Автор Тема: Conflagrate  (Прочетена 15001 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен punishr

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 69
  • EVO Karma: -3
  • Zariben po wow
Conflagrate
« -: Юни 09, 2010, 02:06:20 am »
сравнете http://www.youtube.com/watch?v=87YVBGsqsu8 с дмг от евото  и ми кажете че  е оправена? В евото се бие по  ненормален демидж с нея като бях в арена с 1к ресил ми бият  14к  и аз изгледах е така  :blink: :blink: та въпроса е  защо пуснахте магията когато не работи да гоните хора от сервера?
Where the Lich King and his runeblade, Frostmourne, await to deliver them to their deaths...

Неактивен blink

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 587
  • EVO Karma: -13
Re:Conflagrate
« Отговор #1 -: Юни 09, 2010, 03:12:44 am »
Само 1 въпрос това не е ли преди 1 година ?

Неактивен pa4o

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1113
  • EVO Karma: 83
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Pachkito
Re:Conflagrate
« Отговор #2 -: Юни 09, 2010, 07:15:10 am »
Един път като играх с на едно фр героят (resto druid) Lakich ме свали само на един имолейт и конф. (~20k crit)
Нямам нищо против човекът , който играе с този герой , знам какъв гиър има ,но този дмг е малко нереален спорепд мен.  :clover:

Неактивен rhapsody

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 706
  • EVO Karma: 20
  • Baul
  • Side: For The Alliance
Re:Conflagrate
« Отговор #3 -: Юни 09, 2010, 09:51:22 am »
Вчера отнесох 21к и поради факта, че damage log не работи -----> няма снимки (доказателства)  :clover: Който иска да вярва, но да го имате на предвид :)

Неактивен H3trika

  • Knight
  • *
  • Публикации: 35
  • EVO Karma: -5
  • Starin <80 Night Elf Druid>
Re:Conflagrate
« Отговор #4 -: Юни 09, 2010, 11:15:09 am »
Само 1 въпрос това не е ли преди 1 година ?
blink още повече , че е преди година . Сега ресила в Близ е 2х .......

Неактивен curvylan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 856
  • EVO Karma: -12
  • скаран с пунктуация,граматика и логика
Re:Conflagrate
« Отговор #5 -: Юни 09, 2010, 11:28:24 am »
пичаги подкрепяйте с снимки твърденията си де лакич ми бил 10к хейтъра ми бил 12к ами и аз дето съм 10 левел вчера бих 1к ама кой ми вярва??? може наистина да е бъгната магията ама защо не направите репорта като хората линк към уоухед подробно обяснение какво точно не и е наред и т.н а вие:оня ми би 12к на 1200 резз блоквайте магията  :freak:
Чалгата не е музика,а заболяване.

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re:Conflagrate
« Отговор #6 -: Юни 09, 2010, 11:37:52 am »
На мен Gyzlata (няма фул сет дори) ми бие 9к без берсерк, а съм със 610 ресс (което е малко на фона на Лотус Примерно който е с 1250 ресс и отнесе 15800 имам снимката дори) .
Предложил съм я отново за забрана заедно със снейк трапа, но Алеин не е влизал във форума скоро за да си даде мнението и да ги одобри

Неактивен Xektor

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 782
  • EVO Karma: 13
  • мечка гризли
Re:Conflagrate
« Отговор #7 -: Юни 09, 2010, 05:22:43 pm »
Абе Death Strike го забраниха защото винаги биел някви 4-5к на всички (не зачитал армор). Тази магия обаче нищо не зачита. Вчера обикалях с хънтъра си в Сторм Пиикс и един уарлок 78LVL ми наби 7к критикъл, но уви от много дълго време на сам комбат лога не показва тези неща.(750 resilience съм)

Неактивен ha7er!?

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 162
  • EVO Karma: -3
  • : )
Re:Conflagrate
« Отговор #8 -: Юни 09, 2010, 06:27:52 pm »
С тези забрани изгонихте, и ще продължите да гоните хората от сървъра (СПИТ) !
N1 ;)

Неактивен AshbringeRR-.-

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 299
  • EVO Karma: 4
  • evo user
Re:Conflagrate
« Отговор #9 -: Юни 09, 2010, 06:50:56 pm »
blink още повече , че е преди година . Сега ресила в Близ е 2х .......
Спелл паур-а също.Но да има нещо увеличено в damage на conflagrate още от 3.1.3. :clover:
Anarch... rogue powah ;)

Неактивен S_|_Asher

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 330
  • EVO Karma: -8
  • България над всичко и всички!
Re:Conflagrate
« Отговор #10 -: Юни 09, 2010, 07:09:04 pm »
Странно, не знам от къде ги изваждате тези числа :blink:. Никога не са ми правили повече от 6-7k с conflagrate, което има 6 секунди cooldown, докато Agarenn (споменавам него, защото ми е направил впечатление, но това всъщност се отнася за всички магове) редовно си ми лашка по 9-10k в WSG, a пред Оrgrimmar, магове с по 5k gear skore, ми блъскат по 7-8k Аrcane Blast, което за разлика от conflagrate-то - няма cooldown...
|Blessed| - |LvL 80 Paladin|  <Invasion>

Неактивен ha7er!?

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 162
  • EVO Karma: -3
  • : )
Re:Conflagrate
« Отговор #11 -: Юни 09, 2010, 07:13:10 pm »
Незнам защо, като бяха бъгнати бонусите в "ВЕСЕДЖЕ"(когато ги нямаше изобщо)    Н И К О Й не се оплака от "бъгнат конф" при положение, че беше преди поправката (в която беше намален дмг-а)....? GM замисли се малко незнам Ифчо ли си какъв си..., стига си ръсил бисери ...   :evilmad:   
На мен Gyzlata (няма фул сет дори) ми бие 9к без берсерк, а съм със 610 ресс (което е малко на фона на Лотус Примерно който е с 1250 ресс и отнесе 15800 имам снимката дори) .
Предложил съм я отново за забрана заедно със снейк трапа, но Алеин не е влизал във форума скоро за да си даде мнението и да ги одобри
« Последна редакция: Юни 09, 2010, 07:22:00 pm от ha7er!? »
N1 ;)

Неактивен brino

  • EVOWOW Fan
  • Emperor
  • *
  • Публикации: 354
  • EVO Karma: -35
Re:Conflagrate
« Отговор #12 -: Юни 09, 2010, 08:45:35 pm »
Вчера влязох да направа 10 арени и едната се паднах срещо warlock(просто лош късмет) и той наби 3х9к на парта ми и умра точно за 5 sec...като 3 от тях locka беше феарнат..  :  )
When life puts you into a tough situation, dont say "why me?" Just say "try me.."
<<Аз съм момче със широки дънки,без никакви мозъчни гънки!>>

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re:Conflagrate
« Отговор #13 -: Юни 09, 2010, 09:35:09 pm »
Незнам защо, като бяха бъгнати бонусите в "ВЕСЕДЖЕ"(когато ги нямаше изобщо)    Н И К О Й не се оплака от "бъгнат конф" при положение, че беше преди поправката (в която беше намален дмг-а)....? GM замисли се малко незнам Ифчо ли си какъв си..., стига си ръсил бисери ...   :evilmad:   
Ифчо съм да и ако пак се обърнеш така пак към мен, ти ще станеш никой.Омръзна ми от някой хора.
Мнението ми е постовете които чета докато сме на БГ и в World Chanela.И ако пак ще се оправдавате че не може на друго ,  аз пак ще ви кажа че Блинк се върна в сървъра когато Conflagrate беше забранен и на Афф стана ранк 5 с 1980 рейтинг.

http://prikachi.com/files/1641209J.jpg   поздрави  :clover:

Неактивен The Aspect

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2679
  • EVO Karma: 166
  • Sweet Desire
    • Night Legion
  • ISP: BGLan
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Winlight, Frozenrose
Re:Conflagrate
« Отговор #14 -: Юни 09, 2010, 09:35:53 pm »
Блесчо и аз преди се чуедех от къде ги вадят тези цифри , защото и на мен преди ми биеха по 6 - 7 К ,но уви от няколко дена като ме хване някой лок цепи ми Conflagrate - 50% кръв :doh:.Все пак съм на 30 К , а във Уарсонг съм стигал и до 37 - 40  смятай кво са 50 % ....   :freak:
п.с. Нямам снимки поради една причина , че вече забравих какво е combat log ... винаги ми е бъгнат  :confused:
« Последна редакция: Юни 09, 2010, 09:38:01 pm от ImeanUidiot »
I'm everything you can imagine. And a little more.
   Winlight          Frozenrose          Saladin          Chaoswizard