Автор Тема: Изтрити акаунти заради нарушения.  (Прочетена 48758 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Problem

  • Гост
Re: Изтрити акаунти заради нарушения.
« Отговор #165 -: Август 24, 2011, 08:18:07 pm »
кое му е интересното да бъгвате ?

Неактивен gazar

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 252
  • EVO Karma: -38
  • Side: For The Alliance
Re: Изтрити акаунти заради нарушения.
« Отговор #166 -: Август 24, 2011, 08:55:01 pm »
Какво толкова ви  радва да кажете на alein ( майка ти да ...;и друго глупости ) какво ви радва не знам.Като напсувате някой нищо не печелите само се излагате  :doh:И няма смисъл от бан взимаш си по някой друг итем от него и така да видиш как ще се спрат.

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: Изтрити акаунти заради нарушения.
« Отговор #167 -: Август 24, 2011, 08:55:08 pm »
Хайде аз ще те доядосам.Имам няколко прости въпроса.
1.Защо не бяха взети мерки да се накажат тези, които фармиха емблеми когато му беше времето?
Имаше тема, имаше обяснения и писания и никаква реакция от страна на гм или админ.Ти какво очакваше.Един като нямаше наказан навреме другите ще седят и ще гледат ?
2.Защо се започна с бановете месец и половина след фарменето ?
Чак сега като видя какво става, щом не се вземат мерки навреме се сети, че така не може а ?
3.Защо за пореден път заплашваш с триене на цели гилдии и героите им заради няколко провинили се ?

П.П. Малко офтопик за това кой колко е честен.Не знам кой за какъв се има и за какви мисли другите, обаче вземете си гледайте своето канче или трябва аз да ви припомня прословутия guild massage "Chetvartak 20:00 ICC 25 Dream - frost farm" който някои юнаци си бяха сложили.Добре че рейда им се провали щото всички освен лидера си влязоха с алтовете та още на лорда уипнаха три пъти и се разотидоха иначе и те сега щяха да са из някоя тема.

Решавай окончателно как ще наказваш, за да знам ще играя ли още тука или ще си ходя окончателно.
Айде със здраве  :clover:

1. Ти не казваш кой ще кара влака и как ще го кара.
2. Защото сега успях да отделя 9 часа за четене на логове. (връщаме се към към т.1)
3. Загледай се пак в точка 1. и в правилата на сървъра с които си се съгласил при регистрацията си.

Колкото до наказанията аз съм ги наказал вече.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: Изтрити акаунти заради нарушения.
« Отговор #168 -: Август 24, 2011, 08:58:48 pm »
Търкай ми 200-те емблеми на друида, които все още не съм ползвал(стоят в currency), или го локвай като другите, за да сме спокойни. А колко хора са замесени слабо ме интересува. На всички съм им казал, че ще ядат папура рано или късно и за това им забраних на мои рейдове да отварят повече от веднъж, дори и да се приближават до сандъка. Ако ще ме заплашваш с нещо вземи ми сложи бан на профила за 200 емблеми фармене като причина и да приключваме.
Да не навлизаме в подробности колко хора са останали чисти, че да не останат само едни 30 човека, които все още са вдигали нива... :woot:

Всеки сам да си носи торбата с лайната.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен valio_

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2399
  • EVO Karma: 171
  • Forum Nightmare
Re: Изтрити акаунти заради нарушения.
« Отговор #169 -: Август 25, 2011, 03:24:01 pm »
1. Ти не казваш кой ще кара влака и как ще го кара.
2. Защото сега успях да отделя 9 часа за четене на логове. (връщаме се към към т.1)
3. Загледай се пак в точка 1. и в правилата на сървъра с които си се съгласил при регистрацията си.

Колкото до наказанията аз съм ги наказал вече.
Alein не ме разбирай погрешно. Не искам да се заяждам, но замисли ли се сериозно върху това, което написах? Ок съгласен съм, че не си имал време и го разбирам, но какво се случи след като нямаше реакция от страна на ръководството? Ако до преди да напишем във форума за гринда имаве 10-15 човека в нарушение, то след това станаха над 50 защото нямаше кой да каже просто и ясно ФАРМ=БАН.Всеки нормален играч като не види, че се вземат мерки срещу бъгерите почва да ги следва.Да пише си го в правилата, но отдавна ти е ясно, че не изгорят ли двама-трима другите се правят на ударени.
Казваш правила, ами ок съгласил съм се с тях преди и все още съм съгласен, но си е смешно, заради няколко индивида да го отнася цял гилд.Помниш ли ТБЦ "При 5 хванати хакера от един и същ гилд, гилда изгаря" и след това 2 месеца никой не смее да вземе някой нов в гилда да не да се прецака...
И в крайна сметка така както го караш тоя влак е лесно да се стигне до извода : все по-малко популация, все повече банати, все повече отказали се, все по-малко причини да се играе в сървъра.
И накрая ще те попитам само едно и повече няма да се обаждам.Няма ли да те е яд ако сървъра се затрие от само себе си, защото на там отиват нещата с всичко ставащо в сървъра, след всичкия труд и време дето си вложил ?
Blade with whom i lived, Blade with whom now i died,
 serve right and justice one last time, seek last heart of evil, still one life of evil,
 cut well old friend, and then farewell

Неактивен The Aspect

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2679
  • EVO Karma: 166
  • Sweet Desire
    • Night Legion
  • ISP: BGLan
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Winlight, Frozenrose
Re: Изтрити акаунти заради нарушения.
« Отговор #170 -: Август 25, 2011, 04:09:49 pm »
Като цяло банването е част от поддръжката на един сървър. Нооо липсват много други елементи , които не оправдават масивните наказания.
ПР : Трябва да има задължително един турнирен Realm , който да се отваря един път месечно , за цяла седмица.
Трябва да има един Realm , който да е фън (х40 примерно) , така на готованковците ще им е интересно.
Няма да е лошо да има и един тестов Realm , където да се тестват costum fix-овете , които се изготвят от потребителите на тринити.
При наличието дори и на един от посочените примери , популацията би тръгнала нагоре (но естествено с поддръжка на тези риълми).
Също при наличието на фън риълм би било добре да се направи официалния риълм абсолютен близзлайк , като се остави настройката за експириънс от мисиите х2.
I'm everything you can imagine. And a little more.
   Winlight          Frozenrose          Saladin          Chaoswizard

Неактивен devistator

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 237
  • EVO Karma: 37
Re: Изтрити акаунти заради нарушения.
« Отговор #171 -: Август 25, 2011, 04:22:54 pm »
Като цяло банването е част от поддръжката на един сървър. Нооо липсват много други елементи , които не оправдават масивните наказания.
ПР : Трябва да има задължително един турнирен Realm , който да се отваря един път месечно , за цяла седмица.
Трябва да има един Realm , който да е фън (х40 примерно) , така на готованковците ще им е интересно.
Няма да е лошо да има и един тестов Realm , където да се тестват costum fix-овете , които се изготвят от потребителите на тринити.
При наличието дори и на един от посочените примери , популацията би тръгнала нагоре (но естествено с поддръжка на тези риълми).
Също при наличието на фън риълм би било добре да се направи официалния риълм абсолютен близзлайк , като се остави настройката за експириънс от мисиите х2.

И да се разцепи популацията из реалмите? Нали за това бяха всички промоции и бонуси и т.н, и сега какво фън реалм?! Отделен реалм за всеки човек? А за шизофрениците по 2 лични реалма?

Неактивен The Aspect

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2679
  • EVO Karma: 166
  • Sweet Desire
    • Night Legion
  • ISP: BGLan
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Winlight, Frozenrose
Re: Изтрити акаунти заради нарушения.
« Отговор #172 -: Август 25, 2011, 04:31:43 pm »
И да се разцепи популацията из реалмите? Нали за това бяха всички промоции и бонуси и т.н, и сега какво фън реалм?! Отделен реалм за всеки човек? А за шизофрениците по 2 лични реалма?
Различни хора , различни представи за играта. Колкото повече отговаряш на изискванията , толкова повече те търсят.
U R SRSly ? o.O
I'm everything you can imagine. And a little more.
   Winlight          Frozenrose          Saladin          Chaoswizard

Неактивен devistator

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 237
  • EVO Karma: 37
Re: Изтрити акаунти заради нарушения.
« Отговор #173 -: Август 25, 2011, 04:33:44 pm »
Различни хора , различни представи за играта. Колкото повече отговаряш на изискванията , толкова повече те търсят.
U R SRSly ? o.O

И кои са конкретните ''изисквания'' ????? Да има от всичко?

U R SRSly ? o.O...не струва коментара

Неактивен The Aspect

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2679
  • EVO Karma: 166
  • Sweet Desire
    • Night Legion
  • ISP: BGLan
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Winlight, Frozenrose
Re: Изтрити акаунти заради нарушения.
« Отговор #174 -: Август 25, 2011, 04:46:41 pm »
Колкото повече предлагаш , толкова по-добре.
Go ! Troll meh ...
« Последна редакция: Август 25, 2011, 04:51:45 pm от The Aspect »
I'm everything you can imagine. And a little more.
   Winlight          Frozenrose          Saladin          Chaoswizard

Неактивен devistator

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 237
  • EVO Karma: 37
Re: Изтрити акаунти заради нарушения.
« Отговор #175 -: Август 25, 2011, 04:57:13 pm »
Колкото повече предлагаш , толкова по-добре.
Let`s go ! Troll meh ...

До някъде това е така, но само до някъде. Нали видя всичките промоции които имаше до какво доведоха, играем си все същите + - 5 човека и някой заблуден бъгер. Нови 2,3,5 реалма не биха довели до кой знае какво и не е нужно да се разцепват хората из тях. Предполагам си запознат с Проуоу, аз лично никога не съм играл там, но до колкото разбрах са имали няколко реалма и всичките били почти пусти. Като цяло има отлив от УОУ /което е добре/, сървъри се сливат, а други се затварят и ние за 150 човека правиме 3 реалма, които биха искали по-голяма поддръжка и ресурс, и едва ли биха минали по отделно популацията на сървъра сега.

Неактивен curvylan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 856
  • EVO Karma: -12
  • скаран с пунктуация,граматика и логика
Re: Изтрити акаунти заради нарушения.
« Отговор #176 -: Август 25, 2011, 08:59:38 pm »
Това с реалмите ми се струва тъпо.Особено тоя tournament realm толкова смърди на форумен скандал,че не е истина.За една арена се скарахте 10 страници,а за "турнир" сигурно ще ви дават в новините.Според мен трябва по-"меки" наказания,като баннеш някой perm той се изнася от сървъра и си намира друг.Така нито онзи си взима поука,нито сървъра печели.Бан за 10-15 дни,триене на хонор arena team.Това е само идея,де.Don't hate me :-)
Чалгата не е музика,а заболяване.

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: Изтрити акаунти заради нарушения.
« Отговор #177 -: Август 25, 2011, 10:31:26 pm »
Направете отделна тема в форума с предложения.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен gen4ev1990

  • Knight
  • *
  • Публикации: 6
  • EVO Karma: -1
  • wow
  • Герой: Noris
Re: Изтрити акаунти заради нарушения.
« Отговор #178 -: Януари 09, 2014, 10:33:16 pm »
Искам да кажа само че не ми е изтрито ацц-то просто е забранено до 24 януари.Ако има вазможност да се намали малко забраната понеже мн ми се цака с другото ацц.Ползвах спеед хак за да вдигна един рогуе.Изтрил сам хака и няма да го пусна никога пак.Имам две ацц понеже имам доста герои едното ми е gen4ev а другото съа забраната е kuker. :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:.Писах по емейла но нямах отговор затова пиша тук.МИР

Неактивен untaught

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1045
  • EVO Karma: 96
  • wow user
  • ISP: Vivacom
  • Герой: Volodq
Re: Изтрити акаунти заради нарушения.
« Отговор #179 -: Януари 09, 2014, 10:36:31 pm »
Щом не е изтрито, не си уцелил темата.