Автор Тема: Изясняване на някой неща в играта  (Прочетена 2609 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен BAZZINGA

  • Knight
  • *
  • Публикации: 2
  • EVO Karma: 1
  • wow user
  • ISP: ZeeNetwork
  • Герой: Bazzinga
Изясняване на някой неща в играта
« -: Декември 16, 2012, 07:47:02 pm »
Понеже не разбирам кой знае колко,не съм новак играл съм и преди това поне 1-2 месеца но има неща който не знам.И ще се радвам да ми помогнете когато не ми е ясно.Eто нещо което не разбирам,искам да сложа някой итеми но като ги сложа ми изписва това "You don't have te requiered proficiency for this item.",какво трябва да ми каже това и какво да правя?

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: Изясняване на някой неща в играта
« Отговор #1 -: Декември 16, 2012, 08:59:32 pm »
Понеже не разбирам кой знае колко,не съм новак играл съм и преди това поне 1-2 месеца но има неща който не знам.И ще се радвам да ми помогнете когато не ми е ясно.Eто нещо което не разбирам,искам да сложа някой итеми но като ги сложа ми изписва това "You don't have te requiered proficiency for this item.",какво трябва да ми каже това и какво да правя?

Това значи, че не можеш да сложиш предмета по някоя от ред причини, те може да са :

- нямаш необходимия левел за предмета
- предмета е от различна "материя" за твоя клас. Всеки клас има определени "материи" които може да носи. Lether, cloth, mail, plate. Може да се опитваш да сложиш примерно plate, а класа ти да не може да носи този "материал". Примерно plate могат да носят само войните и паладините
- ако е оръжие, по-горе описания начин, може да не класа ти да носи този предмет. Примерно си mage а се опитваш да сложиш two handed axe/mace/sword, или hunter а се опитваш да сложиш щит. "Възможностите" за носене на тези класове предмети също са ограничени, според класа ти, като допълнителни може да научиш от weapon master npc-то (мисля, че така се казваше), но пак не всеки клас може да се научи да ползва всички оръжия. Тези npc-та са разположение в столиците на фракцията ти и всяко npc те учи на различни видове оръжия. Тоест за да ги научиш всички, трябва да обиколиш всички столици, от фракцията ти, а не можеш да ги научиш само от едно Npc.
- Ако си закупил предмета от vote/donate shop-а на сървъра, може да не си го взел за твоята фракция. Тоест има някои предмети, които са за определената фракция и не е позволено другата да ги носи. Тези предмети, разбира се, си имат същият еквивалент за другата фракция, но въпреки това алианс не може да носи предмет на ордата и обратно.

Общо взето за това се сещам, дано да ти е било от полза. Ако имаш други въпроси, задавай ги тук, все ще се намери някой да ти отговори.

Успех  :clover:
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Неактивен BAZZINGA

  • Knight
  • *
  • Публикации: 2
  • EVO Karma: 1
  • wow user
  • ISP: ZeeNetwork
  • Герой: Bazzinga
Re: Изясняване на някой неща в играта
« Отговор #2 -: Декември 16, 2012, 11:58:28 pm »
Другото което искам да попитам като съм изучил някоя професия,след това мога ли да я махна тоест да я unlearn-а?

untaught

  • Гост
Re: Изясняване на някой неща в играта
« Отговор #3 -: Декември 17, 2012, 08:29:54 am »
Можеш по следният начин:
  • Натискаш "K"
  • Избираш професията, която искаш да махнеш
  • Натискаш бутончето за Unlearn по-долу