Автор Тема: Това, което ме ядоса/натъжи днес  (Прочетена 114394 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен devistator

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 237
  • EVO Karma: 37
Re: Това, което ме ядоса днес
« Отговор #60 -: Април 22, 2011, 07:06:16 pm »
Хаха какъв шев , може да съм си обикновен работник , но ще си върша работата с удоволствие , защото знам че ми се плаща и знам , че на краят на месеца няма да се чудя как да свържа 2та края , а даже ще ми остават кинти...Тука е унизително да работиш на тези мизерни заплати. И според това което ти казваш , знаеш ли какво излиза ? След време няма да има любима България и най-жалкото , няма да има и такива като тебе.

България ще има кооолкото и да не ти харесва. Да найстина е унизително, но нищо не може да направим, освен да ги заколиме до 1...което може би не е толкова лоша идея, но да се взимат заемиии...ееехехехехехехе най-голямата грешка която може да се направи. Иначе продължавай да мислиш, че икономиката е само теория нищо че те обгражда всеки ден  :doh:

Неактивен The Aspect

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2679
  • EVO Karma: 166
  • Sweet Desire
    • Night Legion
  • ISP: BGLan
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Winlight, Frozenrose
Re: Това, което ме ядоса днес
« Отговор #61 -: Април 22, 2011, 07:21:42 pm »
България ще има кооолкото и да не ти харесва. Да найстина е унизително, но нищо не може да направим, освен да ги заколиме до 1...което може би не е толкова лоша идея, но да се взимат заемиии...ееехехехехехехе най-голямата грешка която може да се направи. Иначе продължавай да мислиш, че икономиката е само теория нищо че те обгражда всеки ден  :doh:
На мене ми харесва България пак ме разбираш погрешно.Не ми харесва политиката явно не четеш какво пиша , ами тичаш да се изкажеш.Както и да е мисля че си прав такава тема не трябва да се обсъжда в гейм форум , защото един човек освен своето мнение явно не признава чуждото.А колкото и да не ти се вярва народът ни изчезва ....
I'm everything you can imagine. And a little more.
   Winlight          Frozenrose          Saladin          Chaoswizard

Неактивен IvoArsov

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1596
  • EVO Karma: -22
  • Типичен пернишки орк
Re: Това, което ме ядоса днес
« Отговор #62 -: Април 22, 2011, 07:27:33 pm »
Ебати хейтърите ( мразя подобни думи , но тая е наместо тука ) . Темата "Какво хубаво ми се случи днес " 3 страници за 2-3 дена , НО темата "Какво лошо ми се случи днес" - 5-6 страници за неколко часа . Смятаааай. Верно ,има адски много гадни неща , но не бива само да се оплакваме !!! После защо твърдя ,че WoW феновете сме тъпо племе ... е погледнете !!!
Най - обичам леба , и да е*а.- коцкарски мироглед

"Който се смее последен ... стреля първи" - Airsoft мъдрост

Неактивен devistator

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 237
  • EVO Karma: 37
Re: Това, което ме ядоса днес
« Отговор #63 -: Април 22, 2011, 07:35:49 pm »
На мене ми харесва България пак ме разбираш погрешно.Не ми харесва политиката явно не четеш какво пиша , ами тичаш да се изкажеш.Както и да е мисля че си прав такава тема не трябва да се обсъжда в гейм форум , защото един човек освен своето мнение явно не признава чуждото.А колкото и да не ти се вярва народът ни изчезва ....

Написах това с ирония и определено съм те разбрал правилно. Българите намаляват, но няма да изчезнеме на пук на всички управници, политици и западняци. Народът е виждал много по-трудни времена от тези и се е справял, а на мен ми писна от тоталното черногледство. Няма да приема мнение дадено от човек който няма грам идея за областта за която говори и би искал да мизерстват децата му, защото той иска сега да му е гот.

Неактивен PrincessOfHate

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2204
  • EVO Karma: 19
  • Freak
  • Side: For The Horde
Re: Това, което ме ядоса днес
« Отговор #64 -: Април 22, 2011, 07:41:23 pm »
Добре бе. Всички говорите,че политиците и управниците не стават, а те от къде идват ? Кой ги избира? И нещо,което ми стана интересно : как по-точно Атака ще ни отърве от тази напаст?
The weak will always obey the master

Неактивен devistator

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 237
  • EVO Karma: 37
Re: Това, което ме ядоса днес
« Отговор #65 -: Април 22, 2011, 07:44:43 pm »
Добре бе. Всички говорите,че политиците и управниците не стават, а те от къде идват ? Кой ги избира? И нещо,което ми стана интересно : как по-точно Атака ще ни отърве от тази напаст?

Ми от къде от въздуха като парите за заплати, седиш си седиш си и оппп първо пада политик от небето и бум до него и пари за заплати.
Атака ли...лесно...като приемат финансирането на доган и скандират против турците...с това всичко се превръща в рай :)

Неактивен nixxer

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 921
  • EVO Karma: 47
  • Цървул :D
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Nightwalker
Re: Това, което ме ядоса днес
« Отговор #66 -: Април 22, 2011, 08:06:49 pm »
Добре бе. Всички говорите,че политиците и управниците не стават, а те от къде идват ? Кой ги избира? И нещо,което ми стана интересно : как по-точно Атака ще ни отърве от тази напаст?
Почти уцели с въпросите си, пропусна само най-важния, а той е "Кой управлява тези, които са навласт?". Конците се дърпат отвън, може да звучи като "ебаси филма" но от край време е така и едва ли нещо ще се промени. Светът е разделен на едни и други, и ние сме от другите. Празници са, оставете лошите мисли и чувства, бъдете добри, и се радвайте на близките.  :clover:
The pain is my best friend.

Неактивен PrincessOfHate

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2204
  • EVO Karma: 19
  • Freak
  • Side: For The Horde
Re: Това, което ме ядоса днес
« Отговор #67 -: Април 22, 2011, 08:08:17 pm »
Ник, то е ясно кои са :) Но както казах не всеки може да разбере колко са навързани нещата и  че няма нищо просто и едностранно.

П.С. аз съм сама. на кой да се радвам  :freak:
The weak will always obey the master

Неактивен kaktusabg

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 108
  • EVO Karma: -12
  • evo user
  • ISP: blizoo
Re: Това, което ме ядоса днес
« Отговор #68 -: Април 22, 2011, 08:43:27 pm »
Мързи ме да си сглоба psp-то....Ама много ме мързи :D

Неактивен haldion

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 710
  • EVO Karma: 23
  • Wish upon a black star! ;-]
Re: Това, което ме ядоса днес
« Отговор #69 -: Април 22, 2011, 10:41:14 pm »
Ник, то е ясно кои са :) Но както казах не всеки може да разбере колко са навързани нещата и  че няма нищо просто и едностранно.

П.С. аз съм сама. на кой да се радвам  :freak:

На мене се радвай, бе! И без това не сме си спамили по форумите от 3-4 месеца.
Аааа... така де, к'фо стааааа Кларе?  :-)

Неактивен PrincessOfHate

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2204
  • EVO Karma: 19
  • Freak
  • Side: For The Horde
Re: Това, което ме ядоса днес
« Отговор #70 -: Април 22, 2011, 11:39:17 pm »
На мене се радвай, бе! И без това не сме си спамили по форумите от 3-4 месеца.
Аааа... така де, к'фо стааааа Кларе?  :-)

ем де се губиш,а ? ела да ти се порадвам :Р Иначе съм каталясала,а трябва да сядам да чета и.... :no:  ти как си?

Днес ме ядоса тази тема :Д
The weak will always obey the master

Неактивен hunts

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 389
  • EVO Karma: -36
  • Карма, карма, колко да е карма?
Re: Това, което ме ядоса днес
« Отговор #71 -: Април 23, 2011, 12:28:04 am »
Девистаторе не знам трансплантация на мозък ли са ти направили или какво чудо е станало ама в тая тема за пръв път мога да се съглася с тебе... :clover:

Много ще ти е трудно да излезеш на глава с хора, които не са се занимавали с икономика, особено с такива, които си мислят, че всичко им е ясно... В България всеки разбира от всичко  ;-)
« Последна редакция: Април 23, 2011, 12:35:39 am от hunts »
Blackthorn lvl 80 Warlock

Неактивен devistator

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 237
  • EVO Karma: 37
Re: Това, което ме ядоса днес
« Отговор #72 -: Април 23, 2011, 01:09:28 am »
Девистаторе не знам трансплантация на мозък ли са ти направили или какво чудо е станало ама в тая тема за пръв път мога да се съглася с тебе... :clover:

Много ще ти е трудно да излезеш на глава с хора, които не са се занимавали с икономика, особено с такива, които си мислят, че всичко им е ясно... В България всеки разбира от всичко  ;-)

Ами щом до сега не си ме разбирал, знае ли човек може би на теб са ти направили трансплантация, след като от йероглифите в този форум започна да виждаш думи и то такива които се връзват в изречения и то дори си съгласен с някой...keep up the good work!  :up:
Може дори скоро да разбереш, че не си сам в галактиката...ноо еднооо по едно друже!

Неактивен pa4o

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1113
  • EVO Karma: 83
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Pachkito
Re: Това, което ме ядоса днес
« Отговор #73 -: Април 23, 2011, 09:25:36 am »
Нещото , което ме ядоса днес , е че не мога да разбера по какъв начин да си хакна PSP-то и сигурно ще давам пари xD

Неактивен IvoArsov

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1596
  • EVO Karma: -22
  • Типичен пернишки орк
Re: Това, което ме ядоса днес
« Отговор #74 -: Април 23, 2011, 09:38:13 am »
Да ти имам ядовете  :freak:
Най - обичам леба , и да е*а.- коцкарски мироглед

"Който се смее последен ... стреля първи" - Airsoft мъдрост