Автор Тема: Grimreaper  (Прочетена 10335 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен SilentShout

  • Knight
  • *
  • Публикации: 42
  • EVO Karma: -2
  • wow user
  • ISP: EVO BG
Re: Grimreaper
« Отговор #30 -: Юни 18, 2011, 07:08:37 pm »
stranno qvno za lek farm na frost emblemy 300-400 moje i pove4e nz nqma nakazanie  no ako e taka po dobre napravo kato se digne 80 lv da ti idva rele seta po poshtata i t10.
   

И това идва от човека дето дигна преди две седмици и вече е 5,8К гиър скор?  :doh:

Неактивен Dayllair

  • Knight
  • *
  • Публикации: 5
  • EVO Karma: 0
  • wow user
Re: Grimreaper
« Отговор #31 -: Юни 18, 2011, 07:38:52 pm »
moito mom4e oshte kato dignah bqh kam 4k gs shtoto nqkoi si polzva profesiite kakto trqa imam 1 4ast t10 daje 2 4asti s trophi deto sa taka 4e ne mi govori za moq gear

Неактивен Heresy

  • Knight
  • *
  • Публикации: 4
  • EVO Karma: 2
  • wow user
Re: Grimreaper
« Отговор #32 -: Юни 18, 2011, 07:56:09 pm »
Блейдера има доста герои с доста професии и едва ли е бил гола осемдесятка, но всички знаят как облича героите си, което не е нарушение на правилата, но за сметка на това си е признак на низост и нисък морал. Всеки сам избира как да бъде запомнен.

Неактивен BulgarianSS

  • EVOWOW Fan
  • Challenger
  • *
  • Публикации: 2655
  • EVO Karma: -87
  • Искам да стигна -1000 репутация !
    • Star Gate of EvO
  • ISP: Pernik Lan
  • Side: For The Horde
  • Герой: Skins
Re: Grimreaper
« Отговор #33 -: Юни 18, 2011, 10:49:27 pm »
@Dayllair
Ти българин ли си?
Научи се да пишеш на български,никой не е длъжен да ти чете подобието на азбука.  :doh:
"Stay Foolish, Stay Hungry"

Неактивен Abrucci

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 703
  • EVO Karma: 24
  • Most Powerful
Re: Grimreaper
« Отговор #34 -: Юни 18, 2011, 10:53:52 pm »
moito mom4e oshte kato dignah bqh kam 4k gs shtoto nqkoi si polzva profesiite kakto trqa imam 1 4ast t10 daje 2 4asti s trophi deto sa taka 4e ne mi govori za moq gear
Абсолютно е така,моя поп е на 4 дни и съм 4600,който не вярва може да му покажа,за две седмици,Блейдера ходи 4 пъти ицц,4 пъти воа кво му се чудите на облеклото не знам,аман от комплексари  :arrowr:

untaught

  • Гост
Re: Grimreaper
« Отговор #35 -: Юни 18, 2011, 11:16:32 pm »
Герой се облича адски лесно ако си изринете примерно ICC/TOC и ако му трябва нещо го призовавате да си го вземе, дори ако е в рейда взема и емблеми от босовете, но това са всеобщо известни тайни.  :rolleyes:

Неактивен valio_

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2399
  • EVO Karma: 171
  • Forum Nightmare
Re: Grimreaper
« Отговор #36 -: Юни 19, 2011, 12:09:33 am »
Добре...Ще ви преведа това, което дайлаир искаше да каже.Не го знам дали търси да се заяжда с някой или просто се прави на интересен, но е факт че в момента фарма на фрост емблеми е очебийно явление.Навярно 80 % от вас са наясно как става номера, но ето един хинт за останалите, а и за админите.
Фарма е възможен след един от последните ъпдейти, с които бяха пуснати двата дракона в ICC и е свързан с лутване на едно ковчеже.
А сега всички към ICC и нека по бързия спечели.
« Последна редакция: Юни 19, 2011, 12:14:35 am от valio_ »
Blade with whom i lived, Blade with whom now i died,
 serve right and justice one last time, seek last heart of evil, still one life of evil,
 cut well old friend, and then farewell

Неактивен The Aspect

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2679
  • EVO Karma: 166
  • Sweet Desire
    • Night Legion
  • ISP: BGLan
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Winlight, Frozenrose
Re: Grimreaper
« Отговор #37 -: Юни 19, 2011, 12:12:37 am »
А аз ви се чудя , закакво трябва завистта да ви поразчопли съзнанието за да ви накара , да направите най-сетне този репорт.
Нищо лично към никого.Просто липса на морал ;)
I'm everything you can imagine. And a little more.
   Winlight          Frozenrose          Saladin          Chaoswizard

Неактивен SilentShout

  • Knight
  • *
  • Публикации: 42
  • EVO Karma: -2
  • wow user
  • ISP: EVO BG
Re: Grimreaper
« Отговор #38 -: Юни 19, 2011, 12:17:00 am »
Мисля, че нещо някои хора не зацепиха. Едно е да направиш 4,5-5К гс за две седмици много стабилна игра, но да си с айтъми дето се вземат с бая фростки след две седмици игра на всеки му е пределно ясно, че не е станало от нищото. Какво ми се правите на тъпи? Сега ще ми кажете, че човек за отрицателно време дига 5,8К от рейдове, да бе да. За тоя бъг в ICC от няколко дена се говори, но е забавно как мнозина се правят на ударени.  :freak:

Неактивен valio_

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2399
  • EVO Karma: 171
  • Forum Nightmare
Re: Grimreaper
« Отговор #39 -: Юни 19, 2011, 12:17:40 am »
Wini дали ми липсва морал или не не знам.Аз не съм се възползвал от тая ципийка, а и надали ще го направя(не се изкарвам много честен или почтен).Просто вчера ме открехнаха за нея и докато разглеждах форума се чудех, дали пък някой няма да се е излъгал да го репортне т'ва  :clover:
Blade with whom i lived, Blade with whom now i died,
 serve right and justice one last time, seek last heart of evil, still one life of evil,
 cut well old friend, and then farewell

Неактивен The Aspect

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2679
  • EVO Karma: 166
  • Sweet Desire
    • Night Legion
  • ISP: BGLan
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Winlight, Frozenrose
Re: Grimreaper
« Отговор #40 -: Юни 19, 2011, 12:22:49 am »
Wini дали ми липсва морал или не не знам.Аз не съм се възползвал от тая ципийка, а и надали ще го направя(не се изкарвам много честен или почтен).Просто вчера ме открехнаха за нея и докато разглеждах форума се чудех, дали пък някой няма да се е излъгал да го репортне т'ва  :clover:
Познавам хората в сървъра и смея да твърдя , че голяма част от тях не се възползват от този бъг , други като ги натисна си признават.
Вчера например бяхме на 10тка и добре , че беше Benfranklin да ги спаси иначе щяха да изгорят (докъто не се обадих незнаеха , че съм в райда :) ) така , че наистина някой неща зависят от морала и честността на хората.
I'm everything you can imagine. And a little more.
   Winlight          Frozenrose          Saladin          Chaoswizard

untaught

  • Гост
Re: Grimreaper
« Отговор #41 -: Юни 19, 2011, 12:37:27 am »
А аз ви се чудя , закакво трябва завистта да ви поразчопли съзнанието за да ви накара , да направите най-сетне този репорт.
Нищо лично към никого.Просто липса на морал ;)
Морал... ако те интересува може да погледнеш Issues тракера на trinity. А и да те светна, че в рейд на който аз съм асистент Valithria не се луутва повече от 1 път... говоря за гилд рейд, а не за обща сборка, mf(my friend).

Неактивен The Aspect

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2679
  • EVO Karma: 166
  • Sweet Desire
    • Night Legion
  • ISP: BGLan
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Winlight, Frozenrose
Re: Grimreaper
« Отговор #42 -: Юни 19, 2011, 02:18:46 am »
Морал... ако те интересува може да погледнеш Issues тракера на trinity. А и да те светна, че в рейд на който аз съм асистент Valithria не се луутва повече от 1 път... говоря за гилд рейд, а не за обща сборка, mf(my friend).
Issues тракера си го следя редовно и бъгът съм го репортнал отдавна където трябва.Моята работа е свършена по тази тема и нищо повече немога да направя.
Няма нужда да ме светкаш нито ти , нито който и да било! Всеки поема отговорност за действиата си и последствиата от тях.  :cap:
I'm everything you can imagine. And a little more.
   Winlight          Frozenrose          Saladin          Chaoswizard

Неактивен Dayllair

  • Knight
  • *
  • Публикации: 5
  • EVO Karma: 0
  • wow user
Re: Grimreaper
« Отговор #43 -: Юни 19, 2011, 03:03:57 am »
SilentShout koe mi e s mnogo frostki osven heada ? chesta legs neck sami ot kakto sam 80 lv 4akaha me da digna prosto i sa s max gear score za v momenta koito moje da imash v evo nemoga da razbera za kakvo pishesh izobshto osven da se zaqjdash si4ko drugo mi e ot drop koito ne vqrva ima inspect neka i da snima... abru mersi za podrepata nqkoi 4akat samo na gotovo i se 4udqt drugi shto se gearvat barzo a te nqmat shtoto 4akat bg pred durotar dr nqma da kaja.

Неактивен gazar

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 252
  • EVO Karma: -38
  • Side: For The Alliance
Re: Grimreaper
« Отговор #44 -: Юни 19, 2011, 03:53:45 am »
SilentShout koe mi e s mnogo frostki osven heada ? chesta legs neck sami ot kakto sam 80 lv 4akaha me da digna prosto i sa s max gear score za v momenta koito moje da imash v evo nemoga da razbera za kakvo pishesh izobshto osven da se zaqjdash si4ko drugo mi e ot drop koito ne vqrva ima inspect neka i da snima... abru mersi za podrepata nqkoi 4akat samo na gotovo i se 4udqt drugi shto se gearvat barzo a te nqmat shtoto 4akat bg pred durotar dr nqma da kaja.
Вземи да прочетеш правилата на ФОРУМА!!!