Автор Тема: Въпрос отностно минъорството !  (Прочетена 2399 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

ReDFiRe

  • Гост
Въпрос отностно минъорството !
« -: Юни 28, 2009, 10:18:34 pm »
Първо да се извиня за тъпия въпрос но съм нов в тая игра и за това искам да попитам как да претопявам рудите който събирам? И след това как се използва това ковачество четох насам натам и разбрах че ми трябва чук... какъф чук обаче ? и какво се прави после ? благодаря предварително  :blush: :blush:

Неактивен dae

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 737
  • EVO Karma: -11
  • One sick bastard. Dyxless, The proud one.
Re:Въпрос отностно минъорството !
« Отговор #1 -: Юни 28, 2009, 10:47:07 pm »
Smelting от книгата с магии ...  :clover:
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят ХАОСА... A.C.A.B.
If you wake up at a different time and in a different place, could you wake up as a different person ?Тя ми вика "ама аз си имам гадже" ... то и аз си имам телевизор вкъщи, ама ходя на кино нали !?!?!

Неактивен tchernokrily

  • Knight
  • *
  • Публикации: 30
  • EVO Karma: 0
Re:Въпрос отностно минъорството !
« Отговор #2 -: Юни 28, 2009, 11:23:45 pm »
Да разбирам че вече си взел две професии - минйор и ковач нали ?

рудата се топи в FORGE има ги навсякъде - във всеки град почти има forge и  anvil , чука се купува където си си взел и минйорската кирка ( някои mace-та могат да се ползват за mining pick) най общо разгледай вендорите кво продават трябва ти blacksmitting hammer. Не знам къде си в момента но в коя да е столлица ще намериш всичко необходимо
Pateto belf healadin
minjora orc war

ReDFiRe

  • Гост
Re:Въпрос отностно минъорството !
« Отговор #3 -: Юни 28, 2009, 11:58:01 pm »
Взел съм ги професиите но немога да разбера как да направя рудата в кюлчета и след това от къде да си правя предметите с ковачеството купих си рецепта всичко незнам просто как да работя с Forge и Anvil

Неактивен dae

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 737
  • EVO Karma: -11
  • One sick bastard. Dyxless, The proud one.
Re:Въпрос отностно минъорството !
« Отговор #4 -: Юни 29, 2009, 12:05:45 am »
Отиваш до тях, отваряш книгата с магийките и цъкаш на Smelting ... Там ти изкарва кое как да ползваш ...
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят ХАОСА... A.C.A.B.
If you wake up at a different time and in a different place, could you wake up as a different person ?Тя ми вика "ама аз си имам гадже" ... то и аз си имам телевизор вкъщи, ама ходя на кино нали !?!?!

ReDFiRe

  • Гост
Re:Въпрос отностно минъорството !
« Отговор #5 -: Юни 29, 2009, 12:41:54 am »
Е там няма нищо магийките ми дето са и има едно пише Glyphs...  :sad: Edit: ооо Да намерих го ! мерси много !
« Последна редакция: Юни 29, 2009, 12:43:44 am от ReDFiRe »