Автор Тема: Thrall "боксовата круша"  (Прочетена 13938 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен n0sgoth

  • Knight
  • *
  • Публикации: 18
  • EVO Karma: 3
  • wow user
  • ISP: Megalan
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Zarek
Re: Thrall "боксовата круша"
« Отговор #30 -: Ноември 17, 2013, 10:02:16 pm »
Такаа.. и до къде я докарахме?

Horde:  Трал - 9761к кръв, Волжин - 5578к кръв, общо 15339к и отгоре на всичко 10 стража в залата. Всичко това вързано в една група. Масови Hex, Shadow Word: Pain и Chain Lightning. 
Alliance: Вариан Ринн - 5578к кръв.. сам. Wirlwind.

Това ли е баланс?
Явно мрънкане му е майката.
Аз тогава настоявам за увеличаване на кръвта на краля до 15339к и връзване на всички стражи в горната част на двореца към него в група. Това ще даде нужното време за реакция и на алианса. Стига сме правили 2 пъти по-дълги рейдове от хордата.. та сега и 3 пъти по дълги.

And then Satan said: "Put the alphabet in Math!"

Неактивен Euphel

  • Knight
  • *
  • Публикации: 2
  • EVO Karma: 1
  • wow user
Re: Thrall "боксовата круша"
« Отговор #31 -: Ноември 18, 2013, 12:49:55 am »
Как може да се оплаквате при положение,че до ония ден сваляхте Трал 5ма човека е?  Срам нямате ли..

Неактивен untaught

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1045
  • EVO Karma: 96
  • wow user
  • ISP: Vivacom
  • Герой: Volodq
Re: Thrall "боксовата круша"
« Отговор #32 -: Ноември 18, 2013, 06:12:58 am »
И сега вече става проблем, защото децата не са на ясно как се бият 2-та боса едновременно.
Единствено не съм съгласен с вдигането на кръвта и щетата на боса, защото двамата едновременно не са лесни за убиване. ;)
От кога Pain-а е масов? :down:


Неактивен n0Lan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 699
  • EVO Karma: -75
  • Evo cyx
Re: Thrall "боксовата круша"
« Отговор #33 -: Ноември 18, 2013, 09:17:01 am »
Как може да се оплаквате при положение,че до ония ден сваляхте Трал 5ма човека е?  Срам нямате ли..
Добре,били са го 5ма,а колко време го биха ? (или това е друг въпрос )да не говорим,че 5 човека и една хорда може да ги убие 5мата(като започне от хела им),но това също не е фактор нали ?
Пейчо,дори и 20 к хп да го направи и да бие по 10,15 к дмг,пак ще ти докажа,че 5тима може да го минат и тогава какво ?(ще искаш да го направи безсмъртен?За пример ще ти дам лорда в ицц сме го минавали 5 човека на нормал,това означава ли,че трябва да му вдигнат хп-то и дмг-то ?)
Както казах в предния си пост,промяна трябваше да има и това е да се бият 2-та боса едновременно,нищо повече.
Мисля,че и без 30 % кръв отгоре и 20% дмг,имат достатъчно време хордите да се мобилизират и да защитят боса си,докато алиансите млатят 2 боса,а ако не могат това си е просто липса на организация... :clover:

П.с: и нека пак някой каже,че изливам "НЕГАТИВИЗМА СИ" тука :)
« Последна редакция: Ноември 18, 2013, 11:37:35 am от n0Lan »
Трудното го правя веднага,за невъзможното ми трябва малко време

Неактивен The Aspect

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2679
  • EVO Karma: 166
  • Sweet Desire
    • Night Legion
  • ISP: BGLan
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Winlight, Frozenrose
Re: Thrall "боксовата круша"
« Отговор #34 -: Ноември 18, 2013, 10:09:47 am »
I'm everything you can imagine. And a little more.
   Winlight          Frozenrose          Saladin          Chaoswizard

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: Thrall "боксовата круша"
« Отговор #35 -: Ноември 18, 2013, 01:59:24 pm »
И сега вече става проблем, защото децата не са на ясно как се бият 2-та боса едновременно.
Единствено не съм съгласен с вдигането на кръвта и щетата на боса, защото двамата едновременно не са лесни за убиване. ;)
От кога Pain-а е масов? :down:

Щетата му я вдигнах с около 10%, магиите по скрипта на Vol'Jin не са пипани, само локацията му смених и групирането на мобовете.
Трал ми правеше 1-2к на удар за това му дигнах малко дмг.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: Thrall "боксовата круша"
« Отговор #36 -: Ноември 18, 2013, 02:01:36 pm »
Добре,били са го 5ма,а колко време го биха ? (или това е друг въпрос )да не говорим,че 5 човека и една хорда може да ги убие 5мата(като започне от хела им),но това също не е фактор нали ?
Пейчо,дори и 20 к хп да го направи и да бие по 10,15 к дмг,пак ще ти докажа,че 5тима може да го минат и тогава какво ?(ще искаш да го направи безсмъртен?За пример ще ти дам лорда в ицц сме го минавали 5 човека на нормал,това означава ли,че трябва да му вдигнат хп-то и дмг-то ?)
Както казах в предния си пост,промяна трябваше да има и това е да се бият 2-та боса едновременно,нищо повече.
Мисля,че и без 30 % кръв отгоре и 20% дмг,имат достатъчно време хордите да се мобилизират и да защитят боса си,докато алиансите млатят 2 боса,а ако не могат това си е просто липса на организация... :clover:

П.с: и нека пак някой каже,че изливам "НЕГАТИВИЗМА СИ" тука :)

Тук си говорим за custom quest свързан с тези босове. Като толкова ревете, ще махна куеста и ще върна стандартните правила на 3-те боса.

Надявам се тогава да има мир и от двете страни.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен Roguetype

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 575
  • EVO Karma: -5
  • wow user
  • Side: For The Horde
  • Герой: Roguetype
Re: Thrall "боксовата круша"
« Отговор #37 -: Ноември 18, 2013, 03:10:10 pm »
Някои хора наистина говорят напразно. n0lan, говорим за шефовете в столиците, ти отиде в ICC. Само аз ли не мога да свържа логиката тука? На бас, че не можеш да биеш 2-та шефа с 5 човека на сегашното положение? Един човек не можеше да спира 5-има на предишното положение, защото се биеше и без хийлър :Р А ти знаеш ли, колко време се бие вашият шеф? Тъй като пристигаме 15+ (3-4 хийлъра), след кратко време оставахме под 10, защото буквално "уан шот-ваше" някои и я карахме с 5 дпс-та? Хийлъра ни ако бъде изкаран от играта за 5 секунди => губим. От вас един можеше да спре 15 човека. Така че преди на вас Ви беше много лесно, а на нас трудно, сега нека да е на обратно, какво ще кажеш? Може да отвориш тема от първия ден, да си разлееш негативизма там, да си доказваш някакви неща на твой език (ICC и т.н.).

Нека да има баланс!

Неактивен n0Lan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 699
  • EVO Karma: -75
  • Evo cyx
Re: Thrall "боксовата круша"
« Отговор #38 -: Ноември 18, 2013, 03:30:20 pm »
Roguetype,ти тъп ли си или да ?
Аз какво да направя,че си толкова глупав,за да разбереш какво имам предвит,а то е,че лорда в ицц е с повече кръв от тъпото ви "шефче" и прави много повече от него,а го убихме 5 човека(сега светна ли ти в малката празна главица какво имам в предвид)
А ако събера 5 човека(който аз избера,без значение от GS) и убия 2те ви "ШЕФЧЕТА"(без да се намесват хорди,докато го бием) ще си изтриеш ли героя,ама този път наистина(а не като предния път с пръстена Сеш ли се ? ;) )пък после ще ти обадя тайната,как го направихме(нарича се подбиране на класове и тактика,ама не казва на никого  :lol:). И това,че са ви "шевчета" не означава,че са безсмъртни,още по малко да бият ненормален дмг докато си в полиморф или си мислиш,че като са в столица са нещо много повече от останалите босове и при тях не важат дефенс,додж и т.н.
Както каза Цецо всеки бос се бие с тактика или поне най-малкото да не седят скъпите ви хелари в обсега на магията на боса,за да не умират ;)

П.с: играйте си както ви е удобно на вас,а и ако облога важи и искаш да останеш с един герой по-малко :)
Нека да има баланс!

и къде го видя този баланс,това,че вие имате 2 боса,а ние 1 това ли е баланс ?
« Последна редакция: Ноември 18, 2013, 04:02:05 pm от n0Lan »
Трудното го правя веднага,за невъзможното ми трябва малко време

Неактивен Roguetype

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 575
  • EVO Karma: -5
  • wow user
  • Side: For The Horde
  • Герой: Roguetype
Re: Thrall "боксовата круша"
« Отговор #39 -: Ноември 18, 2013, 04:20:42 pm »
Моята малка празна главица, която имаш в предвиТ, е по - пълна от твоята, голяма, пълна главица, но нека да не се обиждаме, че като гледам си много засеглив човек, че започна да ме обиждаш веднага.

Това е въпроса, че докато ни убиете шефовете, ще дойдат орди, които ще Ви убият, не си измисляй условия. Lord Marrowgar няма приятели близо до него, които да му помогнат, а Thrall и Vol'jin имат и това си го вкарай в голямата, пълна главица. Прочети другата тема с пръстена от началото до края и тогава ми кажи, къде съм казал, че Sap, Blind, Ambush etc. 100% пропускат целта си, че за да си изтрия героя. Никъде не съм казал, че са безсмъртни или нещо подобно, а ако думата "шеф" го виждаш за нещо високо, да ти кажа, че това е превод на "boss". Не ми трябват никакви тайни от теб, защото не знаеш, а говориш напразно. Знаеш ли, че King Varian Wrynn има и друга магия освен Whirlwind, с която се charge-ва на посочен човек и на определено растояние от него прави щета и stun-ва за 2 секунди? Прочети правилно, какво съм казал и тогава прецени, кой е тъпакът, става ли?

Ти си каза условията за облога, нека да кажа и аз моите. Залагай си и ти твоят герой и пробвай да го убиеш с 5-има, докато аз съм на линия? "облога важи,ако искаш да останеш с един герой по-малко :)"

Баланса е там, че до сега Вие бяхте +, а ние -, сега да е обратното, а след време Пейчо да върне старата форма на Thrall.


Неактивен Feat

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 183
  • EVO Karma: 10
  • wild child
Re: Thrall "боксовата круша"
« Отговор #40 -: Ноември 18, 2013, 04:22:30 pm »
Сърди се на другарите от Близард за тази приюмица с босовете все пак смятам, че знаеш защо е направено така и да си го кажем направо не си умрял точно за тия арена точки, а просто се заяждаш с Зерафул!
Айде мир и съгласие, че ако някой новичък почете малко тук няма и да помисли да логне в сървъра!
Поздрави!


Неактивен daylight

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 130
  • EVO Karma: 37
Re: Thrall "боксовата круша"
« Отговор #41 -: Ноември 18, 2013, 06:07:00 pm »
Поредния  малоумен постов от които блика позитивизъм, та чак прелива...
"Баланса е там, че до сега Вие бяхте +, а ние -, сега да е обратното, а след време Пейчо да върне старата форма на Thrall".
Значи не в интерес на играта а да си начешеш егото? Така ли?





Неактивен Roguetype

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 575
  • EVO Karma: -5
  • wow user
  • Side: For The Horde
  • Герой: Roguetype
Re: Thrall "боксовата круша"
« Отговор #42 -: Ноември 18, 2013, 06:13:48 pm »
Говоря от името на цялата фракция. На мен не ми трябва нищо от този куест, така че ми е все едно.

Ако се гледаше интереса на играта, защо на King Varian Wrynn се добави 30% живот и 30% повече щета?

Неактивен n0sgoth

  • Knight
  • *
  • Публикации: 18
  • EVO Karma: 3
  • wow user
  • ISP: Megalan
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Zarek
Re: Thrall "боксовата круша"
« Отговор #43 -: Ноември 18, 2013, 06:21:15 pm »
Жалко, че не правих скрийншотове всеки път, когато заварвах по 4-5 човека да си бият Вариан. Кой да предположи, че ще има толкоз реване за няма нищо.. Явно другия път като заваря 1 танк, 1 хийлър и 2 кастъра да бият краля ще пускам Fraps.

Твърдо съм против сегашното положение. Ако искайте вдигайте DMG на босовете, колкото искате - това не ме притеснява. Ядосан съм единствено, че правите от 10 минутна битка 30 минутна такава.

ПС. Имам чувството, че и на 200кк да сложите босовете в Ог, децата пак ще кажат, че на Трал чорапите са му мръсни, а тези на краля чисти... Плюнчене по форумите да има..
And then Satan said: "Put the alphabet in Math!"

Неактивен daylight

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 130
  • EVO Karma: 37
Re: Thrall "боксовата круша"
« Отговор #44 -: Ноември 18, 2013, 06:29:50 pm »
Не знаех, че са те обявили за говорител. Извинявам се за която.
Това което се иска от вас е да си обявявате претенциите по малко по-тактичен начин поне тук.
Изказване като това - "Чудесно. И нека реването започне сега, хеаххеах  :-)" след като администратора е обявил решение, остава в посетителите на форума усещане за евтина селска манипулация от страна на измекяри. После се чудете на ниската посещаемост.
Като има проблем, нека да бъде решен по възможно най-добрия начин. Модератора на форума най-накрая да си влезе  в ролята и да започне да трие всякакви постове от подобен характер.