Автор Тема: Emtec  (Прочетена 10173 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен huawei

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 79
  • EVO Karma: 5
  • evo user
Emtec
« -: Август 26, 2010, 12:47:09 am »
Имам няколко въпроса относно споменатия играч. Интересно ми е как успя за 4-5 (по негови думи 8) седмици да си осигури full relentless holy set и 3/5 wrathful retri set + weapon. Стана ми любопитно и реших да го попитам. Отговори ми, че преди като най-добрият сет е бил deadly, а той го е имал целия, е трупал арена точки и се оказало, че има 5000 след време. Частите от retri сета му са 3/5 wrathful; 2/5 relentless; Wrathful weapon: ръкавици wrathful = 1430; wrathful chest = 2370; wrathful legs = 2370; wrathful weapon = 1500; relentless head = 770; relentless shoulders = 600. Което общо прави 9040 точки.
Почваме сега с holy seta (full relentless ако не се лъжа = 3х770 + 600 + 440 = 3350. От което следва, че играчът е дал общо 12390 точки за 8 седмици по негови думи.  :blink:
Като махнем 5000 точки, които е имал преди остават 7390. За 8 седмици, за да си осигури тези точки би трябвало да взима по 923 точки седмично (2140 рейтинг  :up:). От което следва, че Emtec или е имал един от най-добрите отбори на 2в2 в сървъра (странно, но сега е с 1500 рейтинг) или по някакъв нечестен начин си е набавил предметите.
Не искам да го обвинявам предварително, просто искам да чуя обяснението му и евентуално някой и друг съвет, че и аз искам да се облеча толкова бързо  :freak:

П.С: моля да се въздържите от коментари като "гледай собствената си игра", "само това правите следите кой какво е направил". Не искам вашите мнения, а това на Emtec  :clover: :-)

Неактивен robert

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 161
  • EVO Karma: 20
  • krasiv,umen i skromen
Re:Emtec
« Отговор #1 -: Август 26, 2010, 12:53:03 am »
Заради тоя буркан с мед,  пчелите нажилиха доста народ    :hooray:
Robert - Slevin - Skipper
  DK       Warr    Shaman

Неактивен AshbringeRR-.-

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 299
  • EVO Karma: 4
  • evo user
Re:Emtec
« Отговор #2 -: Август 26, 2010, 08:07:33 am »
АААА тоя не съм го черпил аз някой друг ще да е  :lol:
Anarch... rogue powah ;)

Неактивен rhapsody

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 706
  • EVO Karma: 20
  • Baul
  • Side: For The Alliance
Re:Emtec
« Отговор #3 -: Август 26, 2010, 05:05:39 pm »
 Андреа Цицата ти па от каде се взе  :doh: :dohh:

Неактивен Fire

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 71
  • EVO Karma: -3
Re:Emtec
« Отговор #4 -: Август 26, 2010, 05:46:00 pm »
Аз съм Емтек: играя от средата на Юни месец смятайте колко седмици са . Всеки ден съм си вземал точките по 25 на ден от РБГ и бях 1900 и нешто рейт смятайте дали става и холи сета ми е 4 4асти другото ми е титан . Никога не съм бъгвал !!!

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re:Emtec
« Отговор #5 -: Август 26, 2010, 05:49:42 pm »
Имам спомен че беше баннат тоя  ... преди ?

Неактивен c3ko

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 88
  • EVO Karma: 3
Re:Emtec
« Отговор #6 -: Август 26, 2010, 05:52:05 pm »
А е вий сте баси мазните хора е ...... Топите се а после нямало хора в сервера и то поне да имаше основание а то кво щото някой е по-облечен от теб и веднага е хакер...... Страшно мислене - Не е важно аз да съм добре , важното е на Вуте да му е зле... Аз мога да кажа, че си ги е взел честно и е много постоянен. Вий искате с 2 дена ида се облечете с  брутал итеми-ми няма как..Нека и него да го баннат и да има само хорди в сървара а.....И защо трябва да се топите това немога да го разбера толкова ли няма какво да правите.Играите за кеф да ва е** в зомбитата. А и тва го изкарайте че има хак за махане на бана   :doh: .
« Последна редакция: Август 26, 2010, 05:53:51 pm от c3ko »
Kai (ActOfWar)- No longer playing WOW...........join the LOL......

Неактивен curvylan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 856
  • EVO Karma: -12
  • скаран с пунктуация,граматика и логика
Re:Emtec
« Отговор #7 -: Август 26, 2010, 06:29:38 pm »
снимки имаш ли? аз не виждам друго освен думи давай снимки или некви веществени доказателства за да се разбере кой е кум кой сват и кой на булката брат

относнно топенето един хакер=2 нормални играчи които спират да играят заради него прави си сметката има хора които търсят именно такива сървъри където хакерите се ритат в глават с бутони а не *****тии стил ДФ където за донейт ти се маха банна
Чалгата не е музика,а заболяване.

Неактивен Retryknight

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 62
  • EVO Karma: 6
Re:Emtec
« Отговор #8 -: Август 26, 2010, 09:23:05 pm »
Защото само такъв човек може да направи подобна тема?
- Cake?

Неактивен huawei

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 79
  • EVO Karma: 5
  • evo user
Re:Emtec
« Отговор #9 -: Август 26, 2010, 09:26:22 pm »
Абе Кай кое от П.С-а ми не разбра? Сериозно смятам, че това е възможно най-просто написано относно коментари като твоя. А Curvylan просто не ми се занимаваше със снимки  :cap:. Все пак всеки може да си направи 1 лвл герой и да отиде да го види и без това често стой пред SW. А и доста подробно разказах за всяка негова дреха  :freak: И все ми се струва, че дори и при взимането на 25 ап на ден, което е възможно от скоро, както и 1900 рейт все пак не е нещо от сорта на 2к нали?  :freak:

П.С - с 5800 Гс съм смятай дали му съм по-зле облечен. Просто искам да изясня нещо, защото не ми се струва редно!
И все пак ако наистина е бъгвал замисли се как е спрямо честните играчи. Едва в края на тази седмица (4та) ще взема wrathful legs (вярно, че не бяха най-успешните 3 седмици, но...), а той в рамките на 8 седмици е взел 3-4 wrathful предмета.
« Последна редакция: Август 26, 2010, 09:47:02 pm от huawei »

Неактивен EACD

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 361
  • EVO Karma: -2
  • :))
  • Side: For The Horde
  • Герой: Travel
Re:Emtec
« Отговор #10 -: Август 26, 2010, 10:36:22 pm »
А е вий сте баси мазните хора е ...... Топите се а после нямало хора в сервера и то поне да имаше основание а то кво щото някой е по-облечен от теб и веднага е хакер...... Страшно мислене - Не е важно аз да съм добре , важното е на Вуте да му е зле... Аз мога да кажа, че си ги е взел честно и е много постоянен. Вий искате с 2 дена ида се облечете с  брутал итеми-ми няма как..Нека и него да го баннат и да има само хорди в сървара а.....И защо трябва да се топите това немога да го разбера толкова ли няма какво да правите.Играите за кеф да ва е** в зомбитата. А и тва го изкарайте че има хак за махане на бана   :doh: .

+1  :up: Просто завистта в сървара е голяма  :clover:
:: Deni Night Elf Hunter :: Graciq Human Priest :: Arexs Undeat Mage ::

Неактивен curvylan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 856
  • EVO Karma: -12
  • скаран с пунктуация,граматика и логика
Re:Emtec
« Отговор #11 -: Август 26, 2010, 10:56:57 pm »
Що по дяволите някой ще завижда на тоя бе ??????????  :hannibal:

ми нз те хората пишат колкото да се намират на работа

български манталитет а? да гледам оня отсреща да е в лайната нищо че и аз съм там да си изказвам нежеланото и НЕКОМПЕТЕНТНО МНЕНИЕ да продължа ли?

казах ви след като хората видят че някой си излиза сух от водата ще стане анархия и ще изгорят 15-20 вместо от сега да се банне извършителя(ако той е виновен защото аз лично вярвам само на доказателства) същата история както с краш бъговете вместо да се репортнат трябва някой да се назоба и след това тото я ще ме баннат я не
Чалгата не е музика,а заболяване.

Неактивен hunts

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 389
  • EVO Karma: -36
  • Карма, карма, колко да е карма?
Re:Emtec
« Отговор #12 -: Август 27, 2010, 12:09:08 am »
Аз също го питах, и на мен ми е странно откъде се вадят толкоз арена точки, но все пак играе редовно, така че не мога да преценя дали е правил шмекерии.
Blackthorn lvl 80 Warlock

Неактивен Bl1zAlkA7a

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1427
  • EVO Karma: -39
  • Side: For The Horde
  • Герой: Puhcho
Re:Emtec
« Отговор #13 -: Август 27, 2010, 12:20:46 am »
Абе я престанете с глупостите :doh: вие няма да се научите, че спамът е глупост, че трябва да се бъркате в работата на другите, само когато имате някаква позиция. Сървъра намалявал, дрън-дрън,... все едно и също повтаряте, защото нямате какво смислено да кажете, ама никой не ви е научил си държите устните залепени за задниците си, че да не дрънкате глупости. Тъкмо си мислех да си направя 2 алианса, ама вие защитавате само личните си интереси. мързи ви, опитвате да ползвате бъгове, само защото ви мързи по нормалния начин :doh: (Не говоря за Emtec, евала му правя на момчето, когато се върна в сървъра беше с naxx gear, и се трудеше много).

Неактивен anti_roma92

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 935
  • EVO Karma: 41
  • Facilis descensus Infernus,Sel revocare gradum
Re:Emtec
« Отговор #14 -: Август 27, 2010, 02:16:42 am »
Цитат на: Fire link=topic=е 24044.msg279169#msg279169 date=1282833960
Аз съм Емтек: играя от средата на Юни месец смятайте колко седмици са . Всеки ден съм си вземал точките по 25 на ден от РБГ и бях 1900 и нешто рейт смятайте дали става и холи сета ми е 4 4асти другото ми е титан . Никога не съм бъгвал !!!
1900 rate? на краставичар си тръгнал да продаваш краставици..тоя го видях за 1ви път преди седмица-2,а може да се каже, че съм от редовните играчи .. не разбирам какво толкоз го защитавате..
п.п.Алианс ще има винаги,който не му харесва бройката ни - прав му път, да върви в ордата - тъкмо ще има още 1 бот за фармене!
..::De Profundis Clamo Ad Te Domine::..