Автор Тема: Време е за малко промяна, защото нещата отиват на зле.  (Прочетена 12656 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен DespiseTheWorld

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 210
  • EVO Karma: -4
  • evo user
Re: Време е за малко промяна, защото нещата отиват на зле.
« Отговор #15 -: Септември 20, 2013, 04:06:25 pm »
К'во стаа момчета?  :cap:

Неактивен Roguetype

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 575
  • EVO Karma: -5
  • wow user
  • Side: For The Horde
  • Герой: Roguetype
Re: Време е за малко промяна, защото нещата отиват на зле.
« Отговор #16 -: Септември 20, 2013, 04:27:52 pm »
Just spam, nothing else. :doh:

Аз имам идея! Предлагам: 1000 Defense да се превърне в 1000 Resilience, поне шанса да ударим в гръб, ще е 100%, а не 50% и 80%-90% отпред, вместо 5% (грубо казано). То така е нетърпимо от Melee Class & Hunter, не можеш и да ги CC.. :X Нека да им бием по - малко. Дано е възможно, но би трябвало, щом 1000 Defense може ;-)

Нали искате баланс?

Неактивен daylight

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 130
  • EVO Karma: 37
Re: Време е за малко промяна, защото нещата отиват на зле.
« Отговор #17 -: Септември 20, 2013, 07:03:41 pm »
Хахаха. Не обвинявам никого, че се вживява. То това си е ваше право и през месец си го показвате.  zeraful, ако карах на смс'и трябва да съм сменил поне 2 дисплея на телефона. Няма да издържи на толкова зор. ;)
Темата не е за мен, темата е за вас. Вземате си итема срещу злато за определеното време и проблема ви е решен. Не ви се дава толкова злато ли? Ами местя си го от единия крачол в другия. Също и за това това какво пишете в #world. Пишете си, от време на време ми правите шоу като ви чета как се жалвате/както и в момента/.
Roguetype, аз за баланс никъде не говоря. Вие си биете, но по-малко. ;) Предложението не се приема. Мекета преди време ви беше ясно казал - още една тема от типа пръстени - и можете да кажете сбогом на героите си. Нещо друго?

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: Време е за малко промяна, защото нещата отиват на зле.
« Отговор #18 -: Септември 20, 2013, 08:03:52 pm »
Ами добре, предполагам че господин Мекета може да ми види кои са ми героите, в акаунта и да ги изтрие, щом това ще го накара да се почувства по-добре. Не е въпроса да си вземем и ние пръстените, въпроса е играта да е равна и приятна за всички, не определени хора да имат предимство заради gm предмети. W/e.
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Неактивен Roguetype

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 575
  • EVO Karma: -5
  • wow user
  • Side: For The Horde
  • Герой: Roguetype
Re: Време е за малко промяна, защото нещата отиват на зле.
« Отговор #19 -: Септември 20, 2013, 08:41:58 pm »
Хаха, сериозно ли? А вие имате ли си представа, колко човека напуснаха сървъра заради тези три пръстена? И това количество нараства. Ако питате мен, цената на тези хора, които напуснаха сървъра струва повече, отколкото три кирливи пръстена, които развалят баланса и правят играта ти безсмислена. Това ще продължи вечно, ясно. Даже преместете още хорди към алитата и после чакайте да пишат БГ-та. Е, като няма БГ-та пък, алитата ще си вкарват алтовете, какво да правят хората :/

Ам, ако ще трием герои, предлагам да изтриете всичките Melee Horde герои?
« Последна редакция: Септември 20, 2013, 08:46:57 pm от Roguetype »

Неактивен untaught

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1045
  • EVO Karma: 96
  • wow user
  • ISP: Vivacom
  • Герой: Volodq
Re: Време е за малко промяна, защото нещата отиват на зле.
« Отговор #20 -: Септември 20, 2013, 10:13:52 pm »
Може ли и за мен 2 пръстена?!  :redface:


Неактивен n0Lan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 699
  • EVO Karma: -75
  • Evo cyx
Re: Време е за малко промяна, защото нещата отиват на зле.
« Отговор #21 -: Септември 20, 2013, 11:11:46 pm »
@zeraful внимавай какво си пожелаваш,лично,@Мекета не му пука кого ще банне,много пъти го е казвал"ще останат 20 30 човека,но сървъра пак ще го има"така,че недей го плаши с "телевизор"":freak:
@Roguetype
Хаха, сериозно ли? А вие имате ли си представа, колко човека напуснаха сървъра заради тези три пръстена? И това количество нараства. Ако питате мен, цената на тези хора, които напуснаха сървъра струва повече, отколкото три кирливи пръстена, които развалят баланса и правят играта ти безсмислена. Това ще продължи вечно, ясно. Даже преместете още хорди към алитата и после чакайте да пишат БГ-та. Е, като няма БГ-та пък, алитата ще си вкарват алтовете, какво да правят хората :/

ако не бях играл в този сървър,бих ти повярвал,но уви,нещо не се хващам на номера с хората които са си тръгнали заради пръстена и то по собствена воля,помня такива,които бяха баннати за изказвания от сорта на:Алейн е глупак,щом позволява пръстена да се ползва на АРЕНИ!" by Swizz.Сам се досещаш на арената какво прави това нещо,но да се върна на темата,с която искам да ти кажа,че повечето хора не се махнаха,а ги баннаха за всякакъв вид хакове,то не бяха WPS,WPE,gold,FLY и т.н!
И същите тези ХОРА,за които говориш са си тръгнали не за друго,а понеже 5-та година ево седи на WOTLK и търсят нещо ново и различно,но пак се връщат.
След като премахнат пръстените с 1000+ дефенс да очаквам ли да се махнат и легендарните оръжия като чука от улдуар и легендарната брадва,понеже нали разбираш (примерно)алиансите имали 200,а хордите 2 ? :clover:
Както алиансите имат тези пръстени (3ма човека) така и хордите имат тези пръстени (пак 3ма),проблема при вас е че вашите хора не играят вече,но това не означава,че тези които играят с пръстена трябва да спрат  :clover:
« Последна редакция: Септември 20, 2013, 11:15:32 pm от n0Lan »
Трудното го правя веднага,за невъзможното ми трябва малко време

Неактивен Roguetype

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 575
  • EVO Karma: -5
  • wow user
  • Side: For The Horde
  • Герой: Roguetype
Re: Време е за малко промяна, защото нещата отиват на зле.
« Отговор #22 -: Септември 20, 2013, 11:23:54 pm »
Един плюс от страната на алитата.

Повече от половината, което каза, няма никакъв смисъл. Знам, какво е да се ползва в арени. Брадвата и боздугана могат да се вземат по някакъв начин в играта, а пръстена е нещо измислено (боздугана не може). Никъде не съм казал, че искам да спрат да играят, а съм дал предложение.
« Последна редакция: Септември 20, 2013, 11:28:30 pm от Roguetype »

Неактивен n0Lan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 699
  • EVO Karma: -75
  • Evo cyx
Re: Време е за малко промяна, защото нещата отиват на зле.
« Отговор #23 -: Септември 21, 2013, 12:22:20 am »
чукът -Val'anyr, Hammer of Ancient Kings,както сам каза НЕ може да се вземе по нормален начин,така,че да очаквам и него скоро да "предложите" за "промяна",само ми кажете предварително,че не влизам много,много,за да не ви ощетя когато вляза  :puppyeyes:
А колкото до предложенията ви/ти и аз имам едно към вас/теб.
Купи си най-бързата и скъпа кола на света и след 5 дена производителят да ти каже,върни ни я,че комшията ти Пешо е недоволен,че си по-бърз от неговата кола и за компенсация,да ти дадат оригинални турски маратонки Adidas,за същите пари,за които си купил колата.
Надявам се сам разбираш,че няма как,нещо купено от магазина да го върнеш и да ти дадат нещо орязано за"компенсация"
« Последна редакция: Септември 21, 2013, 12:24:10 am от n0Lan »
Трудното го правя веднага,за невъзможното ми трябва малко време

Неактивен Roguetype

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 575
  • EVO Karma: -5
  • wow user
  • Side: For The Horde
  • Герой: Roguetype
Re: Време е за малко промяна, защото нещата отиват на зле.
« Отговор #24 -: Септември 21, 2013, 12:45:57 am »
Само ми отговори на въпроса:
Чука, брадвата или нещо друго легендарно, какво общо има с пръстена?
Другото да го оставим на шефа.

Неактивен n0Lan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 699
  • EVO Karma: -75
  • Evo cyx
Re: Време е за малко промяна, защото нещата отиват на зле.
« Отговор #25 -: Септември 21, 2013, 07:28:21 am »
сигурно и сега,ако вляза на RBG 100% някой ще мрънка,че съм,цитирам:"с бъгавото Mace"като и идея си нямат как работи и при прок на Mace-то,мога да направя даден таргет immortal на Физикал дмг,което кажи речи е същото като при пръстена с тази разлика,че при пръстена не е прок,а е постоянно.А какво общо имат тези 2 легендарни оръжия и защо ги намесвам,ами по простата причина,че днеска от хордите са 20 човека с тези оръжия и от алиансите са 20(също както едно време със пръстените,"когато някъде там е имало мир" :freak:),но представи си след 2 3 седмици тези 20 човека спрат да играят или се преместят алианси(както с пръстените),тогава алиансите ще имат 30-40 легендарни оръжия хордите 0 (примерно) и тогава пак ли ще предложите нещо такова ?
Ще ви го кажа вместо Алейн,той вече е направил грешката да им даде тези айтъми ( пръстени ) и от тук на татък само те си решават какво ще правят с тях,не вие или някой друг,а само и единствено те.
П.с:както беше предложил @Lotusa съберете по €150 за 3-те пръстена,дайте им ги и да се спира с тези спамерски истории или си правете кастери,че при тях не влияе пръстена.

П.с:сигурен съм,че не пръстена ви е виновен,а неспособността да играете отборно и си го изкарвате на хората с даден айтъм.Направете си едно парти за RBG(само подбрани хора) и ще видите,че не пръстена ви е проблема,а това,че не играете отборно и всеки си прави каквото иска на RBG-тата
« Последна редакция: Септември 21, 2013, 07:33:50 am от n0Lan »
Трудното го правя веднага,за невъзможното ми трябва малко време

Неактивен daylight

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 130
  • EVO Karma: 37
Re: Време е за малко промяна, защото нещата отиват на зле.
« Отговор #26 -: Септември 21, 2013, 07:35:11 am »
"Хаха, сериозно ли? А вие имате ли си представа, колко човека напуснаха сървъра заради тези три пръстена? И това количество нараства".
Ти с ментални проблеми ли си? Тези пръстени ги имаме още от TBC. Знаеш ли колко си жалък с глупостите си.

Неактивен n0Lan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 699
  • EVO Karma: -75
  • Evo cyx
Re: Време е за малко промяна, защото нещата отиват на зле.
« Отговор #27 -: Септември 21, 2013, 07:52:30 am »
е те тогава не знаеха,че са ГМ предмети  :lol: пък сега знаят,както и когато можеха да се вземат от нпц-то в  Argent Tournament и пак имаше мрънкащи за тези пръстени нищо,че всеки можеше да ги има (както сега за 20к голд за 1 час,пак е по добре от нищо)
Трудното го правя веднага,за невъзможното ми трябва малко време

Неактивен untaught

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1045
  • EVO Karma: 96
  • wow user
  • ISP: Vivacom
  • Герой: Volodq
Re: Време е за малко промяна, защото нещата отиват на зле.
« Отговор #28 -: Септември 21, 2013, 08:36:12 am »
Давайте ми 2 пръстена на лока и да се приключва! Ще го играя танк в бойните полета и ще почнете и вие да ревете защо не можете да ме уцелите! Не че сега не ви пляскам достатъчно, но друго е да знаеш, че трябва да се фокусираш само върху кастърите.
Кълвачите, които не сте играли срещу "пръстени" нямате работа в темата, защото реалната представа за нещата ви се губи.
Наистина е жалко като сме 1(ring)vs6(5 melee + 1 caster) и разбираш ли ти го убиваме в рамките на цяла минута, а той дори не е блинкнал, за да се помъчи да избяга, а стой и помпи над магиите си, за да убие кастъра и после останалите 5 душички.
Само да вметна, че пръстена влияе на кастърите. Как ли? Прочетете си статистиките и по-специално Defense.
Не виждам какво има да пишете повече, освен да си чешете звънците, но ще ви я оставя отворена, защото е някак весело да се хапете.
Факт е, че пръстенът чупи механиките в играта, но и всички знаем, че така ще си остане, защото въпросните били спасили сървъра някога. Поне така съм чувал. Айде, спасете го пак, че да ви се даде и втори такъв, за да си останете 3 на линия.
Къде го сънувахте това, че arcane mage може да оцелява толкова дълго дори и срещу един играч от противоположната фракция?

Мир и спокойствие в душите! Леко със сърцето, защото повечето сме все още млади. Е, някои ме причисляват към пенсията. :freak:


Неактивен asdfghj

  • Knight
  • *
  • Публикации: 24
  • EVO Karma: -4
  • wow user
Re: Време е за малко промяна, защото нещата отиват на зле.
« Отговор #29 -: Септември 21, 2013, 10:32:21 am »
Вземате си итема срещу злато за определеното време и проблема ви е решен.
Ти изобщо не разбра за какво става въпрос в темата.