Автор Тема: Ores, Bars, Herbs and Leathers in Blizzard Auction House  (Прочетена 5078 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Byakuya

  • Гост
Ores, Bars, Herbs and Leathers in Blizzard Auction House
« -: Август 19, 2009, 04:52:03 pm »
По колко вървят Рудите и Притопените плочки от нортренд в близард?
По колко вървят билките от нортренд в близард?
По колко вървят кожите от нортренд в близард?

Ако може да ми ги кажете на стак от 20, а само на по-трудните на 1 бройка (титанстийл например).
Но както и да ми дадете цените, ще съм благодарен.

Неактивен atanas1914

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1347
  • EVO Karma: 35
Re:Ores, Bars, Herbs and Leathers in Blizzard Auction House
« Отговор #1 -: Август 19, 2009, 05:25:19 pm »
По колко вървят Рудите и Притопените плочки от нортренд в близард?
По колко вървят билките от нортренд в близард?
По колко вървят кожите от нортренд в близард?

Ако може да ми ги кажете на стак от 20, а само на по-трудните на 1 бройка (титанстийл например).
Но както и да ми дадете цените, ще съм благодарен.
Попринцип за всеки риълм е различно, но цените не варират повече от +-10-15 голд за стак/единичен айтъм.Не знам защо искаш да знаеш цените в близзард, след като играеш в ево? Там са хиляди играчи от фракция в риълм и е нормано да има повече айтъми/материали в аукциона, въпреки по-ниския дроп.Пък и цените се определят от търсенето и предлагането.Така преди половин година направих "състояние" в ЕВО само от аукциона.

И все пак да ти предоставя информацията, която искаш.Това са актуалните цени в Auction House в Deathwing realm-a при Alliance-a.

Cobalt Ore-38gold per stack
Saronite Ore-13gold per stack
Saronite Bar-25gold per stack
Titansteel Bar-155-170gold for 1
Titansteel Ore-100gold for 5

Lichbloom-30gold per stack
Adder's Tongue-20gold per stack
Goldclover-19gold per stack
Tiger Lily-13gold per stack
Talandra's Rose-14gold per stack
Deadnettle-14gold per stack
Frost Lotus-25gold for 1

Heavy Borean Leather-100gold per stack
Arctic Fur-100gold for 1
Nerubian Chitin-100-150gold for 10
Моля,не ми пишете ПМ-и свързани с забравени пароли и изчезнали герои!Само МеКеТа и Алеин могат да ви помогнат за това.
http://www.vbox7.com/user:atanas1990?p=allvideos http://www.youtube.com/user/atanas1914
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Deathwing&n=Sothas http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Deathwing&cn=Ldk

Неактивен mdae

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 75
  • EVO Karma: 3
  • One sick bastard.
Re:Ores, Bars, Herbs and Leathers in Blizzard Auction House
« Отговор #2 -: Август 19, 2009, 06:00:56 pm »
В Emeriss на аукциона на Ордата цените са с около 15% по-ниски ...
Слабите се стремят към порядък, силните владеят ХАОС-А ...

Byakuya

  • Гост
Re:Ores, Bars, Herbs and Leathers in Blizzard Auction House
« Отговор #3 -: Август 19, 2009, 06:13:26 pm »
Атанас1914 исках да ги науча, за да си направя сметката как трябва да вървят в Ево, при по-малко хора. Просто някои хора пускат извънземни цени, а други прекалено ниски. А и след като няма хайджал мисля, че така е добър начин да се изкарват пари.

Неактивен monlew

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 789
  • EVO Karma: -22
  • Panika
Re:Ores, Bars, Herbs and Leathers in Blizzard Auction House
« Отговор #4 -: Август 19, 2009, 06:38:44 pm »
Попринцип точна цена няма, защото например в Ал'Акир има редовно хора, които подбиват цените, пък и не навсякъде има фиксирана цена.Това, което каза Джаки е ориентировъчно.По-късно ще едитна поста да ти кажа в нашия реалм как е.

Cobalt Ore-29 gold per stack
Saronite Ore-15 gold per stack
Saronite Bar- 32 gold per stack
Titansteel Bar- 187 gold for 1
Titansteel Ore- нямаме

Lichbloom- 27 gold per stack
Adder's Tongue- 20gold per stack
Goldclover- 13 gold per stack
Tiger Lily- 13gold per stack
Talandra's Rose- 16-18 gold per stack
Deadnettle- 13 gold per stack
Frost Lotus- 23-25 gold for 1

Heavy Borean Leather- 77-100 gold per stack
Arctic Fur- 200-300 gold for 1
Nerubian Chitin- 20-300gold for 10

Това е положението в АлАкир при ордите.
« Последна редакция: Август 19, 2009, 07:06:08 pm от monlew »

Byakuya

  • Гост
Re:Ores, Bars, Herbs and Leathers in Blizzard Auction House
« Отговор #5 -: Август 19, 2009, 07:13:35 pm »
Горе долу разлика няма, работата е там, че нещата си имат някакви граници. А и хората тук биха били склонни да дават повече пари. Ако ръшна стак кобалт руда за 100 голд има много по-голям шанс да ми я купят, отколкото да взема да ръшна 20 титанстийл бара всеки по 100 голд. Числото в картинката на айтема играе голяма роля тук ;-). И благодаря и на двамата.

Титанстийл ор - такова май въобще няма. Има titanium ore, но има титанстийл бар и само титаниум бар.

Неактивен mdae

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 75
  • EVO Karma: 3
  • One sick bastard.
Re:Ores, Bars, Herbs and Leathers in Blizzard Auction House
« Отговор #6 -: Август 19, 2009, 09:06:31 pm »
Monlew при нас в Emeriss имаше 1 период в които баровете( на които да са руди) струваха по-малко от самите руди ...  :clover:
Слабите се стремят към порядък, силните владеят ХАОС-А ...

Неактивен monlew

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 789
  • EVO Karma: -22
  • Panika
Re:Ores, Bars, Herbs and Leathers in Blizzard Auction House
« Отговор #7 -: Август 19, 2009, 10:32:03 pm »
Ами при нас има доста странни изцепки, като например че продавам стак Wool Cloth за  двойно или тройно повече от Silk cloth.Или, че стак silver ore може да го продадеш за 70 злато, доста голяма стойност за руда в зона 20-30 левъл.Като цяло и мининга е парата в близард, някакъв поп ми се хвалеше, как имал 1200 злато на 40 левъл предимно от мини.
ПС:това с рудите е яко :D

Неактивен mdae

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 75
  • EVO Karma: 3
  • One sick bastard.
Re:Ores, Bars, Herbs and Leathers in Blizzard Auction House
« Отговор #8 -: Август 19, 2009, 10:49:18 pm »
Това не са странни изцепки ... Повече хора вдигат в скобата 30-39 и им пада повече Silk Cloth и е нормално да се продава по-евтино просто защото го има в изобилие ...
Слабите се стремят към порядък, силните владеят ХАОС-А ...

Неактивен atanas1914

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1347
  • EVO Karma: 35
Re:Ores, Bars, Herbs and Leathers in Blizzard Auction House
« Отговор #9 -: Август 19, 2009, 11:44:38 pm »
Ами при нас има доста странни изцепки, като например че продавам стак Wool Cloth за  двойно или тройно повече от Silk cloth.Или, че стак silver ore може да го продадеш за 70 злато, доста голяма стойност за руда в зона 20-30 левъл.Като цяло и мининга е парата в близард, някакъв поп ми се хвалеше, как имал 1200 злато на 40 левъл предимно от мини.
ПС:това с рудите е яко :D
Wool Cloth-a винаги е бил по-скъп от Silk-a, поради причината спомената от МДае.За силвър-а е логично.Това е рандом спаун и е нормално да е скъп.Thorium-a също го продавам за луди цени в АХ-то.
Моля,не ми пишете ПМ-и свързани с забравени пароли и изчезнали герои!Само МеКеТа и Алеин могат да ви помогнат за това.
http://www.vbox7.com/user:atanas1990?p=allvideos http://www.youtube.com/user/atanas1914
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Deathwing&n=Sothas http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Deathwing&cn=Ldk

Неактивен mdae

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 75
  • EVO Karma: 3
  • One sick bastard.
Re:Ores, Bars, Herbs and Leathers in Blizzard Auction House
« Отговор #10 -: Август 20, 2009, 12:40:03 am »
В момента в Emeriss  alliance и horde, по-добре е да си билкар, по простата причина, че 90% от играчите са миньори ... Билките седят по 40 минути необрани...  :blush:  :clover: 

П.П. Един приятел преди WoTLK на 29 ниво имаше 3 хиляди злата без да има друг герои ... Завършил е Икономиката тука в Бургас с такава специалност и такива въртележки правеше с AH-to, че не беше истина ...
« Последна редакция: Август 20, 2009, 12:41:46 am от mdae »
Слабите се стремят към порядък, силните владеят ХАОС-А ...

Неактивен Enjoy_m

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 257
  • EVO Karma: 12
Re:Ores, Bars, Herbs and Leathers in Blizzard Auction House
« Отговор #11 -: Август 20, 2009, 01:48:14 am »
П.П. Един приятел преди WoTLK на 29 ниво имаше 3 хиляди злата без да има друг герои ... Завършил е Икономиката тука в Бургас с такава специалност и такива въртележки правеше с AH-to, че не беше истина ...
Използвал си е образованието в полезна насока за играта.Де да можеше да изкарам пари като прекарам ел.инсталации в Стормуинд :freak: :smart: :smart: :smart:
THIS...IS...MADNESS !

Неактивен monlew

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 789
  • EVO Karma: -22
  • Panika
Re:Ores, Bars, Herbs and Leathers in Blizzard Auction House
« Отговор #12 -: Август 20, 2009, 08:03:47 am »
Гномчетата има какво да научат от теб :D

Byakuya

  • Гост
Re:Ores, Bars, Herbs and Leathers in Blizzard Auction House
« Отговор #13 -: Август 20, 2009, 09:37:27 am »
По принцип, ако самия ти си малко по-умен можеш сам да си въртиш бизнес. Вчера направих опита с eternal life. Пуснах ги по единични бройки, но първите 10 за горе долу ниска цена, а вторите за 1/4 по-висока. И така ги лапват първите, че си избивам залога в АХто и имам дори още много да ръшна 2ри път на 2 петички останалите ;-).