Автор Тема: Нови нарушители  (Прочетена 16051 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re:Нови нарушители
« Отговор #30 -: Март 03, 2010, 11:09:59 pm »
Виж ти, как би си помислил човек , че си толкова отмъстителен - с тая ... пеперудка край теб.
Banned ;)

Неактивен S_|_Asher

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 330
  • EVO Karma: -8
  • България над всичко и всички!
Re:Нови нарушители
« Отговор #31 -: Март 03, 2010, 11:33:11 pm »
Ban-нат съм без причина и без реално да съм сторил нещо някому. Chaoswizard е приятел, а колкото до /rude "spam-a" напълно бях изключил, че се наказва (признавам си). А и още повече, че се бях поизнервил,та не съм мислил много, но вината за това си е изцяло моя разбира се. Изобщо не съм и предполагал обаче, че като се отбия на приятелска среща, ако мога така да се изразя, ще се намерят такива порти. А и както казах не съм причинявал нищо на никого, нито пък съм използвал hack-чета и др. подобни нечестни и забранени средства за игра, че да бъда топен. Ако някой е подразнен,че почти всяка вечер правим raid на SW, или пък, че нашата фракция, като цяло е по-силната на battleground-ите, това си е отделен въпрос.

П.П. Досега никого не съм report-вал, още повече пък, за нещо толкова дребно, тъй като например на мен, един такъв "спам" не ми пречи, че да се заяждам и излишно да си създавам врагове, защото целта на играта не е таква, а с това аз не печеля нищо...щом обаче ще си играем на доносничета - така да бъде. Между другото, аз не съм отмъстителен, а просто не се оставям да бъда тъпкан.
« Последна редакция: Март 03, 2010, 11:48:24 pm от S_|_Asher »
|Blessed| - |LvL 80 Paladin|  <Invasion>

Неактивен dobermana

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1313
  • EVO Karma: 51
Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо. - Константин Иречек (1854 - 1918)

Неактивен mariahuana

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 322
  • EVO Karma: 66
  • Малко почивка от WoW
  • Side: For The Alliance
Re:Нови нарушители
« Отговор #33 -: Март 04, 2010, 12:47:56 am »
Ban-нат съм без причина и без реално да съм сторил нещо някому. Chaoswizard е приятел, а колкото до /rude "spam-a" напълно бях изключил, че се наказва (признавам си). А и още повече, че се бях поизнервил,та не съм мислил много, но вината за това си е изцяло моя разбира се. Изобщо не съм и предполагал обаче, че като се отбия на приятелска среща, ако мога така да се изразя, ще се намерят такива порти. А и както казах не съм причинявал нищо на никого, нито пък съм използвал hack-чета и др. подобни нечестни и забранени средства за игра, че да бъда топен. Ако някой е подразнен,че почти всяка вечер правим raid на SW, или пък, че нашата фракция, като цяло е по-силната на battleground-ите, това си е отделен въпрос.

П.П. Досега никого не съм report-вал, още повече пък, за нещо толкова дребно, тъй като например на мен, един такъв "спам" не ми пречи, че да се заяждам и излишно да си създавам врагове, защото целта на играта не е таква, а с това аз не печеля нищо...щом обаче ще си играем на доносничета - така да бъде. Между другото, аз не съм отмъстителен, а просто не се оставям да бъда тъпкан.
Райдовете на SW и това кой е по-по-най на БГ-та няма нищо общо с неуважението което демонстрирате 1 кум друг(в повечето случай към противниковата фракция).Питам се какво чувство изпитвате когато спамите простотий: на задоволство ,на величие.Как се чувствате като успамите някой?Прави ли ви това по печени в очите на останалите играчи.Факта че се присмивате на някой вдига ли ви реномето.Не мога да ви разбера.
Единственото което доказвате с подобни селски прояви е че интелекта ви граничи с 0.Ако се имате за малоумни моля продължете,ако ли не спрете с тези селяний,вече даже и не сте интересни, будите единствено съжаление.
ПП Замислете се над думите ми(ако сте достатъчно пораснали за да мислите)
« Последна редакция: Март 04, 2010, 12:49:33 am от mariahuana »
Extrem-retry paladin
Chucknoris-affliction warlock
Fullpower-resto druid

Неактивен mythical_sword

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 383
  • EVO Karma: -43
  • The Lord of the Rings
Re:Нови нарушители
« Отговор #34 -: Март 04, 2010, 02:32:13 am »
Райдовете на SW и това кой е по-по-най на БГ-та няма нищо общо с неуважението което демонстрирате 1 кум друг(в повечето случай към противниковата фракция).Питам се какво чувство изпитвате когато спамите простотий: на задоволство ,на величие.Как се чувствате като успамите някой?Прави ли ви това по печени в очите на останалите играчи.Факта че се присмивате на някой вдига ли ви реномето.Не мога да ви разбера.
Единственото което доказвате с подобни селски прояви е че интелекта ви граничи с 0.Ако се имате за малоумни моля продължете,ако ли не спрете с тези селяний,вече даже и не сте интересни, будите единствено съжаление.
ПП Замислете се над думите ми(ако сте достатъчно пораснали за да мислите)
+1. Някои обаче искат да научат как да се държат по трудния начин. :clover: 
« Последна редакция: Март 04, 2010, 04:59:43 pm от mythical_sword »
The Ring yearns to go home, to return to the hand of its Master. They are one, the Ring and the Dark Lord

Неактивен S_|_Asher

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 330
  • EVO Karma: -8
  • България над всичко и всички!
|Blessed| - |LvL 80 Paladin|  <Invasion>

Неактивен LaSnOcHeS

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 306
  • EVO Karma: -6
Re:Нови нарушители
« Отговор #36 -: Март 05, 2010, 08:52:13 pm »
Ето още 1  :doh:
http://prikachi.com/files/1410715f.jpg
http://prikachi.com/files/1410721f.jpg
Отидох до него и веднага спря тръгнах и пак почна  :down:

Неактивен jekof

  • Knight
  • *
  • Публикации: 6
  • EVO Karma: 5
Re:Нови нарушители
« Отговор #37 -: Март 05, 2010, 08:59:01 pm »
пак почна да те хийлва ли????......момчето е на 14к живот сигурно вчера е станал 80 i edwa li osyznawa kakvo pravi vaob6te...
Asche zur Asche, Staub zum Staub

Неактивен BulgarianSS

  • EVOWOW Fan
  • Challenger
  • *
  • Публикации: 2655
  • EVO Karma: -87
  • Искам да стигна -1000 репутация !
    • Star Gate of EvO
  • ISP: Pernik Lan
  • Side: For The Horde
  • Герой: Skins
Re:Нови нарушители
« Отговор #38 -: Март 05, 2010, 09:06:05 pm »
Ето още 1  :doh:
http://prikachi.com/files/1410715f.jpg
http://prikachi.com/files/1410721f.jpg
Отидох до него и веднага спря тръгнах и пак почна  :down:
Може да не е знаел,че това е бъг и да е хилвал себе си...на снимката не се вижда кой хилва...
"Stay Foolish, Stay Hungry"

Неактивен jekof

  • Knight
  • *
  • Публикации: 6
  • EVO Karma: 5
Re:Нови нарушители
« Отговор #39 -: Март 05, 2010, 09:09:33 pm »
явно хийлва себе си защото незнае за какво става вапрос, затова си мисля че тези EMOTIONi sa napalno излишни...
Asche zur Asche, Staub zum Staub

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re:Нови нарушители
« Отговор #40 -: Март 05, 2010, 09:44:16 pm »
Как мога да банна някой за това че е решил че се е спасил, скрил се е и се хийлва ? Какъв е абюса тук ? Пречи да играете ? Хийлва съотборниците си ?

Неактивен BulgarianSS

  • EVOWOW Fan
  • Challenger
  • *
  • Публикации: 2655
  • EVO Karma: -87
  • Искам да стигна -1000 репутация !
    • Star Gate of EvO
  • ISP: Pernik Lan
  • Side: For The Horde
  • Герой: Skins
Re:Нови нарушители
« Отговор #41 -: Март 05, 2010, 11:08:15 pm »
Как мога да банна някой за това че е решил че се е спасил, скрил се е и се хийлва ? Какъв е абюса тук ? Пречи да играете ? Хийлва съотборниците си ?
Просто някои хора не могат да преценят кое е бъг абюс...Снимат и качват,пък дали е правилно или не,не ги интересува.
"Stay Foolish, Stay Hungry"

Неактивен jekof

  • Knight
  • *
  • Публикации: 6
  • EVO Karma: 5
Re:Нови нарушители
« Отговор #42 -: Март 05, 2010, 11:18:05 pm »
именно, и аз това имах в предвд
Asche zur Asche, Staub zum Staub

Неактивен devle

  • Knight
  • *
  • Публикации: 36
  • EVO Karma: -5
  • ONLY GOD CAN JUDGE ME
Re:Нови нарушители
« Отговор #43 -: Март 06, 2010, 12:51:42 pm »
Lavakiss-ele shaman

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re:Нови нарушители
« Отговор #44 -: Март 06, 2010, 02:03:33 pm »
1вия е моб таг - ще го оправим.
Втория helava Devistator докато е в бъга с мъртвеца, само че не му виждам името ... Dewara ли е ?