Автор Тема: Какво ме накара да се усмихна днес?  (Прочетена 434897 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен guard2

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 90
  • EVO Karma: -19
  • We QQ only when we DC!
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #510 -: Април 10, 2011, 02:18:00 pm »
SMS получавам от съученичка "Данчо ,забравих да ти кажа ,че "еди си коя даскалка" каза да ти кажа ,че за утре имаш доклад върху Исак Нютон ,а по философия каза ,че няма да те оформи ако не му преставиш проект за микроикономиката.А и добре е по история да погледнеш последните 5 урока ,че щяло да имаме контролна, та по въпроса искаш ли на кафе да излезнем ? "

 :doh: :doh: Просто мисловната дейност на някои хора кърти мивки,лепи плочки ,облицова тоалетни направо  :blink:

 :dohh: :dohh: :dohh: :dohh: :dohh: :dohh: :dohh: :dohh: :dohh: ХАХАХАХХАХА Не е истина просто не мога...Тая направо цепи мрака с дъвка от 10  :dohh:
Watch your step...it might be your last!

Неактивен The Aspect

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2679
  • EVO Karma: 166
  • Sweet Desire
    • Night Legion
  • ISP: BGLan
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Winlight, Frozenrose
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #511 -: Април 10, 2011, 02:49:51 pm »
Note-то ми на ордската лесбоелфка , което ми сложи гадният Soil - "Tazi kifla e sexy ligla" (rofl)
I'm everything you can imagine. And a little more.
   Winlight          Frozenrose          Saladin          Chaoswizard

Неактивен IvoArsov

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1596
  • EVO Karma: -22
  • Типичен пернишки орк
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #512 -: Април 12, 2011, 06:07:21 pm »
Това , че на " Стадиона на мира " стана обичай да се отстрелват сини говеда :) От вчера се псуваме с един колега левскар  :freak:
Най - обичам леба , и да е*а.- коцкарски мироглед

"Който се смее последен ... стреля първи" - Airsoft мъдрост

Неактивен Sapphiron

  • EVOWOW Fan
  • Duelist
  • *
  • Публикации: 1035
  • EVO Karma: -96
  • It is too personal....
  • ISP: BTK
  • Side: For The Horde
  • Герой: Sapphiron
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #513 -: Април 13, 2011, 04:38:56 pm »
12 клас съм ,завършвам  и т.н. Имаме още 1-2 седмици даскало и край.И госпожата ми по литература Мариела Златева ме "наказа" да напиша 100 теста по литература ,защото съм искарал на пробната матура Мн.добър 5 . Друг е въпросът ,че абсолютно всички преписваха и имаха отговрите без мен....незнам защо реших да си видя нивото и ето го резултата -> 100 теста ,всеко от които по 2 листа голям формат се побира .Демек 200 листа голям формат изписани  :doh: :woot: голям кеф направо.КАто 1ви клас ни кара да пишем...викам да доката съм в кенефа и с*ра ще пиша тестове за да мога да ги напиша до края на тия 2 седмици  :blink: Утре смятам да дигна скандал в дирекнцията....каде е това било да те наказват в 12 КЛАС ЗАЩОТО СИ ИСКАРАЛ На ПРОБНА МАТУРА 5ца. сАдРАх си задника да и огодя на тая психопатка и от 3ка скочих на 5ца и накрая ето ми reward-a 100 теста ^^ някаква еуфория ме е напушила.Ест ... че няма да ги напиша ,скандали в дирекцията ,даскалото ли ще срина няма да ги напиша ,просто е смешно като цяло...
L2P -Learn To Play _!_
I am Paladin

Неактивен Bl1zAlkA7a

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1427
  • EVO Karma: -39
  • Side: For The Horde
  • Герой: Puhcho
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #514 -: Април 13, 2011, 09:32:09 pm »
12 клас съм ,завършвам  и т.н. Имаме още 1-2 седмици даскало и край.И госпожата ми по литература Мариела Златева ме "наказа" да напиша 100 теста по литература ,защото съм искарал на пробната матура Мн.добър 5 . Друг е въпросът ,че абсолютно всички преписваха и имаха отговрите без мен....незнам защо реших да си видя нивото и ето го резултата -> 100 теста ,всеко от които по 2 листа голям формат се побира .Демек 200 листа голям формат изписани  :doh: :woot: голям кеф направо.КАто 1ви клас ни кара да пишем...викам да доката съм в кенефа и с*ра ще пиша тестове за да мога да ги напиша до края на тия 2 седмици  :blink: Утре смятам да дигна скандал в дирекнцията....каде е това било да те наказват в 12 КЛАС ЗАЩОТО СИ ИСКАРАЛ На ПРОБНА МАТУРА 5ца. сАдРАх си задника да и огодя на тая психопатка и от 3ка скочих на 5ца и накрая ето ми reward-a 100 теста ^^ някаква еуфория ме е напушила.Ест ... че няма да ги напиша ,скандали в дирекцията ,даскалото ли ще срина няма да ги напиша ,просто е смешно като цяло...
Сап, спокс, тфа не е най-големия кретенизъм който си чувал :freak: Миналата седмица отсъствах поради наложителни причини, ся баща ми тряа да ходи при директора да говорят лично, за да се извинят отсъствията :lol: ма ко да са прай, 12 клас, сички искат ни го ръгат по-надълбоко понеже няма да могат да ни тровят нервите вече :doh:

Неактивен The Aspect

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2679
  • EVO Karma: 166
  • Sweet Desire
    • Night Legion
  • ISP: BGLan
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Winlight, Frozenrose
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #515 -: Април 13, 2011, 09:59:48 pm »
Къв сняг пере навън не е истина  :woot:
I'm everything you can imagine. And a little more.
   Winlight          Frozenrose          Saladin          Chaoswizard

Неактивен maxi1914

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 122
  • EVO Karma: -7
  • evo user
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #516 -: Април 13, 2011, 10:12:18 pm »
Да , а виното и зелето свършиха   :wink:
Не го псуваи , победи го

Неактивен quiver

  • EVOWOW Fan
  • Gladiator
  • *
  • Публикации: 556
  • EVO Karma: -17
  • Side: For The Horde
  • Герой: Berserk
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #517 -: Април 14, 2011, 05:10:05 pm »
Не го знам кой е но е много смешен  :woot:
А защото не си качиш ти снимки да те видим ти колко си смешен?Какво ви става бе хора?

Неактивен PrincessOfHate

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2204
  • EVO Karma: 19
  • Freak
  • Side: For The Horde
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #518 -: Април 14, 2011, 06:11:22 pm »
ай ся кажи кво ти е направил  :freak:
The weak will always obey the master

Неактивен Likenoother

  • Knight
  • *
  • Публикации: 45
  • EVO Karma: 0
  • evo user
  • ISP: BTK
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #519 -: Април 14, 2011, 06:45:32 pm »
Те си знаят всичките,пък и не трябва да ми е направил нещо че да му се смея на снимките  :freak:

Неактивен quiver

  • EVOWOW Fan
  • Gladiator
  • *
  • Публикации: 556
  • EVO Karma: -17
  • Side: For The Horde
  • Герой: Berserk
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #520 -: Април 14, 2011, 06:48:55 pm »
Не не лижа ничий гъз просто още от първия ми коментар ти намеквам,че прекаляваш ама явно зависта няма граници явно ти май не си виждал момиче на живо и на саме и дай да се смеем,че някой е имал възможност или греша(макар че никога не греша).И защо не качиш снимки те питам?

Неактивен Likenoother

  • Knight
  • *
  • Публикации: 45
  • EVO Karma: 0
  • evo user
  • ISP: BTK
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #521 -: Април 14, 2011, 06:56:53 pm »
Ама ти найстина си ДОСТА глупав човек изобщо не ми пука за момичето даже си мисля че се опитва да я имитира по прическите дъра бъра... смея се на момчето и това е темата какво ме накара да се усмихна а не да защитаваш мешаш се където не ти е работа клюкарче недоклатено  :doh: и да ти кажа виждал съм доста поече момичета от теб но не съм тук да си мериме ония работи просто давам коментар тъй че Млъквай   :down:

Неактивен DespiseTheWorld

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 210
  • EVO Karma: -4
  • evo user
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #522 -: Април 14, 2011, 06:59:27 pm »
Не не лижа ничий гъз просто още от първия ми коментар ти намеквам,че прекаляваш ама явно зависта няма граници явно ти май не си виждал момиче на живо и на саме и дай да се смеем,че някой е имал възможност или греша(макар че никога не греша).И защо не качиш снимки те питам?

-Боже, -"никога не греша", за пръв път виждам човек, който казва това и деиствително явно си вярва  :fun: :freak:

Неактивен PrincessOfHate

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2204
  • EVO Karma: 19
  • Freak
  • Side: For The Horde
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #523 -: Април 14, 2011, 07:14:51 pm »
аз не знам  :smart: а и явно има нещо  :-)

нека сега всички да замълчим и да се прегърнем  :freak:
The weak will always obey the master

Неактивен DespiseTheWorld

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 210
  • EVO Karma: -4
  • evo user
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #524 -: Април 14, 2011, 07:15:24 pm »
Ела ми  :woot: