Автор Тема: Evocation  (Прочетена 9455 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re:Evocation
« Отговор #15 -: Март 09, 2010, 11:44:47 am »
Него сам ще си го репортна в петък за арена точките  :freak:

Неактивен laz0

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 112
  • EVO Karma: 7
  • evo user

Неактивен Loonatic

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 359
  • EVO Karma: 9
  • Evolve or die.
  • Side: For The Horde
Re:Evocation
« Отговор #17 -: Март 14, 2010, 12:10:50 am »
То ако става въпрос кой мейдж бъгва по този начин, наистина има доста хора.Просто аз като паладин, няма как да докажа, че тои се ял/евокация/ФА в невидимост и ми остават само празните приказки...

Неактивен laz0

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 112
  • EVO Karma: 7
  • evo user
Re:Evocation
« Отговор #18 -: Март 14, 2010, 09:29:11 am »
Ще намалеят спокойно
http://prikachi.com/images.php?files/1433197h.jpg
 :clover:

Неактивен *Blood_Prince*

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 366
  • EVO Karma: 9
  • I'm a Pitbull...The Dog of The Dogs
Re:Evocation
« Отговор #19 -: Март 14, 2010, 09:55:10 am »
Ще намалеят спокойно
http://prikachi.com/images.php?files/1433197h.jpg
 :clover:

Браво ве, а защо не каза, че го махнах веднага след 1 сек? А защо не каза, че докато ме биеха 5ма и пуснах инвисибъл вървях няколко сек пуснах моунта и след 2 3 сек го махнах?
Защо ли се чудиш да репортваш бъга докато самият ти го използваш.Не говоря за моунт-а, а в момента в който пуснеш инвисибъл почваш да спамиш мана шийлд, това не е отново бъг?

ПС: бъди сигурен,че когато ми изтече бана ще те деба по уарсонга да те видя тебе колко си невинен.
Всеки човек е луна и има тъмна страна, която никога не показва никому.

Неактивен mariahuana

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 322
  • EVO Karma: 66
  • Малко почивка от WoW
  • Side: For The Alliance
Re:Evocation
« Отговор #20 -: Март 14, 2010, 01:19:28 pm »
Ще намалеят спокойно
http://prikachi.com/images.php?files/1433197h.jpg
 :clover:
До сега и по арени и по БГ-та винаги е бил коректен принца съмнява ме да го е направил умишлено.(мое мнение)
Extrem-retry paladin
Chucknoris-affliction warlock
Fullpower-resto druid

Неактивен pain

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 372
  • EVO Karma: -25
  • Evo Master
Re:Evocation
« Отговор #21 -: Март 15, 2010, 06:24:48 pm »
а аз се чудя как ги вижда кат тои е али а другия маге е алианс   :-? :-? не че ги защитавам но ми е интересно
Jatvarkata 80 lvl Elemental shaman , Stinkysocks 80 lvl  prot pvp Warrior

Неактивен valio_

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2399
  • EVO Karma: 171
  • Forum Nightmare
Re:Evocation
« Отговор #22 -: Март 15, 2010, 06:40:58 pm »
Аз пък не се чудя...вижда се и това е дори можем и да се бием.Както ми нацепи и бараж през инвизибилити днеска.Ако комбат лога ми не се беше бъгнал щях и снимка да сложим, ама немах тоя късмет.
Все пак има възможност и да е пуснал баража преди да се скрия затова не казвам 100 % че се е възполвал.
 :clover:
Blade with whom i lived, Blade with whom now i died,
 serve right and justice one last time, seek last heart of evil, still one life of evil,
 cut well old friend, and then farewell

Неактивен aten

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 79
  • EVO Karma: 2
  • evo user
Re:Evocation
« Отговор #23 -: Март 15, 2010, 07:00:23 pm »
Бараж през инвизибилити ще стане само че друг път , не можеш да му станеш target като е в инвиз. вероятно си се объркал

Неактивен valio_

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2399
  • EVO Karma: 171
  • Forum Nightmare
Re:Evocation
« Отговор #24 -: Март 15, 2010, 07:21:31 pm »
Казах, че ме удари с бараж.Обясних и как може да стане.Не го упреквам, че е бъгер или нещо подобно.Просто се случва.И аз съм убивал роуг след вениш.Просто ако баража е пуснат малко преди да изчезне си лети към него и го удря.Би трябвало да изпише evade, но в рядки случаи ми се е случвало.
Blade with whom i lived, Blade with whom now i died,
 serve right and justice one last time, seek last heart of evil, still one life of evil,
 cut well old friend, and then farewell

Неактивен pemmpty

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 213
  • EVO Karma: 10
  • evo user
Re:Evocation
« Отговор #25 -: Март 15, 2010, 07:41:14 pm »
Офф, ще ви го обясня просто за да може го схванете:
1-во невидимостта на mage-a, не  е като на рог друид и т.н. Mage-a като стане невидим е като в друго "измерение" не вижда никой(мобове, герои и т.н.м изключение правят хората от неговото PARTY, които го виждат и него) Всички mage-oве като станат невидими се виждат независимо раса,  фракция, парти ....

2-ро: Как се изважда от невидимост?
Ако самият mage пусне някаква магия - еvocation, яде, refresh shild-a ....
Що се отнася за бойните магии, ако пусне например фрост нова и тя удари някой магa излиза от невидимост.
Ако са 2 maga в невидимост, ако единия пусне бойна магия - бараге..бласт - излиза, а ако с нея е направил дмг на другия mage и тои  става видим.

Неактивен Archmage

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 57
  • EVO Karma: -1
  • evo user
Re:Evocation
« Отговор #26 -: Март 15, 2010, 07:56:00 pm »
pemmpty имаш допуски
1.Warlock може да вижда в Invisible с http://www.wowhead.com/?spell=132 и Mage също го вижда и като Warlock го удари го визважда от Invisible.
2.Ако има някой с Alchemy и си е направил http://www.wowhead.com/?item=3828 също го вижда ;)

Неактивен Sapphiron

  • EVOWOW Fan
  • Duelist
  • *
  • Публикации: 1035
  • EVO Karma: -96
  • It is too personal....
  • ISP: BTK
  • Side: For The Horde
  • Герой: Sapphiron
Re:Evocation
« Отговор #27 -: Март 15, 2010, 10:30:13 pm »
Браво ве, а защо не каза, че го махнах веднага след 1 сек? А защо не каза, че докато ме биеха 5ма и пуснах инвисибъл вървях няколко сек пуснах моунта и след 2 3 сек го махнах?
Защо ли се чудиш да репортваш бъга докато самият ти го използваш.Не говоря за моунт-а, а в момента в който пуснеш инвисибъл почваш да спамиш мана шийлд, това не е отново бъг?

ПС: бъди сигурен,че когато ми изтече бана ще те деба по уарсонга да те видя тебе колко си невинен.

Hysteria тебе па колко пати не ги броя те искарвам от инвисибилити и вече си ми на маунт. Симо винаги си е бил от старата школа хора ,които играят от мноого време в сървъра и винаги си е бил коректен!
L2P -Learn To Play _!_
I am Paladin

Неактивен pemmpty

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 213
  • EVO Karma: 10
  • evo user
Re:Evocation
« Отговор #28 -: Март 16, 2010, 10:24:13 am »
pemmpty имаш допуски
1.Warlock може да вижда в Invisible с http://www.wowhead.com/?spell=132 и Mage също го вижда и като Warlock го удари го визважда от Invisible.
2.Ако има някой с Alchemy и си е направил http://www.wowhead.com/?item=3828 също го вижда ;)
Е да това са частни случаи, пък и обяснението ми беше за това как се виждат mage-ете като са от различни  фракции и другите не ги виждат  :clover:

Неактивен laz0

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 112
  • EVO Karma: 7
  • evo user
Re:Evocation
« Отговор #29 -: Март 16, 2010, 02:16:20 pm »
Hysteria тебе па колко пати не ги броя те искарвам от инвисибилити и вече си ми на маунт. Симо винаги си е бил от старата школа хора ,които играят от мноого време в сървъра и винаги си е бил коректен!
Тогава още не го бяха забранили, и маговете ходеха на моунт в инвизибилити да взимат флага преди другия отбор да го е занесъл  :doh: 
Bloodprince не виждам смисъл да ми се сърдиш, пуснал си моунт и това е. Нищо лично  :clover: