire
    • Night Legion
  • ISP: BGLan
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Winlight, Frozenrose
Re: Това, което ме ядоса днес
« Отговор #25 -: Април 22, 2011, 03:17:59 pm »
То в това е проблема, че всеки има мнение подобно на твойто и като се докопа до власт и мамата си....като се говори за благото на държавата няма мнения, а само какво трябва и какво не трябва да се прави. Малка част от нещата съм ги написал.
Каква власт , какви 5 лева деви , кой за какво се бори и къде позиционира ? Карай ... смятай си макро икономиката за никакви пари , а аз ще я духна пак на запад и ще си живея живота.Щото там хората не ги интересуват основно разходите , а доходите им и като ги ритнат по доходите бликират цял град (като Барселона) за няколко дни.Затва са и много , много , много , много по-добре от нас , защото знаят какво искат ,и не се наемат да се занимават с макро икономиката на страната (все пак те си плащат данъци , а политиците им от там си получават заплатата , така че всеки си плаща и всеки работи).
Наско преди време беше драснал коментар "Прост народ - слаба държава".Това характеризира перфектно положението на страната ни във всеки един аспект. :clover:
Аз повече няма да пиша по тази тема , явно никой не го е грижа за собственият му бюджет , а един вид "само гледа в чуждото канче" какво има.Още една от лошите чети на българинът.
« Последна редакция: Април 22, 2011, 03:21:12 pm от ImeanUidiot »
I'm everything you can imagine. And a little more.
   Winlight          Frozenrose          Saladin          Chaoswizard

Неактивен PrincessOfHate

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2204
  • EVO Karma: 19
  • Freak
  • Side: For The Horde
Re: Това, което ме ядоса днес
« Отговор #26 -: Април 22, 2011, 03:20:06 pm »
Каквато е управата, такова е и 80%+ от младото поколение!! Ще ги нарека под общ знаменател с няколко думи - деградирали "Емо" наркомани  :clover:

надявам се, че под управа имаш предвид родителите :)

Уини, щом си решил да се махаш и чуждото ти харесва повече защо си блъскаш главицата с проблемите в България.
The weak will always obey the master

Неактивен The Aspect

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2679
  • EVO Karma: 166
  • Sweet Desire
    • Night Legion
  • ISP: BGLan
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Winlight, Frozenrose
Re: Това, което ме ядоса днес
« Отговор #27 -: Април 22, 2011, 03:22:37 pm »
надявам се, че под управа имаш предвид родителите :)

Уини, щом си решил да се махаш и чуждото ти харесва повече защо си блъскаш главицата с проблемите в България.
Жалкото е , че чуждото ти дава много повече от твоето .... Не си блъскам главицата просто дойдох , видях ... no comment.
I'm everything you can imagine. And a little more.
   Winlight          Frozenrose          Saladin          Chaoswizard

Неактивен The Aspect

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2679
  • EVO Karma: 166
  • Sweet Desire
    • Night Legion
  • ISP: BGLan
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Winlight, Frozenrose
Re: Това, което ме ядоса днес
« Отговор #28 -: Април 22, 2011, 03:26:29 pm »
Ами така е при частника законите неважат  :confused:
В Европа този за който не важат законите рано или късно го хващат и си плаща като поп (суми в огромни размери) на ощетените работници и на излъганата държавна служба. :clover:
Едит : Казвам Европа , а Иван ви обясни защо не сме в Европа.
I'm everything you can imagine. And a little more.
   Winlight          Frozenrose          Saladin          Chaoswizard

Неактивен PrincessOfHate

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2204
  • EVO Karma: 19
  • Freak
  • Side: For The Horde
Re: Това, което ме ядоса днес
« Отговор #29 -: Април 22, 2011, 03:34:02 pm »
Жалкото е , че чуждото ти дава много повече от твоето .... Не си блъскам главицата просто дойдох , видях ... no comment.

не мога да се съглася,но както и да е :) Мир и разбирателство да има :)
The weak will always obey the master