Автор Тема: Какво ме накара да се усмихна днес?  (Прочетена 434846 пъти)

0 Потребители и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен pain

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 372
  • EVO Karma: -25
  • Evo Master
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #1260 -: Ноември 07, 2011, 06:24:24 pm »
Преебан за теб, но за мен си е перфектен. :woot:
Немога да те разбера как ще предпочетеш да правиш 7-8к дпс фулл буфед в ицц преди а сега едва 4-5к  :down: :down:
Нарочно не ти дадох пример с крит защото знам ,че си на всяка манджа мерудия  :up:.Нищо лично
« Последна редакция: Ноември 07, 2011, 06:27:07 pm от pain »
Jatvarkata 80 lvl Elemental shaman , Stinkysocks 80 lvl  prot pvp Warrior

untaught

  • Гост
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #1261 -: Ноември 07, 2011, 06:53:34 pm »
Немога да те разбера как ще предпочетеш да правиш 7-8к дпс фулл буфед в ицц преди а сега едва 4-5к  :down: :down:
Нарочно не ти дадох пример с крит защото знам ,че си на всяка манджа мерудия  :up:.Нищо лично
Играя си война на armor cap+avoidance танк. Не го развивам на block+str(ест.), не играя pvp с него или да си гледам dps-a, защото си играя само танк. Важното е да си върши работата като танк. Само не ме питай какво е avoidance, че ми писна да отговарям на всеки срещнат. Вярно на снимката avoidance ми е с 10% по-малко от преди, но това е заради промените, които направих скоро по гиъра му, защото чакам няколко предмета от 10 heroic и 25 normal.
Да не е тотален OFF TOPIC: 13 точки от 15 по системно програмиране с 10 мин. прелистване на лекциите. :smart:

Неактивен naskutu

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 179
  • EVO Karma: -22
  • няма
  • Герой: Blackcow
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #1262 -: Ноември 07, 2011, 07:05:19 pm »
Аз само неразбрах от кога танка трябва да прави дпс или демидж доне. Аз ли бъркам нещо или танковете трябва да пазят раид-а от аттаки или трябва да праят дпс
Blackcow DK; Furioncho Druid; Uglyman Rogue
Hacky Hunter;Armohospital Paladin и още няколко :d

Неактивен pain

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 372
  • EVO Karma: -25
  • Evo Master
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #1263 -: Ноември 07, 2011, 10:06:28 pm »
Аз само неразбрах от кога танка трябва да прави дпс или демидж доне. Аз ли бъркам нещо или танковете трябва да пазят раид-а от аттаки или трябва да праят дпс

А ти ще откажеш на танк който ще пази раида и вс каквото трябва да прави танк и в същото време ще прави полвинта дпс на пурвото дпс в Раида ще сложа и снимка http://prikachi.com/images.php?images/525/4015525m.jpg
« Последна редакция: Ноември 07, 2011, 10:16:30 pm от pain »
Jatvarkata 80 lvl Elemental shaman , Stinkysocks 80 lvl  prot pvp Warrior

Неактивен v3lkos

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 176
  • EVO Karma: -5
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #1264 -: Ноември 07, 2011, 10:12:10 pm »
МОЩНИ СТЕ ПВЕ СЪКС !! ДА ЖИВЕЕ ЗОЙКА !  :freak:

Неактивен valio_

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2399
  • EVO Karma: 171
  • Forum Nightmare
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #1265 -: Ноември 07, 2011, 10:52:56 pm »
А ти ще откажеш на танк който ще пази раида и вс каквото трябва да прави танк и в същото време ще прави полвинта дпс на пурвото дпс в Раида ще сложа и снимка http://prikachi.com/images.php?images/525/4015525m.jpg

оооо не живко как можа да пуснеш скрийн от фестера е .....правиш половината дпс ама с 8 стака
Blade with whom i lived, Blade with whom now i died,
 serve right and justice one last time, seek last heart of evil, still one life of evil,
 cut well old friend, and then farewell

Неактивен pain

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 372
  • EVO Karma: -25
  • Evo Master
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #1266 -: Ноември 07, 2011, 11:06:45 pm »
оооо не живко как можа да пуснеш скрийн от фестера е .....правиш половината дпс ама с 8 стака
Сек ще потърся нещо др небях се замислил  :freak:
Jatvarkata 80 lvl Elemental shaman , Stinkysocks 80 lvl  prot pvp Warrior

Неактивен naskutu

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 179
  • EVO Karma: -22
  • няма
  • Герой: Blackcow
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #1267 -: Ноември 08, 2011, 02:33:06 pm »
Ама готин, ти на тоя паладин танк ли казваш ? Че аз с моя танк имам повече НР извън ицц без бъфове. Ти с някви си мизпрни почти 47к ми казваш че си танк. В ицц с бъфове ставам над 85к. ЛК слага по 25-27к на по малко от секунда, колко ще го износиш? Ааа сорка с такъв танк даже няма да стигнеш до там,камо ли да го свалиш. Прави си "танкдпс" на първите босове (добре че не им работи всичко) и после говори за прецакани танкове.(не съм дтуид, но имам НР като друид. Не се успокояваи да си викаш "той друид, затова е с толкова НР")
Blackcow DK; Furioncho Druid; Uglyman Rogue
Hacky Hunter;Armohospital Paladin и още няколко :d

Неактивен naskutu

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 179
  • EVO Karma: -22
  • няма
  • Герой: Blackcow
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #1268 -: Ноември 08, 2011, 02:36:26 pm »
Като се загледах още малко, къв танк си с DBW, pvp wrist и тем подобни
Blackcow DK; Furioncho Druid; Uglyman Rogue
Hacky Hunter;Armohospital Paladin и още няколко :d

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #1269 -: Ноември 08, 2011, 02:38:42 pm »
Ама готин, ти на тоя паладин танк ли казваш ? Че аз с моя танк имам повече НР извън ицц без бъфове. Ти с някви си мизпрни почти 47к ми казваш че си танк. В ицц с бъфове ставам над 85к. ЛК слага по 25-27к на по малко от секунда, колко ще го износиш? Ааа сорка с такъв танк даже няма да стигнеш до там,камо ли да го свалиш. Прави си "танкдпс" на първите босове (добре че не им работи всичко) и после говори за прецакани танкове.(не съм дтуид, но имам НР като друид. Не се успокояваи да си викаш "той друид, затова е с толкова НР")

Готин, надписа Level 80 Human Warrior, или някой от скиловете те подлъга, че е паладин?
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Неактивен pain

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 372
  • EVO Karma: -25
  • Evo Master
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #1270 -: Ноември 08, 2011, 02:49:56 pm »
Ама готин, ти на тоя паладин танк ли казваш ? Че аз с моя танк имам повече НР извън ицц без бъфове. Ти с някви си мизпрни почти 47к ми казваш че си танк. В ицц с бъфове ставам над 85к. ЛК слага по 25-27к на по малко от секунда, колко ще го износиш? Ааа сорка с такъв танк даже няма да стигнеш до там,камо ли да го свалиш. Прави си "танкдпс" на първите босове (добре че не им работи всичко) и после говори за прецакани танкове.(не съм дтуид, но имам НР като друид. Не се успокояваи да си викаш "той друид, затова е с толкова НР")
Съжелявам но не мисля ,че казах аз мога да танкя ЛК ако исках да сам танк щях да сам с танк итемите си които са на прилично ниво и ,ако щях да танкя ЛК щях да се наблускам с стамина  :doh: :doh: :doh: :doh:
пиша го набурзо коментара сори за грешките  :unsure:
И моля те покажи го този паладин че аз в ево да знам 2 най мн 3 прот паладина които да танкват ИЦЦ
« Последна редакция: Ноември 08, 2011, 02:52:00 pm от pain »
Jatvarkata 80 lvl Elemental shaman , Stinkysocks 80 lvl  prot pvp Warrior

Problem

  • Гост
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #1271 -: Ноември 08, 2011, 03:48:58 pm »
Как вика Велко : ПВЕ sucks ! още повече да обличаш 20 героя по 1 и същ начин и да правиш 1 и същ инс всяка седмица писва  :cool:

Неактивен pain

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 372
  • EVO Karma: -25
  • Evo Master
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #1272 -: Ноември 08, 2011, 03:51:36 pm »
Как вика Велко : ПВЕ sucks ! още повече да обличаш 20 героя по 1 и същ начин и да правиш 1 и същ инс всяка седмица писва  :cool:
Ам пвп ?!? арени бг-та уорлд пвп няма да го споменавам щото в ево няма .Все едно и също просто понякога се падаш вс различни хора и се разиграват различни ситуации и понякога играе ролята на късмета  :freak: :freak:
Jatvarkata 80 lvl Elemental shaman , Stinkysocks 80 lvl  prot pvp Warrior

Неактивен Elly

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 174
  • EVO Karma: 21
  • evo user
  • Side: For The Horde
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #1273 -: Ноември 08, 2011, 05:11:17 pm »
Въъъъъъй, не мога да разбера що ви бърка толкова кой к'во играе и как го развива  :blink: Ко ви пречи Volodq e ??? Ти да не си майка му или жена му да му казваш ко да прави по героя си? А, може би си му шеф? Заяждането ви е безкрайно! Бива ли на всяка тема, щом драсне нещо и да се отклонявате от нея само за да се заядете.... О, въщност на тази тука й е мястото наистина: "Какво ме накара да се усмихна днес?" - да гледам как обсъждат човек, който никога не им е танквал, а аз примерно от години да не мога да го засека за сбърка където и да е, и в каквото и отношение да е.
 Okay, той нищо не разбира от героя си, ти си прав, най-добрия си, няма друг като тебе човече /bow /kneel ай, край на темата.
 

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #1274 -: Ноември 08, 2011, 05:29:36 pm »
Elly, не се вълнувай излишно, че ще им развалиш безсмисленият, приятелски спор ;>. На мен, лично, винаги ми е било забавно като погледна тази тема и да виждам, на въпроса "Какво Ви накара да се усмихнете днес?", да се отговаря с скрийншот от wow. Аз ли грешно Ви разбирам, или най-запомнящото нещо, което Ви е накарало да се усмихнете този ден е... игра?
Моля Ви, не искам сега да споря с някой, просто споделих лично мнение, дано то да е грешно.

А по темата - аз, лично, днес се зарадвах, или по-скоро се впечетлих, как човек, от друга нация, от друг етнос и от друга религия (не, че за мен има кой знае колко значение тези неща, но за него имат и то много), които не те познава и те е виждал само 2 пъти, те приема като брат, без никаква капка лицемерия. И това не е единичен случай, това тук е ежедневие. Евала. Колко сме назад българите, чак е трагично...
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!