Автор Тема: начинаещ: sell  (Прочетена 4480 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен uraganche

  • Knight
  • *
  • Публикации: 1
  • EVO Karma: 0
  • wow user
  • ISP: Bulsatcom
начинаещ: sell
« -: Декември 07, 2013, 03:25:31 pm »
Раницата ми е пълна и не мога да я изпразня, трябва да отида до някакво специално място ли?
Давам десен бутон и не се показва торбичката за сел.
На някое специално място ли седи тая торбичка?

Неактивен untaught

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1045
  • EVO Karma: 96
  • wow user
  • ISP: Vivacom
  • Герой: Volodq
Re: начинаещ: sell
« Отговор #1 -: Декември 07, 2013, 03:48:45 pm »
Трябва да си при някое NPC, което продава предмети или поправя брони. NPC е, накратко казано, същество в играта, което е управлявано от сървъра. Такова създание има почти във всяко селце и когато го посочиш с мишката, курсорът става на торбичка или на наковалня.
Другият начин да си изпразниш торбите е като хвърлиш всичко от тях. Това става като ги отвориш и кликнеш на предмета все едно ще го местиш, след което кликаш извън торбата.


Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: начинаещ: sell
« Отговор #2 -: Декември 07, 2013, 03:51:15 pm »
Раницата ми е пълна и не мога да я изпразня, трябва да отида до някакво специално място ли?
Давам десен бутон и не се показва торбичката за сел.
На някое специално място ли седи тая торбичка?

Отиваш при който и да е vendor (NPC-продавач), в който и да е лагер, град, столица, разбира се като те трябва да не са враждебно настроени и там продаваш каквото не ти е нужно. Другият вариант е просто да изхвърляш нещата, които не ти трябват, това става като цъкнеш с ляв бутон върху тях и след това където и да е по екрана, извън торбичката. Някои неща, обикновенно по-ценните, ще изисква да напишеш "DELETE" в прозорец, които ще ти изкочи, за да ги премахнеш, но пък голяма част от тях е по-добре да ги продадеш, от колкото да ги изхвърлиш. А за каква торбичка за продаване говориш, честно казано нямам си и най-малка представа.
Успех.

edit/ Панчо ме е изпреварил с малко :)
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Неактивен Sapphiron

  • EVOWOW Fan
  • Duelist
  • *
  • Публикации: 1035
  • EVO Karma: -96
  • It is too personal....
  • ISP: BTK
  • Side: For The Horde
  • Герой: Sapphiron
Re: начинаещ: sell
« Отговор #3 -: Декември 08, 2013, 11:12:04 am »
Ако се интересуваш от помощ в играта ,било то като информация,обяснения и някой друг съвет+малко злато, пиши едно лично съобщение(това става като кликнеш на профила ми тук в форума и там си пише). Така ли иначе се чудя с какво да си губя времето... :clover:
« Последна редакция: Декември 08, 2013, 11:14:26 am от Sapphiron »
L2P -Learn To Play _!_
I am Paladin