Автор Тема: Раси  (Прочетена 3232 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен sKuLLeR

  • Knight
  • *
  • Публикации: 5
  • EVO Karma: -1
  • wow user
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Hunter
Раси
« -: Май 02, 2013, 03:39:27 pm »
Здр. Новак съм и имам следния въпрос , вече имам играта ,но искам да ви попитам коя е добрата раса / герой за дуел/Дмг , да се развива добре , защото Приеста магиите не ме кефат много много .. за това искам да попитам относно геройте кой е най-добър.

Неактивен LaSnOcHeS

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 306
  • EVO Karma: -6
Re: Раси
« Отговор #1 -: Май 02, 2013, 04:36:14 pm »
 :freak:

Значи:
1(герой) ->  няма най-добър герой, тоест всички са направени г/д равностойно, макар че всеки си има анти-клас, който(разбира се, ако човека може да играе) ще го победи. Уж имаше говорения, че ДК-тата трябвало да са, така да се каже, анти на всички, тоест да мачкат всички друго , но поне не съм виждал(поне от доста време) такова нещо.

2(раси) -> всяка раса си има своите +(ве) и -(си), тоест зависи какъв клас герой си избереш. С други думи някои раси са добри за едни класове, други за други.

3(дуели) -> За дуели както по-горе е написано, няма най-добър, тоест зависи от играча.

4(ДМГ или както е в играта ДПС(дмг за секудна)) -> Също както по-горните  дпс-то зависи от това как играеш и разбира се с какво е облечен героя ти, което с времето се подобрява.

Като обобщение -> почти всичко зависи от това как играеш, дпс-то се увеличава с обличането на героя с по-хубави предмети, няма най-добър клас(поне тук).Всяка раса си е добра за определен клас герой.

п.п.: Но от това което съм виждал паладините и воините(рядко и някое дк) са водещи по дпс в райдовете, но в почти всички случаи е, защото имат СМ-то , което в 99% от случаите е "донейтнато"

 :clover:

Неактивен Sapphiron

  • EVOWOW Fan
  • Duelist
  • *
  • Публикации: 1035
  • EVO Karma: -96
  • It is too personal....
  • ISP: BTK
  • Side: For The Horde
  • Герой: Sapphiron
Re: Раси
« Отговор #2 -: Май 02, 2013, 07:13:01 pm »
Само не почвай паладин  :freak: ,имаме си достатъчно ! Както ти казаха няма такова нещо като " най -...... " . Ако обичаш да се биеш отдалече ,за нов играч , твоя клас е хънтър. Неговата игра е изключително лесна и приятна ,особено за хора ,които разучават играта. Това не означава ,че си няма своите тънкости и т.н. ,но просто е добра опция да започнеш с него играта. ОТ 11 левел (не съм сигурен или някъде там) си взимаш и пет ,който винаги ще ти помага в битките. За това и ти препоръчвам хънтъра главно ,отделно ти си биеш с лък ,пушка и т.н.
Ако си падаш по близко-бойните герой ,бих ти препоръчал друид. Това е много забавен клас ,който може да го специализираш в специални животински форми (котка / лъв  , мечка ,,,,, имаш и форма за плуване и други) ,като по този начин ще се биещ главно преобразуван в котка ,но същевременно ще можеш да се хеалваш след всяка битка ,а пък ако ти писне това развитие може да станеш нещо като "mage" и да биеш с магии от далече.
Забавен меле герой също е rogue ,макар и доста по-сложен за игра.
Като цяло при нас се дига лесно в момента ,така че ако не ти хареса даден герой си направи друг и разгледай играта.
П.С. Ако играеш HORDE  може да ми пишеш в играта (  /w Sapphiron )  и с удоволствие бих ти помагал като информация и т.н. (стига да не прекалиш с добронамереното ми желание xD )
« Последна редакция: Май 02, 2013, 07:16:21 pm от Sapphiron »
L2P -Learn To Play _!_
I am Paladin