Автор Тема: Как да открия неизпълнени Questi?  (Прочетена 9079 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен KoTeTo

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 352
  • EVO Karma: 56
    • Minions of Destruction guild
  • ISP: PowerNet
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Kote
Как да открия неизпълнени Questi?
« -: Април 09, 2013, 10:16:50 am »
Понеже съм минал доста куести навсякъде, но ми трябват още около 100 от 2-та континента. Питам .... има ли начин (адон), който да ми помогне за пропуснатите куести? Споменаха ми за Carbonite, но ... не намирам как с този адон, да открия неизпълнени куести.
Ще помоля, ако някой е силно запознат, да ми пише тук или в играта - герой Kote
Kote - pve Mage
Guild --> http://wow.pin2.net/

Неактивен untaught

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1045
  • EVO Karma: 96
  • wow user
  • ISP: Vivacom
  • Герой: Volodq
Re: Как да открия неизпълнени Questi?
« Отговор #1 -: Април 09, 2013, 10:33:45 am »
Carbonite, но ако си завършвал и на себе си куестове, които са напред в дадена верига няма как да минеш предходните от въпросната верига. Казвам го понеже ти беше практика и най-вероятно си се възползвал, докато не бяха оправени повечето поредици.
Елементарно е да се справиш с адона, дори и клипове има как става това, което търсиш.


Неактивен dobermana

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1313
  • EVO Karma: 51
Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо. - Константин Иречек (1854 - 1918)

Неактивен noiko21

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 85
  • EVO Karma: -5
  • evo user
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Bezkoz
Re: Как да открия неизпълнени Questi?
« Отговор #3 -: Април 10, 2013, 01:38:00 am »
възможно ли е адона да ти показва че имаш куест..а въпростното Нпц да не ти го дава ?
Remember your good past,and you will yield an even greater future......Fiveshot

Неактивен LaSnOcHeS

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 306
  • EVO Karma: -6
Re: Как да открия неизпълнени Questi?
« Отговор #4 -: Април 10, 2013, 02:13:03 am »
възможно ли е адона да ти показва че имаш куест..а въпростното Нпц да не ти го дава ?

Да

Неактивен Roguetype

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 575
  • EVO Karma: -5
  • wow user
  • Side: For The Horde
  • Герой: Roguetype
Re: Как да открия неизпълнени Questi?
« Отговор #5 -: Април 10, 2013, 01:17:23 pm »
Може да е част от поредица, която се отваря след като изпълниш други задачи.

Неактивен dobermana

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1313
  • EVO Karma: 51
Re: Как да открия неизпълнени Questi?
« Отговор #6 -: Април 10, 2013, 05:54:47 pm »
възможно ли е адона да ти показва че имаш куест..а въпростното Нпц да не ти го дава ?

Може да е част от поредица, която се отваря след като изпълниш други задачи.

Или да е за друг клас герой - примерно ти си паладин, а мисията е за роуг
Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо. - Константин Иречек (1854 - 1918)

Неактивен noiko21

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 85
  • EVO Karma: -5
  • evo user
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Bezkoz
Re: Как да открия неизпълнени Questi?
« Отговор #7 -: Април 10, 2013, 06:22:15 pm »
тези неща са ми ясни(поредици и клас куести)...не ми е ясно как така в Howling fjord имам да правя още 50 куеста до ачивмент,но имам само 1 видим куест който неработи,а ми дава чрез адона че има над 80 възможни куеста...в Dragonblight,Storm Peaks и Grizzly Hills същата работа .дали героя ми е бъгнат или си въобразявам ( на 2-3 години е )...Лоремастера е една от титлите която не се среща често ,даже с нея съм виждал само LaSnOcHeS(поздравления за което)..дали е възможно да ми се ресне  дадена зона или да се провери дали героя ми не е бъгнат( не са ми ясни нещтата).мерси за всяка помощ предварително,все пак играем да се забавляваме :cool:
Remember your good past,and you will yield an even greater future......Fiveshot

Неактивен LaSnOcHeS

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 306
  • EVO Karma: -6
Re: Как да открия неизпълнени Questi?
« Отговор #8 -: Април 10, 2013, 07:56:27 pm »
тези неща са ми ясни(поредици и клас куести)...не ми е ясно как така в Howling fjord имам да правя още 50 куеста до ачивмент,но имам само 1 видим куест който неработи,а ми дава чрез адона че има над 80 възможни куеста...в Dragonblight,Storm Peaks и Grizzly Hills същата работа .дали героя ми е бъгнат или си въобразявам ( на 2-3 години е )...Лоремастера е една от титлите която не се среща често ,даже с нея съм виждал само LaSnOcHeS(поздравления за което)..дали е възможно да ми се ресне  дадена зона или да се провери дали героя ми не е бъгнат( не са ми ясни нещтата).мерси за всяка помощ предварително,все пак играем да се забавляваме :cool:

Мерси   :cap:
Като цяло , повечето куести за зоните и "лор-а" ги минах 2009-та и сега като почнах пак WoW-а имаше доста обновления, чрез които някои от възможните за мен куести бяха оправени, а други след репорт тук във форума, получиха някакво "временно" оправяне, но също така тези обновления може да са развалили доста други, работещи куести.

Та по темата:
Когато изпълнявах куестите ползвах wowhead-а да видя къде има хора, които дават куести, и за айтъми, които започват куести, защото, както Roguetype и dobermana споменаха, адоните за куести не дават всичко  и понякога показват неща, които за "пиратка"  може би са грешни( все пак адоните са правени върху информация от близ, а тук доста неща се променят)  :clover:

Неактивен noiko21

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 85
  • EVO Karma: -5
  • evo user
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Bezkoz
Re: Как да открия неизпълнени Questi?
« Отговор #9 -: Април 10, 2013, 11:53:20 pm »
LaSnOcHeS....мерси че се опитваш да ми помогнеш.
преди да изтегля адоните Карбонит и ЕвриКуест..бях изцяло с wowhead-a (само него ползвах)....последно днес обиколих отново зоните които изброих в преднич си пост(голямо обикаляне падна)..куестите които ми дава да правя неработят както трябва ,а ми остават само 66 куеста до Loremaster....ще се надявам и след време дано да съм сред малкото носещи титлата.....
Remember your good past,and you will yield an even greater future......Fiveshot

Неактивен LaSnOcHeS

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 306
  • EVO Karma: -6
Re: Как да открия неизпълнени Questi?
« Отговор #10 -: Април 11, 2013, 02:40:33 am »
Репутации имаш ли вдигнати ? Защото някой(вече не се сещам кои) дават различни куести, ако ги имаш вдигнати на някакво ниво. Също така виж зоните, където си минал нужния брой куести, защото има куести, които те пращат в друга зона и ги отчита за нея.

На мен накрая ми остана само айс-а да мина 2-3 куеста и почнах да минавам всички възможни в целия "норт"   :smart: , не че намерих такива - да ме пращат в айс-а, ама имаше от 1 зона в друга  :freak:

Сега се сетих и за "батърд хил" или както там се казваше куест айтъма, не съм напълно сигурен, че той бе, но в айс-а имаше поредица от куести, които те мятаха по различни зони и се сещам, че от тази поредица имаше 1-2 куеста към "драгон"-а.
За "Гризлито" не се сещам много много, но за "Сторм"-а, от това което съм чувал, сега няма минаване, тоест остават няколко куест за изискването, но или няма повече куести или са неработещи(говоря по спомени, така че може и да лъжа  :freak: )
« Последна редакция: Април 11, 2013, 02:42:47 am от LaSnOcHeS »

Неактивен untaught

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1045
  • EVO Karma: 96
  • wow user
  • ISP: Vivacom
  • Герой: Volodq
Re: Как да открия неизпълнени Questi?
« Отговор #11 -: Април 11, 2013, 10:57:52 am »
noiko21, завършван ли ти е куест от GM някога?


Неактивен noiko21

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 85
  • EVO Karma: -5
  • evo user
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Bezkoz
Re: Как да открия неизпълнени Questi?
« Отговор #12 -: Април 11, 2013, 11:27:58 am »
всички репотации в Northrend са ми на макс....LaSnOcHeS ще те послушам и ще обиколя и другите зони може би съм пропуснал нещо (макар и да се съмнявам).за Battered Hilt съм стигнал до  Tempering The Blade(не съм сигурен дали бачка защото 2 пъти не се получи),може би ще опитам пак..дано имам късмет :confused:
« Последна редакция: Април 11, 2013, 11:35:35 am от noiko21 »
Remember your good past,and you will yield an even greater future......Fiveshot

Неактивен noiko21

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 85
  • EVO Karma: -5
  • evo user
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Bezkoz
Re: Как да открия неизпълнени Questi?
« Отговор #13 -: Април 11, 2013, 11:34:23 am »
untaught ..никога не съм търсил помощ от Гм особено за куести,тоест Гм не ми е завършвал куест... героя ми се казва Bezkoz
Remember your good past,and you will yield an even greater future......Fiveshot

Неактивен untaught

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1045
  • EVO Karma: 96
  • wow user
  • ISP: Vivacom
  • Герой: Volodq
Re: Как да открия неизпълнени Questi?
« Отговор #14 -: Април 11, 2013, 11:55:15 am »
untaught ..никога не съм търсил помощ от Гм особено за куести,тоест Гм не ми е завършвал куест... героя ми се казва Bezkoz
Значи нямаш проблем, просто поредиците не работят.