Автор Тема: Тhe fastest wins  (Прочетена 10146 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен n0Lan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 699
  • EVO Karma: -75
  • Evo cyx
Тhe fastest wins
« -: Октомври 11, 2013, 02:13:03 pm »
Целта на евента е да се качи по най-бързия начин,от 0ви до 80 левел герой,като единствено се използват куестове и подземия,за да стигнете до крайната си цел,а именно да качите 80 ниво.
Правилата са :
1во можете да играете в парти с някого,до когато ви е изгодно!
2ро може да се причаква даден герой и да се убива (естествено не от 80 левел герой в 20 левел зона) и естествено,ако това не ви забави с качването на левел  :freak:.
3-то,да НЕмогат да се ползват custom куестовете,за качване на по бързо левел,все пак това са куестове който са добавени и ги няма реално!
4-то Можете да ползвате помощта на гилда или някоя друга 80-тка.
Всякакви бъгове за качване и фармене на ХП освен по нормалния начин описан по горе са забранени...
Евента ще е с кратки срокове от порядъка на 3 или 4 дена или докато 3-ма не качат 1ви 80 ниво.

Предлагам наградите да бъдат:
1во място - 10 дп + 5000 голд 75 фрост ембели
2ро място - 5 дп + 1000 голд 50 фрост ембели
3то място -3 дп + 500 голд 30 фрост ембели


Надявам се админа да одобри наградите,както и тяхното раздаване или подаряване,в зависимост от желанието на спечелилия  :clover:
Евента приключва,когато 3ма направят 80-то ниво,наградите могат да бъдат подарени и раздадени в зависимост от желанието на победителят!
В евента могат да участват всички играчи (нови и стари)

Ако имате някакви предложения можете да ги напишете.
Колкото повече хора се запишат,толкова по забавно ще е и ще има предизвикателство и тръпка.
Ако има някакви злоупотреби или нарушаване на правилата,играча бива дисквалифициран,а човека,който го е докладвал поличава левел бонус :)
« Последна редакция: Октомври 14, 2013, 01:00:59 pm от n0Lan »
Трудното го правя веднага,за невъзможното ми трябва малко време

Неактивен krastavica

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 183
  • EVO Karma: -38
Re: Тhe fastest wins
« Отговор #1 -: Октомври 11, 2013, 03:55:14 pm »
За 3-4 дена, ако качиш 80 ниво на 1x exp ти обещавам, че ще ти пратя 1000 дп!

Един доста силен герой! (Jein)

Неактивен n0Lan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 699
  • EVO Karma: -75
  • Evo cyx
Re: Тhe fastest wins
« Отговор #2 -: Октомври 11, 2013, 03:58:02 pm »
Алейн знае за какво става на въпрос и защо направих темата,ако влезеш в ФБ групата ще разбереш :)
Трудното го правя веднага,за невъзможното ми трябва малко време

Неактивен untaught

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1045
  • EVO Karma: 96
  • wow user
  • ISP: Vivacom
  • Герой: Volodq
Re: Тhe fastest wins
« Отговор #3 -: Октомври 11, 2013, 04:02:31 pm »


Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: Тhe fastest wins
« Отговор #4 -: Октомври 11, 2013, 04:04:41 pm »
http://www.evowow.com/article/tcv-tournament/ ?

Това си е за клиентите на TCV.

Одобрявам наградите.
Custom Quest-овете не дават XP. И повечето са за 80 ниво.
Само да не е тази събота и неделя. Мислех да е за 48 ч. само ;)
« Последна редакция: Октомври 11, 2013, 04:07:04 pm от admin »
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен n0Lan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 699
  • EVO Karma: -75
  • Evo cyx
Re: Тhe fastest wins
« Отговор #5 -: Октомври 11, 2013, 04:56:04 pm »
Е ти си решаваш сега,мен лично ме устройва за 48 часа,но другите,ще има да мрънкат,че се прави за едни и някакви от този сорт,да не говорим,че ще почнат и с ама,аз не мога сега,не може ли еди си кога и т.н.
За това оставям на тебе да решиш,кога ще започне Евента,мен лично не ме бърка,кога(общо взето се разбрахме да почне в Петък вечерта и до понеделник да приключи) :clover:
Само това  ми позволиха да ви издам  :freak:
Трудното го правя веднага,за невъзможното ми трябва малко време

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: Тhe fastest wins
« Отговор #6 -: Октомври 11, 2013, 04:56:46 pm »
Leveling предметите разрешени ли ще бъдат? Защото ако са разрешени, ако някой нов играч, които няма 80ка, voting или dp точки за да си ги закупи, се включи в състезанието, в което се съмнявам, ще са в лек ощърб, ако се разрешат въпросните предмети. Но пък от друга страна ще е същото, ако се разреши 80ка на играч, да влачи "новият" му герой, които участва в състезанието. Всеки би се съгласил, че левелинга е много по-бърз ако го влачи някой 80ти левел играч, или си вържи героя зад неговата си 80ка.
Общо взето евента е добре замислен, само че правилата са в минус за всеки нов играч, изявил желание да участва в него. Всички знаем манталитета на 90% от играчите в сървъра и колко същите имат желание да помагат на играчи, да не говорим за нов/и такъв/такива.
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Неактивен n0Lan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 699
  • EVO Karma: -75
  • Evo cyx
Re: Тhe fastest wins
« Отговор #7 -: Октомври 11, 2013, 05:03:45 pm »
аз мислех за много неща по този евент,като например да не се помага на тези в евента,за да се види колко могат,другото,което мислех да предложа,което също много ще раздвижи нещата и ще нажежи обстановката е убийството на срещуположната фракция да дава ХП или някакъв бонус за дадено време ХП-то ти да е Х2 или Х3 (нещо такова),но става много дълго и широко,а да не говорим колко ще има да се прави,а даже някой неща не могат и да се направят и като сложим и честността на повечето играчи...
За това не ги предложих тези работи,защото,честно казано трябва да си има падар и да ги следи,че 90% са много честни и няма да се възползват от някой бъг или да фармят някой друг герой(пък той може да е техен фр и т.н)

П.с:Дори и със влачене от 80-тка с ХП-Х-1 пак си е предизвикателство не само за новите,но и за старите играчи,за 48 часа да направиш 80-тка ще е доста трудно,но пък ако се зомбираш и се надъхаш не е невъзможно,все пак всеки трябва да провери до колко му стигат възможностите,примерно на мене ще ми е за 1път да го правя това,но съм навит,макар да знам,че няма да е лесно,но поне ще е интересно  :clover:
П.с:ако става на въпрос за наградата,даже няма да я взема мисля да я раздам на който ми хрумне...за това сложих и това условие  :freak:
« Последна редакция: Октомври 11, 2013, 05:12:26 pm от n0Lan »
Трудното го правя веднага,за невъзможното ми трябва малко време

Неактивен The Aspect

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2679
  • EVO Karma: 166
  • Sweet Desire
    • Night Legion
  • ISP: BGLan
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Winlight, Frozenrose
Re: Тhe fastest wins
« Отговор #8 -: Октомври 11, 2013, 06:00:29 pm »
За 3-4 дена, ако качиш 80 ниво на 1x exp ти обещавам, че ще ти пратя 1000 дп!
Братльонка аз ше вдигна за 3 дена, ама ти няма да ми пратиш 1000дп
I'm everything you can imagine. And a little more.
   Winlight          Frozenrose          Saladin          Chaoswizard

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: Тhe fastest wins
« Отговор #9 -: Октомври 11, 2013, 06:46:29 pm »
Предметите които могат да се вземат от всеки са позволени. Това че нямаш предмети за левелинг, не значи че не можеш пак да победиш.

Ако толкова искаш да имаш такива - ползваш магазина. Или не участваш, или играеш както ти прецениш. Няма да ходя сега и да инспектвам кой какво е облякъл.

За това кога да стане ми се иска поне другия евент да приключи с победители. Този който вече е обявен на сайта.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен LaSnOcHeS

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 306
  • EVO Karma: -6
Re: Тhe fastest wins
« Отговор #10 -: Октомври 12, 2013, 01:51:39 pm »
А може ли да "почнем" евента с герой, който имаме от много време - 1 лвл е, но има там към 100-200 опит вече (да кажем 10-20% от нужното за да се вдигне 2-ри) или трябва да се почне от 0-лата?

Иначе и 48 часа става (стига да съм свободен) ще успея  :smart:  преди паладина 2 седмици го дигах  :freak: но с всеки следващ е по-лесничко.
На x15 с развитие на професии ми трябваше 5 часа плейтайм да вдигна 80 лвл, така че на x1 без професии няма да са нужни повече от 20-тина часа, може би, игра, тоест 48 часа са си перфектни.  :clover:


Но както каза n0Lan - тъкмо малко предизвикателство за старите "пушки", да видим какво можем, а и ще се забавляваме , стига да няма хакери и бъгняци   :freak:

Неактивен koiska6ve

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 69
  • EVO Karma: -14
  • wow user
  • Герой: Regenity
Re: Тhe fastest wins
« Отговор #11 -: Октомври 13, 2013, 09:57:51 am »
20 часа 80 лвл ? :Д успех от лудите

Неактивен LaSnOcHeS

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 306
  • EVO Karma: -6
Re: Тhe fastest wins
« Отговор #12 -: Октомври 13, 2013, 01:48:29 pm »
20 часа 80 лвл ? :Д успех от лудите

Е виж сега - всички герои са ми от ордата(без 1) и мога да кажа че знам поне едно 80% от куестовете къде,как и какво трябва да се прави  :freak: така, че, ако знаеш как защо не?( не че ще седна цял ден да цъкам)

Неактивен n0Lan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 699
  • EVO Karma: -75
  • Evo cyx
Re: Тhe fastest wins
« Отговор #13 -: Октомври 13, 2013, 07:27:33 pm »
радвам се,че вече почнахте да спорите  :freak: всичко ще си проличи,когато евента започне,така,че затаете дъх и изчакайте  :)
Трудното го правя веднага,за невъзможното ми трябва малко време

Неактивен LaSnOcHeS

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 306
  • EVO Karma: -6
Re: Тhe fastest wins
« Отговор #14 -: Октомври 14, 2013, 02:44:55 am »
Най-доброто време петък-събота-неделя  :freak:

А и не отговорихте на въпроса ми? Ловеца ми е 1-во ниво и има опит от 1-2 моба убити нищо повече. Та проблем ли е или не  :question: