Автор Тема: Invisible Warrior  (Прочетена 2660 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен a3best

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 584
  • EVO Karma: -52
  • No One Lives Forever
Invisible Warrior
« -: Октомври 03, 2009, 12:03:03 am »
Да попитам, само Нощните Елфи Уариори ли могат да стават невидими или може да се вземе магията и от хюман !?

Неактивен green_nymph

  • Knight
  • *
  • Публикации: 16
  • EVO Karma: -1
Re:Invisible Warrior
« Отговор #1 -: Октомври 03, 2009, 12:37:22 am »
Ако питаш за това http://www.wowhead.com/?spell=58984 , това е умение ,което се притежава само от расата на HElfs.

Неактивен a3best

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 584
  • EVO Karma: -52
  • No One Lives Forever
Re:Invisible Warrior
« Отговор #2 -: Октомври 03, 2009, 07:34:50 am »
Да за това става въпрос... яд ме е, че неси направих сега Елф :confused: за PVP има своите предимиства срещу някой класове.. ;( :( знам, че ще прозвучи нахално от моя страна но Alein ако имаш малко свободно време и ти се занимава малко можеш ли да ми смених расата смисъл да съм си със същите items (доста съм се старал за тях) но да ме направиш Night Elf знам, че няма да ти се занимава но да си попитам :)  понеже играя WoW от близо 2 месеца и никога преди това несам играл никаде си нямах на идея от нищо (както и сега, знам просто най елементарните неща) та ако имаш желание просто смени расата вместо Human на Night Elf  :clover:


Access - Acelera
« Последна редакция: Октомври 03, 2009, 07:52:38 am от a3best »

Неактивен BulgarianSS

  • EVOWOW Fan
  • Challenger
  • *
  • Публикации: 2655
  • EVO Karma: -87
  • Искам да стигна -1000 репутация !
    • Star Gate of EvO
  • ISP: Pernik Lan
  • Side: For The Horde
  • Герой: Skins
Re:Invisible Warrior
« Отговор #3 -: Октомври 03, 2009, 10:01:03 am »
Не вярвам да ти сменят расата,но все бих споделил че Орка си е най-хубавият клас за Warrior за хордата де.. :cool:
"Stay Foolish, Stay Hungry"

Неактивен Amethyst

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 61
  • EVO Karma: -3
  • I'm gone
Re:Invisible Warrior
« Отговор #4 -: Октомври 03, 2009, 11:16:18 am »
определено не трябва да съжаляваш, че си хюмън, само хюмън има http://www.wowhead.com/?spell=59752, което за уар е страшно полезно  :freak:

@BulgarianSS -ще се съглася с теб, че орка е най-хубавата раса за уар на ордата само ако става дума за fury/arms или обратното :smart: Най-добрия прот уар за мен си остава таурена. 
Bones in the water and dust in my lungs, absorbing archaic like a sponge.The ultimate way is the way you control, but can you stay if you detach your soul.Bury the present and squeeze out the past, the ones you endear to never last.

Неактивен BulgarianSS

  • EVOWOW Fan
  • Challenger
  • *
  • Публикации: 2655
  • EVO Karma: -87
  • Искам да стигна -1000 репутация !
    • Star Gate of EvO
  • ISP: Pernik Lan
  • Side: For The Horde
  • Герой: Skins
Re:Invisible Warrior
« Отговор #5 -: Октомври 03, 2009, 11:48:52 am »
определено не трябва да съжаляваш, че си хюмън, само хюмън има http://www.wowhead.com/?spell=59752, което за уар е страшно полезно  :freak:

@BulgarianSS -ще се съглася с теб, че орка е най-хубавата раса за уар на ордата само ако става дума за fury/arms или обратното :smart: Най-добрия прот уар за мен си остава таурена.
да,определено това е магия,която е супер полезна...
Прот уариор,определено таурените са най-добри,но за фюри бих казал че орка е доста по-добре..
"Stay Foolish, Stay Hungry"

Неактивен a3best

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 584
  • EVO Karma: -52
  • No One Lives Forever
Re:Invisible Warrior
« Отговор #6 -: Октомври 04, 2009, 09:50:42 pm »
пвари сте отказвам се  :clover: може да триете темата  :-)

Неактивен nomade

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 230
  • EVO Karma: 2
  • <3
Re:Invisible Warrior
« Отговор #7 -: Октомври 05, 2009, 05:53:16 pm »
Сега осъзнавам моята грешка,че си направих елф,но нищо вече има Wintergrasp марки с който се копуват доста добри PvP тринкети който дават разни бонусчета^^