Автор Тема: Да върнем ево към живот  (Прочетена 13325 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен n0Lan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 699
  • EVO Karma: -75
  • Evo cyx
Re: Да върнем ево към живот
« Отговор #15 -: Януари 22, 2014, 09:34:09 pm »
който ти го е казал това с изтриването на героя в стария сървър,от който си се прехвърлил те е излъгал и то много жестоко,няма такова нещо.
Имат си форум в него си има раздел за трансфер на герой и всеки,който иска да си прехвърли герой там си качва 5 снимки(общо взето си има образец в форума им как се прави)като всеки НОВ играч,има право само на 1 герой,който да прехвърли,сиреч на 1 ЙП - 1 герой...
Мога само да кажа,че доста хора биха дошли да цъкат тука,ако някой неща се пипнат и се разгласи за това...,но ме съмнява да се променят тези неща,така,че е излишно да ги споменавам  :clover:
Трудното го правя веднага,за невъзможното ми трябва малко време

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Re: Да върнем ево към живот
« Отговор #16 -: Януари 23, 2014, 09:38:42 am »
А защо трябва да се прехвърлят герои?
Не може ли да си вдигат нови? Или днеска ще дойдат, след 2 седмици ще се махнат и къде отива труда за прехвърлянето?
И пак да попитам! Колко хора играят или биха искали да играят в пиратски български сървър? Пък бил той и на катаклизъм.
И кой е този сървър, който ще ги поеме, ще ги задържи и в същото време ще успява да им предлага ново съдържание, което се предлага и в близард?  :clover:

п.п.: През всичките години съм се нагледал на завистници и всякакви кретени в сървърите, които гонят или са в голяма част отговорни за изгонването на много хора. Вие до преди месеци, сами се чепкахте и псувахте и какви ли не помии бълвахте с цел някой да бъде баннат, а сега искате да ви събираме нови 'жертви'...

Като цяло 'сганта' в близард намалява, вие искате по пиратските сървъри да има хора. Еми имаше, ама едно време. Сега процента нови играчи в пиратските сървъри рязко спадна. И то се и вижда.
« Последна редакция: Януари 23, 2014, 09:45:29 am от MeKeTa »

Неактивен n0Lan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 699
  • EVO Karma: -75
  • Evo cyx
Re: Да върнем ево към живот
« Отговор #17 -: Януари 23, 2014, 10:01:35 am »
да ти кажа честно,във въпросният сървър "Х" са предложили това с трансфера и там популацията до 1 2 часа вечерта е около 1000 човека,за другите бонуси които ги има в въпросния ПИРАТСКИ! сървър на WOTLK няма да говоря. :clover:
П.с:чудно тях,защо не ги хваща кризата  ;-)

П.с: най-болното на ево в момента,е че няма хора за райдове(като казвам няма хора говоря не само като популация,но и като хора,които да се занимават да организират някакъв райд,а да не говоря,че повечето нямат и скилл за някой босове) и общо взето повечето хора в сървъра слакват и чакат 20 часа за 2 3 РБГ-та .
« Последна редакция: Януари 23, 2014, 10:03:16 am от n0Lan »
Трудното го правя веднага,за невъзможното ми трябва малко време

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Re: Да върнем ево към живот
« Отговор #18 -: Януари 23, 2014, 11:00:12 am »
да ти кажа честно,във въпросният сървър "Х" са предложили това с трансфера и там популацията до 1 2 часа вечерта е около 1000 човека,за другите бонуси които ги има в въпросния ПИРАТСКИ! сървър на WOTLK няма да говоря. :clover:
П.с:чудно тях,защо не ги хваща кризата  ;-)

П.с: най-болното на ево в момента,е че няма хора за райдове(като казвам няма хора говоря не само като популация,но и като хора,които да се занимават да организират някакъв райд,а да не говоря,че повечето нямат и скилл за някой босове) и общо взето повечето хора в сървъра слакват и чакат 20 часа за 2 3 РБГ-та .

Дай го този "Х" сървър да го видим. :)
И от къде идват тези 1000 човека? Има играчи, които по цял ден следят промоциите в различните сървър и решават да влизат в тях ли, какво? Нещо не ми е ясно. :clover:

п.п.: И от 'пришълци' до редовни играчи има голяма разлика. ;)
« Последна редакция: Януари 23, 2014, 11:02:44 am от MeKeTa »

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: Да върнем ево към живот
« Отговор #19 -: Януари 23, 2014, 01:39:41 pm »
Има доста работещи, чуждестранни, cata сървъри с постоянна популация от 1500+ по всяко едно време. Бгта, арени и рдфта след 10тата секунда на записването и постоянни райдове. Няма да споменавам имена да не правя реклама.
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Re: Да върнем ево към живот
« Отговор #20 -: Януари 23, 2014, 03:28:11 pm »
Споменете ги тези сървъри. Нищо, че ще направите реклама. СЕМ няма да ви глобят. :)

Неактивен well

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 71
  • EVO Karma: -2
  • Prayer For All People
  • ISP: Slivnica NET
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Lexise
Re: Да върнем ево към живот
« Отговор #21 -: Януари 23, 2014, 04:31:21 pm »
Немога да ви разбера хора .. (за админите говоря)  :exclaim:  :arrowr:  :excl:

Вие искате ли този сървър да проима играчи или не ?!?

Неможе да чакате на готово ( Pull + Compile = "на готово" ) там няколко кръпки от форуми и "etc .." няма да се получат така нещата .....  :no:

Защо другите сървари фиксват повечето неща а тука чакате PULL TC ...

Тея пари от Магазина ги вложете за един/два C++ Dev там или "Opcodes - Reverse engineer" (за Ката или Моп) хванете оправете тея дето са останали пък след това за скриптове друг Дев.. Пък хванете едно ИДА поразгледаите го не е много трудно, ако трябва C++ мога да помагам за някой спелл или бос.
Може всичко стига да имаш желание.

Неактивен BulgarianSS

  • EVOWOW Fan
  • Challenger
  • *
  • Публикации: 2655
  • EVO Karma: -87
  • Искам да стигна -1000 репутация !
    • Star Gate of EvO
  • ISP: Pernik Lan
  • Side: For The Horde
  • Герой: Skins
Re: Да върнем ево към живот
« Отговор #22 -: Януари 23, 2014, 05:00:09 pm »
Като ти гледам граматиката,се плаша как си в С-то.  :lol:
"Stay Foolish, Stay Hungry"

Неактивен Sold

  • Knight
  • *
  • Публикации: 30
  • EVO Karma: -1
  • wow user
  • ISP: Rimex Ltd
  • Герой: Sold
Re: Да върнем ево към живот
« Отговор #23 -: Януари 23, 2014, 05:03:11 pm »
Сървъра е Gamer District - http://forum.gamer-district.org/ Наистина ли смятате, че там няма хора? Ако искате ево да продължи да го има направете промени. Иначе аз съм мазохист ... допоследно съм тука...

Неактивен MeKeTa

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2392
  • EVO Karma: 133
  • .:Security System Admin:.
    • Горна Оряховица
  • ISP: evolve or die
  • Side: For The Horde
  • Герой: Aspirin
Re: Да върнем ево към живот
« Отговор #24 -: Януари 23, 2014, 05:03:53 pm »
Кой ще да е този програмист, който ще иска да се занимава постоянно за има - няма 100-тина лв на месец, от които като приспаднеш ток и интернет и евентуално да прибира, защото е оправил нещо в сървъра?

Ако пък има такъв, или пък такива, ние винаги сме отворени да ги приемем!

Кажете ги тези другите сървъри, не ги споменавайте само. Честно, искам да ги разгледам, да видя кои са, колко са, колко екип имат и в коя държава са. :clover:

Неактивен Sold

  • Knight
  • *
  • Публикации: 30
  • EVO Karma: -1
  • wow user
  • ISP: Rimex Ltd
  • Герой: Sold
Re: Да върнем ево към живот
« Отговор #25 -: Януари 23, 2014, 05:31:30 pm »
Молтен, но там има повече лаг. При нас трябват малко нововъведения, но и разбира се старите играчи - поне тези които са останали да помагат. И пак казвам спешно да се махне х1 ...

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: Да върнем ево към живот
« Отговор #26 -: Януари 23, 2014, 06:13:08 pm »
Кажете ги тези другите сървъри, не ги споменавайте само. Честно, искам да ги разгледам, да видя кои са, колко са, колко екип имат и в коя държава са. :clover:

Да прибавим и този http://monster-wow.com/

    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Неактивен n0Lan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 699
  • EVO Karma: -75
  • Evo cyx
Re: Да върнем ево към живот
« Отговор #27 -: Януари 23, 2014, 07:26:02 pm »
само да кажа,че 4vendeta отвори MOP има доста бъгове,но за 3 ден има 22 човека в сървъра който си вдигат герой...колкото и да е бъгаво хората няма да спрад да играят там,ако не го затворят  :clover:

П.с:всеки забелязва бъговете,но никой не е влязъл с нагласата,че всичко ще е фикснато и въпреки това влизат хора ..
« Последна редакция: Януари 23, 2014, 07:35:22 pm от n0Lan »
Трудното го правя веднага,за невъзможното ми трябва малко време

Неактивен vnmilenhunte

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 359
  • EVO Karma: -15
  • Фен та кърти
    • Amazing videos, Great gameplays, walkthroughs, reviews
  • Side: For The Horde
  • Герой: Vnmilenshamy
Re: Да върнем ево към живот
« Отговор #28 -: Януари 23, 2014, 08:33:43 pm »
ЕВАЛА !!!  :up:


И пак да попитам! Колко хора играят или биха искали да играят в пиратски български сървър? Пък бил той и на катаклизъм.

п.п.: През всичките години съм се нагледал на завистници и всякакви кретени в сървърите, които гонят или са в голяма част отговорни за изгонването на много хора. Вие до преди месеци, сами се чепкахте и псувахте и какви ли не помии бълвахте с цел някой да бъде баннат, а сега искате да ви събираме нови 'жертви'...
Изключителна колекция от Уникални видеа, Gameplays, Walkthroughs, Reviews!
http://www.gameplays-walkthroughs.com

Неактивен Sapphiron

  • EVOWOW Fan
  • Duelist
  • *
  • Публикации: 1035
  • EVO Karma: -96
  • It is too personal....
  • ISP: BTK
  • Side: For The Horde
  • Герой: Sapphiron
Re: Да върнем ево към живот
« Отговор #29 -: Януари 24, 2014, 10:31:08 am »
В molten и другите ката сървърите (говоря за по-развитите) има по 2500 хора И НАГОРЕ в реалм. Имам герои в молтен и в 2та им ката реалма. Куестовете работят единствено в Hyjal с малко изключение. Другите зони има по макс 1-3 работещи куеста. Левела се бута криво ляво ,главно дигаш 83 в northren и после без проблем стигаш 85 в Hyjal. Главното ,което привлича хора в молтен е работещите райдове ,батълграунди и арени и таланти/магии (с малко изключения) ,но хората ги пренебрегват. Съвсем друг въпрос е ,че молтен си имат хора и правят сами фиксове по дадени проблеми и имат успех в тази насока. Ние НИКОГА не можем да бъдем като молтен ,това го забравете. Имат такива машини ,с които поддържат сървърите си ,които ние никога няма да имаме! Отделно при тях донейнт системата е ужасно развита и печелят луди пари. Щом и мен ме накараха да донейна.....аз до сега само в ево съм донейтвал и никъде другаде не смятах да го правя. Но еднократен донейт ти усигорява премиум акаунт и не чакаш на опашка.
Ево ако мине на ката ,няма просто как да стигнем добро развитие като молтен. Те имат ресурси и време ,които ние нямаме. Толкова относно молтен

Game District - имам и там герой ,в момента този сървър е НАЙ-ДОБРИЯТ WOTLK ,защото абсолютно всички арени ,батълграунди ,таланти ,магии , раидове и дънджени работят на 100%. Спокойно мога да кажа ,че този сървър разполагат и предлагат най-близкото нещо до близард. Нещата при тях вървят стремглаво към съвършенство ! Имат работещ сървър на 95-96% и малкото останали неща всекидневно се работи по тях и се оправят. Абсолютно всички world event-и работят на 100% - коледа , ден на благодарността и т.н. Ачийвментите също! Познавам хора играли година там ,които за това време не са срещнали нито един бъгав куест ,талант или каквото и да е.
Ние сравнение с тях не можем да се мерим и никога няма да бъдем! Това е истината.Поради същите причини ,като по горе - липса на хора с опит ,ресурси и т.н.
В молтен и гейм дистрикт ИМА УЖАСНО много български играчи. Аз не виждам как може да бъдат "откраднати" и да дойдат при нас.
Искаме ли развитие трябват ни пари ,мощна машина..работещ wotlk както при district и хора ,които да се занимават.
Твърде много съм дал и играл в ево ,за да го оставя. Ако сте навити правим една анкета и кой колко може да даде....10,20...100 лева и т.н. Правим равносметка с какво разполагаме и на къде действаме. Събираме пари и търсим хора ,които да ни оправят проблемите. Даже и така няма да имаме популация ,искаме ли голяма популация трябва да станем международен сървър ,а не бг. А как ще станем такъв си нямам идея.....
L2P -Learn To Play _!_
I am Paladin