Автор Тема: Mining  (Прочетена 2501 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен daily_bs

  • Knight
  • *
  • Публикации: 30
  • EVO Karma: -1
  • wow user
Mining
« -: Януари 31, 2013, 07:02:57 pm »
Моля да се направи нещо по въпроса със Мините, защото в момента нямат нищо общо със реалността по другите сървъри, надявам се да нетрябва да се оправяме с каквото има в момента защото пропилях 1 ден да намеря 3 сребърни мини по целия Азерот което е смешно, моля ви админи мините са основна част от играта бъдете благосклонни към играчите си.
« Последна редакция: Януари 31, 2013, 07:04:33 pm от daily_bs »

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: Mining
« Отговор #1 -: Януари 31, 2013, 07:28:16 pm »
Моля да се направи нещо по въпроса със Мините, защото в момента нямат нищо общо със реалността по другите сървъри, надявам се да нетрябва да се оправяме с каквото има в момента защото пропилях 1 ден да намеря 3 сребърни мини по целия Азерот което е смешно, моля ви админи мините са основна част от играта бъдете благосклонни към играчите си.

Следващият път провери първо в нета къде да копаеш, защото преди два-три дена ми се наложи да търся сребърни мини и за 1 час имах 3-4 стака. Можеш да проверяваш периодично и в ah, бота ги пуска често. Мините верно са малко и вярно някои се намират доста трудно, но 1 ден за 3 мини, просто преиграваш.
Успех. :>
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Неактивен daily_bs

  • Knight
  • *
  • Публикации: 30
  • EVO Karma: -1
  • wow user
Re: Mining
« Отговор #2 -: Януари 31, 2013, 07:36:22 pm »
Не преигравам братле като незнаеш не говори, вече ми казаха къде да намеря но не е там работата в Нортренд също има недостиг на мини знам че е така в гуугъл кат намеря къде са мините отивам на мястото и в повечето случаи няма нищо затъова говоря тук да се промени това че е тормоз да търсиш игла в купа сено, нестава въпрос само за сребро... а и за останалите ...

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: Mining
« Отговор #3 -: Януари 31, 2013, 08:13:44 pm »
Случайно и аз съм с миньорство и честно казано единствените мини, които са малко са cobalt. ;)

Успешно търсене.
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Неактивен Bl1zAlkA7a

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1427
  • EVO Karma: -39
  • Side: For The Horde
  • Герой: Puhcho
Re: Mining
« Отговор #4 -: Януари 31, 2013, 10:14:34 pm »
Ти май изобщо не си запознат с реалността :) Има един алгоритъм относно мини и билки, който при повече хора в дадена зона (които копаят или берат)

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: Mining
« Отговор #5 -: Февруари 01, 2013, 10:51:45 pm »
Сребърните мини отдавна са кът ;) Дори в близард.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен pekazh

  • Knight
  • *
  • Публикации: 7
  • EVO Karma: 0
  • wow user
Re: Mining
« Отговор #6 -: Февруари 06, 2013, 11:43:39 am »
Единствено кобалта трябва да се пооправи, защото наистина са малко мините, всичко друго го има доволно, просто трябва да знаеш къде да търсиш!