Автор Тема: Проблем с ъпдейта на играта... помагайте ако имате или сте имали същия..  (Прочетена 2503 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

filipmagic

  • Гост
Така... значи инсталирам си играта на версия 3.0.1 и започвам ъпдейт до 3.0.9, както е указанието в сайта... и когато опитам да логна ми изкарва съобщение че трябва да ъпдейтна, с една единствена опция - ъпдейт. И когато потвърдя ъпдейта отива на 3.1.1 и вече не мога да се логна... Как е възможно да се заобиколи този ъпдейт и да вляза с акаунта си на версия 3.0.9 ??? Благодаря предварително :)

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
set realmlist wow.evo.bg
влизаш от WoW.exe , а не от лаунчера или от прекия път на десктопа ти.

filipmagic

  • Гост
Да, това го знам... работата е там че дори като вляза в самата игра... след като си напиша User-a и Pass-a и се пробвам да се логна... ми казва че трябва да направя ъпдейт. Нещо което за пръв път ми се случва...

filipmagic

  • Гост
Ееее, честно ли никой си няма представа как се оправя тва.... :(

Неактивен dae

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 737
  • EVO Karma: -11
  • One sick bastard. Dyxless, The proud one.
MeKeTa каза вече... Оставяш само wow.evo.bg ...  :clover:
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят ХАОСА... A.C.A.B.
If you wake up at a different time and in a different place, could you wake up as a different person ?Тя ми вика "ама аз си имам гадже" ... то и аз си имам телевизор вкъщи, ама ходя на кино нали !?!?!

Неактивен jamesbg

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 462
  • EVO Karma: 29
Играта 3.0.9 ли ти е?
Незнам какво се е омотало но да почнем пак отначало: триеш всичко, инсталираш едно по едно(ръчно и не пускаш играта преди това - тя ще се самостартира след всеки ъпдейт, но с "esc" я спираш всеки път) до включително 3.0.9! Вероятно ти се опитваш да се логнеш не в ЕВО, а в реалм с по-висока версия. Нагласяш си релмлиста(най-накрая след последния ъпдейт 3.0.9) както ти казаха:

set realmlist wow.evo.bg

... стартираш играта и след показване на прозорчето* -  веднага натискаш "Enter" и ти се зарежда екрана за логване(с дракона)  :cap:

*първото прозорче което излиза след стартиране има таймаут секунда/две - трябва да си много бърз иначе се връзва с автоматичния ъпдейт. Ако това стане спираш го както можеш и стартираш пак. Това е, друго няма: ако си на версия 3.0.9 и с Ево реалмлиста, НЯМА НАЧИН при опит за логване да ти иска ъпдейт - успех!

Неактивен NNDHG

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 197
  • EVO Karma: 0
  • Born to SPAM
А бе ти играта от лаунчера ли стартираш? Смени реалма, пускай я от wow.exe и няа да имаш никакви ядове.

selax

  • Гост
ако си прехвърлил изисквания пач, del-ни фаила "patch.mpq" (само него ! намира се в ?:\World of Warcraft\Data\ ), след това пусни repair-а ( ще ти върне играта на 3.0.1 <до колкото помня>) и си я ъпдеитни наново.