Автор Тема: Conflagrate Bug Abuse  (Прочетена 11407 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Muri

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 652
  • EVO Karma: 15
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Timewizard
Re:Conflagrate Bug Abuse
« Отговор #30 -: Април 11, 2010, 03:25:32 am »
много ми е тъжно че вече лока не става  :no: :no: за нищо :confused: :down: :down:
Timewizard

Неактивен Healzi

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 432
  • EVO Karma: -94
  • evo user
Re:Conflagrate Bug Abuse
« Отговор #31 -: Април 11, 2010, 09:15:51 am »
доиде времето и лока да стане "боксова круша"  :down: :down: :down: :no: :no: :no:
Така е. Същото е като преди махнаха Пенанс ....

Неактивен Angerfist

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 893
  • EVO Karma: 5
  • One sick Bastard. Iceheart
Re:Conflagrate Bug Abuse
« Отговор #32 -: Април 11, 2010, 10:53:55 am »
Абе мене какво ме ИНТЕРЕСУВА колко ДМГ ми е ВКАРАЛ ?! Използвал е ЗАБРАНЕНА магия !!!! ии Поп не може да използва VT срещу КАКЪВТО и да е КЛАС. Така излиза че попа може да си пуска VT на Warr,Shaman,Rogue,DK,Mage,Warlock. ИЗПОЛЗВАЛ е магията и ТОЧКА. НИЩО НЕ ГО ОПРАВДАВА !! Да е ЧЕЛ ФОРУМА !! за ДМГ .. не ми ДРЕМИ колко ми е вкарал !  :clover:


Ей полу идиот жалкар, за какво само се мъчиш да баннеш хората ей така за идеята... После ходи мрънкай защо няма хора в сървъра...  :doh:
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят ХАОСА... A.C.A.B.

If you wake up at a different time and in a different place, could you wake up as a different person ?Тя ми вика "ама аз си имам гадже" ... то и аз си имам телевизор вкъщи, ама ходя на кино нали !?!?!

Неактивен curvylan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 856
  • EVO Karma: -12
  • скаран с пунктуация,граматика и логика
Re:Conflagrate Bug Abuse
« Отговор #33 -: Април 11, 2010, 11:56:56 am »
Quen  по твоята логика и друид в даш на дърво да речем пак бъгва дори да стои на едно  място?!??!!? Аре вземете да излезете навън най-накрая всички "звезди" на сървъра грам не можете да играете ама на богове се правите... във пиратка и в близзард да си с 200к НК и full wrathful пак освен поздрави към родителят ти от женски пол (тука не са знае дали е един или двама) друго няма да получиш.Ревете от донатори ревете от бъгав спелл от това че никой не помага (за последното и аз съм привърженик  :freak:) еми близзард 25$ на месец и си готов.Или правете като мен като има лаг alt+f4 ама понеже 90% сте no lifers и не приемате "тъпите ламери" да ва бият на арена са мъчие и ревете след това.Аре със здраве.
Чалгата не е музика,а заболяване.

Неактивен Loonatic

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 359
  • EVO Karma: 9
  • Evolve or die.
  • Side: For The Horde
Re:Conflagrate Bug Abuse
« Отговор #34 -: Април 11, 2010, 12:11:52 pm »
От всичките тея забрани на магий/spells не останаха хора в сървъра, а и след забраната на Conflagrate още поне 20-30 човека ще се махнат от ЕВО, а ти глупако, с цялата си наглост, ИСКАШ ДА ИЗКАРАШ НА ОЩЕ НЯКОЙ БАН.
/FACEPALM

Неактивен CRINOS

  • Knight
  • *
  • Публикации: 39
  • EVO Karma: 1
  • Darkness Visible
Re:Conflagrate Bug Abuse
« Отговор #35 -: Април 11, 2010, 12:59:39 pm »
Бесен HATER си ми се струва създателя na темата  :doh:
Every Soul Has A Hidden Depth. Every Wound Tells A Broken Story. Every Solider Leaves His Bloody Mark
From The Shadows Of A Spiteful Mist. A Warriors Walks From A Horison Of Hate. A Shadow Of Enigma.

Неактивен curvylan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 856
  • EVO Karma: -12
  • скаран с пунктуация,граматика и логика
Re:Conflagrate Bug Abuse
« Отговор #36 -: Април 11, 2010, 01:04:26 pm »
За тежкото поражение от warlock и 4к и косур дмг някой може да бъде баннат.Ето това дами и господа е ЧАЛГАРИЯ.Помислете щом сме способни на подобна комплексарщина в една ИГРА на какво сме способни в реалния живот.
Чалгата не е музика,а заболяване.

Неактивен Blindwizard

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 169
  • EVO Karma: -23
  • evo user
Re:Conflagrate Bug Abuse
« Отговор #37 -: Април 11, 2010, 01:16:23 pm »
Стига сте се джафкали всички. Както беше за предишните забранени таланти/спелове, а именно че се даде 1-2 седмици `no ban` време, така и ще е тук! Все пак продължавайте със спама си :clover:
Blindwizard - Orc Warrior <Annihilation>

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re:Conflagrate Bug Abuse
« Отговор #38 -: Април 11, 2010, 08:30:43 pm »
За какво ще ме извиняваш бе блинд?ЗА това 4е имам ГС 5500 и не мога да убия херо със ГС 4500 за това ли?
За това 4е никога не сам бил извънземен дмг от рода на 20 30к?
Много ми е добре,не не направо супер ми е!
П.П отчуждихте всичките локове от сървара ЕВАЛА :doh:
П.П2 Сакред шилд :arrowr:Даш във всякаква форма FTW  :doh:
Забравих да се извиня на всичи локове Аз съм виновният да забранят conflagrate защо защото,
Bloodprince и darkfox не можаха да преглътнат че ги бихем на арена.Aз Лаки и моя партнер Toor!!
Който ти партньор си бие алианси в Duskwood, за да си изкара хонор, колко примерен отбор имаш само ! (Мислете си че незнам кой как си изкарва 3в3 рейтинга и хонора)
Quen, стига с това холи.Смешни ставате - Стамина + Sacred shield - come kill me.Нали го обърнах оня паладин с малко холи итеми(500ресс) 5 човека ме биеха и пак не ме убиха.Бии я на ретри, не на холи :)
Няма да банвам 3 дена след забраната, както стана и с другите две.
В момента мислим за таланта на Рет паладин Art of war, който проква от всеки крит което идея нямате колко бъгаво е   :fun:
И ако може някой да ми пише на ЛС какво не му харесвате на Demonology locka :)


Неактивен Loonatic

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 359
  • EVO Karma: 9
  • Evolve or die.
  • Side: For The Horde
Re:Conflagrate Bug Abuse
« Отговор #39 -: Април 11, 2010, 08:36:22 pm »
Те си говорят на изуст, някой казал, че Demonology не работи, и на всички ''прота'' това им е оправданието.

Неактивен mariahuana

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 322
  • EVO Karma: 66
  • Малко почивка от WoW
  • Side: For The Alliance
Re:Conflagrate Bug Abuse
« Отговор #40 -: Април 11, 2010, 11:01:53 pm »
Който ти партньор си бие алианси в Duskwood, за да си изкара хонор, колко примерен отбор имаш само ! (Мислете си че незнам кой как си изкарва 3в3 рейтинга и хонора)
Quen, стига с това холи.Смешни ставате - Стамина + Sacred shield - come kill me.Нали го обърнах оня паладин с малко холи итеми(500ресс) 5 човека ме биеха и пак не ме убиха.Бии я на ретри, не на холи :)
Няма да банвам 3 дена след забраната, както стана и с другите две.
В момента мислим за таланта на Рет паладин Art of war, който проква от всеки крит което идея нямате колко бъгаво е   :fun:
И ако може някой да ми пише на ЛС какво не му харесвате на Demonology locka :)


http://www.wowhead.com/spell=53488
Tака и трябва след всеки крит  трябва да проква кое му е бъгаво?
Extrem-retry paladin
Chucknoris-affliction warlock
Fullpower-resto druid

Неактивен grend

  • Knight
  • *
  • Публикации: 22
  • EVO Karma: 0
  • evo user
Re:Conflagrate Bug Abuse
« Отговор #41 -: Април 11, 2010, 11:04:57 pm »
Привет на всички, до сега бях с лока си на WSG, реално погледнато един холипаладин го биехме целия раид 10 човека, смешното е че не оспяхме да го свалим, ся като сме тръгнали да поправяме бъгави таланти обърнете внимание на холипаладините защото нямат сваляне от 10 човека !!!! дестро лока+ берсерк сваляше холипаладин сега на аффишан като му вкараш кърст тои си го маха реално погледнато за нищо не става лока.....

          п.с. Моите поздравления на тези които измислиха тази гениална идея 1/7 от малкото хора в сервера играеха с лок, ще изчакам 1 седмица да видя как ще се стечат нещата и се местя другаде това не се търпи вече!!!

Неактивен Bl1zAlkA7a

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1427
  • EVO Karma: -39
  • Side: For The Horde
  • Герой: Puhcho
Re:Conflagrate Bug Abuse
« Отговор #42 -: Април 11, 2010, 11:07:51 pm »
when your melee attacks critically hit your next Flash of Light  or Exorcism spell becomes instant cast.
това не е всеки крит, а белия деймидж :doh: четете каквото ви е удобно

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re:Conflagrate Bug Abuse
« Отговор #43 -: Април 11, 2010, 11:08:11 pm »
Меле крит.От оръжието ти.Белите буквички, не жълтите.
Сега проква на всеки крит, което идея нямате колко бъгаво е.И аз си свикнах с моя паладин тряс тряс, флаш флаш...
Играх в една фънка в петък ( на тринити) и що да видя. Ха ! Проква сравнително рядко( меле суинг крит) и паладините които наблюдавах също толкова рядко ползват Exorcism, не като тук да е част от редичката - Judgment, Crussader, Storm, Exo. - всички така играете и междувременно някой cleanse ( ако сте от по-добрите  :freak:)

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re:Conflagrate Bug Abuse
« Отговор #44 -: Април 11, 2010, 11:10:32 pm »
Мен пък bobonkio много ме радва.Човека си е на демонолоджи от самото начало.И удря 8к soul fire не-крит.
От TBC насам Demon locka е със най-много спел пауър и най-много дмг по райдове и WSG, това че имате умения само за Immolate Conflagrate Shadowburn Chaosbolт е друга работа.
Пък и там има някой тънкости дето малко от вас ги владеят.Disterbia например ( да я похваля)