Автор Тема: Emtec  (Прочетена 10176 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Xektor

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 782
  • EVO Karma: 13
  • мечка гризли
Re:Emtec
« Отговор #30 -: Август 27, 2010, 10:57:42 pm »
омг сега вдигна самочуствието на половината сървър...бравос :freak: :freak: :freak:

 :arrowr: 
То мани 1800.. стига до 1800 с алтване например 20-0 НАПРИМЕР!!!! и после почва с загубите паднаха от нас парта му не сваля кръв на моя .. Парта ми прави повече дмг отколкото хийлинг :lol: Гледам го 1800 и после постепенно пада към 1600 където му е мястото. Разберете ,че е бъгвал и трябва да се накаже  :doh:

Ей го момчето с многото самочувствие :freak:

Неактивен curvylan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 856
  • EVO Karma: -12
  • скаран с пунктуация,граматика и логика
Re:Emtec
« Отговор #31 -: Август 27, 2010, 11:31:01 pm »
ама долно спамерско племе сме ЕЙ та човека в първия си пост е направил сметка че наш емтец/(к) е мишкувал от друга страна благото човече(емтец/к) не даде разумно обяснение как аджеба в името на бог архангел михаил и всички светци е докарало 7000 и косур арена точки та за това си чешем аз и другарите клавиатурките как някакъф пич е направил това за толкова кратко време и естествено ако не е български тарикат да разкрие и на нас
Чалгата не е музика,а заболяване.

Неактивен huawei

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 79
  • EVO Karma: 5
  • evo user
Re:Emtec
« Отговор #32 -: Август 28, 2010, 11:18:14 am »
Ей! Спрете се малко с излишните коментари  :-?

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re:Emtec
« Отговор #33 -: Август 28, 2010, 12:30:22 pm »
спамери

Неактивен huawei

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 79
  • EVO Karma: 5
  • evo user
Re:Emtec
« Отговор #34 -: Август 28, 2010, 12:37:35 pm »
Ще се вземат ли някакви мерки относно Emtec  :rolleyes: :unsure:

Неактивен The Aspect

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2679
  • EVO Karma: 166
  • Sweet Desire
    • Night Legion
  • ISP: BGLan
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Winlight, Frozenrose
Re:Emtec
« Отговор #35 -: Август 28, 2010, 02:41:55 pm »
Какъв е смисъла на темата само не разбрах.Целите да му изтрият итемите ли какво?
Те ако знаят какво искат щеше да им е по лесен живота  :lol:
I'm everything you can imagine. And a little more.
   Winlight          Frozenrose          Saladin          Chaoswizard

Неактивен huawei

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 79
  • EVO Karma: 5
  • evo user
Re:Emtec
« Отговор #36 -: Август 29, 2010, 07:52:33 pm »
Та пак да попитам... някое ГМ мисли ли да вземе някакви мерки? :unsure:

Неактивен c3ko

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 88
  • EVO Karma: 3
Re:Emtec
« Отговор #37 -: Август 29, 2010, 08:04:08 pm »
И к'ви мерки трябва да вземе, да го банне или да му изтрие итемите......И вече всичко ще ви е наред... Ами тези, които в световния канал  ме псуваха -Pavnik Bloodjane i fortinbas(или там квито са, защото не съм ги виждал повече от 2 пъти), да показвам ли снимки с псувните им и как аз нищо не казвам, понеже не ме бърка какво казват  в играта, но ако го бяха казали в лицето ми нямаше да имат голям късмет..До колкото знам има и наказания за това...Но просто нищо няма да постигна и да ги покажа и да ги баннат все ми е тая.....Но просто просто ме е яд как от келешки егоизъм и причини изсмукани от пръстите, искат да бъде наказан човек, който играе честно в този сървър от  повече от 2 години.....И да му изтрият итемите пак ще събере итеми след време, пак ще е по-добър от вас и пак ще ви е яд.... :doh:
Kai (ActOfWar)- No longer playing WOW...........join the LOL......

Неактивен huawei

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 79
  • EVO Karma: 5
  • evo user
Re:Emtec
« Отговор #38 -: Август 29, 2010, 10:39:44 pm »
Я си спомни пак дали нищо не каза? Въобще не почна да се разправяш и правиш на много умен в тема, която изобщо не те засяга. И всички тези сметки, които направих да ти приличат на "причини изсмукани от пръстите"  :doh: Ти май и недовиждаш  :down: :blink:

Неактивен c3ko

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 88
  • EVO Karma: 3
Re:Emtec
« Отговор #39 -: Август 30, 2010, 02:06:06 am »
Да спомням си много добре, след като си токова уверен покажи снимка или нещо, на която ти казвам аз нещо убидно.Да темата ме интересува, защотото Емтек ми е приятел(не само в играта-нешщо което сигурно незнаеш какво е ) и заедно с него по4нахме да играем в Ево преди повече от 2 години и сме арена партньори.. :-? Не те знам какви сметки правиш, но досто усърдно се мъчиш да го закопаеш.Незнам какво толкова искаш или просто си гадна утрепка....

Е тука можеш да кажеш, че съм те убидил ама вече прекаляваш....
Kai (ActOfWar)- No longer playing WOW...........join the LOL......

Неактивен anti_roma92

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 935
  • EVO Karma: 41
  • Facilis descensus Infernus,Sel revocare gradum
Re:Emtec
« Отговор #40 -: Август 30, 2010, 03:27:16 am »
Любо , остави го, с итеми или без - видим ли го на арена ще го отнесе  :clover: :clover:
п.п. С тоя правопис си смешен , мой човек.Извинявай,да не те Убидих неШщо?Само не казвай , че и аз съм Утрепка , защоТОто ще ти се Убидя
..::De Profundis Clamo Ad Te Domine::..

Неактивен c3ko

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 88
  • EVO Karma: 3
Re:Emtec
« Отговор #41 -: Август 30, 2010, 11:42:46 am »
Любо , остави го, с итеми или без - видим ли го на арена ще го отнесе  :clover: :clover:
п.п. С тоя правопис си смешен , мой човек.Извинявай,да не те Убидих неШщо?Само не казвай , че и аз съм Утрепка , защоТОто ще ти се Убидя
Еха ама ти си бил много оригинален...Направо ме заби ти казват.....ххх смешник писах го на бързо и виж по кое време е (тькмо се прибирах)..Ако нямаш нещо съществено да кажеш по темата по-добре не се обаждай....Колкото до арените не бъди толкова сигурен....Някой с умения няма да тръгне да си избива комплексите във форума...Или май май и 2мата нищо неможете в играта и за това се драчите тук ?... :doh:
Kai (ActOfWar)- No longer playing WOW...........join the LOL......

Неактивен neoxx

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 74
  • EVO Karma: -5
  • evo user
Re:Emtec
« Отговор #42 -: Август 30, 2010, 12:33:34 pm »
Kai не говори за умения, моля те  :doh:
unholy death knight

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re:Emtec
« Отговор #43 -: Август 30, 2010, 01:43:31 pm »
Не виждам проблем с този герои. Поне не и в момента.

Останалите престанете да пишете глупости.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен c3ko

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 88
  • EVO Karma: 3
Re:Emtec
« Отговор #44 -: Август 30, 2010, 02:26:00 pm »
Абе,Кай, ти май си накакъв силно ограничен тип ? Вече за 5-ти (пети) път те виждам да казваш на някой, че е "ориганален". Ако това ти е най-силния аргумент в споровете по-добре изобщо не започвай, а ?
А пък жалкия начин, по който подчертаваш как си купонясвал до малките часове е просто върха, евала !  :up:

PS: Nice avatar, bitch
Хахаха ти май наистина си много глупав.Да всеки път казвам че сте "оригинални", което явно не съзнаваш че е сърказъм и го казвам точно защото всеки път пишете едни и същи простотии, които са писани хиляди пъти и не са нещо ново.И казах кога съм се прибрал за да не се почнат с глупостите на келеши като теб от сорта - тоя я го гледай до кога играй или сякви таква.(личния ми живот не е твоя работа)
Колкото до Neox не помня кога за последно си ме побеждавал на дуел...Или и ти мислиш смао ква тъпотия да кажеш по темата от яд, че Емтек не прави арени с тебе повече ?
 Алиен си каза думата така че спрете да пишете глупости.
« Последна редакция: Август 30, 2010, 02:31:55 pm от c3ko »
Kai (ActOfWar)- No longer playing WOW...........join the LOL......