Автор Тема: AFK в Battleground - FALL !!!  (Прочетена 11745 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен devistator

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 237
  • EVO Karma: 37
Re: AFK в Battleground - FALL !!!
« Отговор #30 -: Ноември 17, 2012, 12:15:00 am »
И ето отново, доста бърз отговор за човек, който казва на мен да изляза навън.. Погледни себе си, не ми давай съвети на мен, не ми трябват, ти се нуждаеш от тях.
Не съм дорасъл?!?!?! А ти си дорасъл така ли? Хахахах, не показваш нищо зряло мой човек, държиш се по ниско, отколкото някога съм очаквал.
Говориш за нивото ми??!?! Боже мой... Нямаш си на идея колко над твоето ниво съм (макар, че да съм над твоето ниво не е трудно). Над твоето ниво съм, както във играта (там съм доста над твоето ниво :)), така и във личния (real life).
Точно от теб не очаквам да говориш за личен живот и за "излизане малко на вън, на въздух" - на това мога да кажа само, отново - "Кой го каза".
И не, нямам злоба към теб, нямам причина да проявявам злоба към теб, знам какво представляваш тук и съм много сигурен какъв си отвън.
Причината поради, която можеш да си мислиш, че проявявам тази така наречена "злоба" към теб е проста - Дръж се с другите, както те се държат с теб - след като ти се държиш с мен грубо, получаваш същото.

П:С - Нямаше как да не добавя това, защото ми стана малко смешно:
Опитваш се да кажеш, че аз взимам играта на сериозно и трябва да "изляза навън". Само да те попитам, какъв човек трябва да си, за да помниш нещо, което е станало преди повече от година и половина в една игра?!
Някога съм ти казал еди какво си, бравоо помни какво съм ти казал някога. помни го колкото искаш. Фактът е, че след като ти го казах осъзнах, че говоря глупости и ти се извиних, това го помня. Извиних се и спрях да се занимавам с теб, очаквах същото от теб, защото те мислех за зрял човек, но съм грешал. От няколко месеца насам непрекъснато когато вляза някой приятел ми казва как си ме обиждал по различни начини, влизам на BG играя си съвсем спокойно, без да казвам нищо, и ми казват, че си започнал да ме наричаш неудачник и тем подобни...
Мисълта ми е, че не мога да кажа, че си зрял, след като аз престанах да се занимавам, а ти продължаваш да ме обиждаш без да ти правя нищо(до сега, сега предполагам имаш причина да ме обиждаш, Laaawl).Примерът е - през цялото време не съм те харесвал, но от момента, в който се скарахме, не съм говорил простотий за теб. Знам, че ще напишеш нещо след поста ми  и знам точно как ще е оформено, не мога да се изненадам от теб вече, така че да видим, давай  :freak:

Ти действително ли смяташ, че някой ще обърне внимание на цялото това душевно разстройство  :doh:

Неактивен DespiseTheWorld

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 210
  • EVO Karma: -4
  • evo user
Re: AFK в Battleground - FALL !!!
« Отговор #31 -: Ноември 17, 2012, 12:20:54 am »
Не, не смятам, но знам, че ти ще го прочетеш и знам точно защо ще го направиш :).
Все пак, аз пиша на теб, не на другите... Не ми пука дали другите ще ги четат или не, не знам защо ти се интересуваш от това.
И стига си повтарял под път и над път "душевни разтройства", моля ти се не ми се прави на психотерапевт, психиката ми няма нужда от подобрения, погледни свойта.
« Последна редакция: Ноември 17, 2012, 12:26:04 am от DespiseTheWorld »

Неактивен devistator

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 237
  • EVO Karma: 37
Re: AFK в Battleground - FALL !!!
« Отговор #32 -: Ноември 17, 2012, 12:27:09 am »
Не, не смятам, но знам, че ти ще го прочетеш и знам точно защо ще го направиш :).
Все пак, аз пиша на теб, не на другите... Не ми пука дали другите ще ги четат или не, не знам защо ти се интересуваш от това.
И стига си повтаряй под път и над път "душевни разтройства", моля ти се не ми се прави на психотерапевт, психиката ми няма нужда от подобрения, погледни свойта.

Той бил знаел, е, уви сбъркал си отново, не съм го чел. Държиш се като някаква пиклива дрисла, но предполагам това е нормално за теб. Мъжага, ехехехехехехехехехе, какво има, комичното ти "игрово" достойнство е засегнато ли? Еехехехехехехе, женичка, ще плачкаш ли още във форума? Само примитивна личност може да смята, че няма нужда от подобрения  :doh: . Няма нищо по-добро от това стария гром да се самохарактеризира без дори да го осъзнава и после да сочи с пръст кой го е обидил. Нищо, поплачи си, то ще мине. Еехехехехехехехеххе, слива.
« Последна редакция: Ноември 17, 2012, 12:31:12 am от devistator »

Неактивен naffarforii

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 133
  • EVO Karma: -11
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Undyiing,Didenceto
Re: AFK в Battleground - FALL !!!
« Отговор #33 -: Ноември 17, 2012, 12:31:09 am »
 :thinks:

Неактивен DespiseTheWorld

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 210
  • EVO Karma: -4
  • evo user
Re: AFK в Battleground - FALL !!!
« Отговор #34 -: Ноември 17, 2012, 12:36:11 am »
Той бил знаел, е, уви сбъркал си отново, не съм го чел. Държиш се като някаква пиклива дрисла, но предполагам това е нормално за теб. Мъжага, ехехехехехехехехехе, какво има, комичното ти "игрово" достойнство е засегнато ли? Еехехехехехехе, женичка, ще плачкаш ли още във форума? Само примитивна личност може да смята, че няма нужда от подобрения  :doh: . Няма нищо по-добро от това стария гром да се самохарактеризира без дори да го осъзнава и после да сочи спръст кой го е обидил. Нищо, поплачи си, то ще мине. Еехехехехехехехеххе, слива.

Ех уви, няма как да предстанеш да бъдеш идиот, съжалявам, вече няма как да си мисля друго за теб. Използва шегички тип - женичка, слива, ETC. Ти какво, да не си на 10? Тази възраст ти подхожда, ама мисля че е време да се осъзнаеш.
А като ти говориш за това, кой е "мъжага". Олеле, ти да не би да си някъв мъжествен тип?! Не не си, ти си точно това, което се опитваш да изкараш мен.
И не няма да "плача", отново нямам причина, не се нагрубявам толкова от теб, след като ме нарече слива(то това е най-смешното). Не мисля, че можеш да нагрубиш някой с тези детински и малоумни обиди и тем подобни изрази.
Чакам те пак да напишеш нещо, господин зрял, този път вкарай обиди от 8 клас, и ги качвай с по 1 клас на горе във всеки пост, накрая може да поумнееш.

Неактивен devistator

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 237
  • EVO Karma: 37
Re: AFK в Battleground - FALL !!!
« Отговор #35 -: Ноември 17, 2012, 12:43:47 am »
Ех уви, няма как да предстанеш да бъдеш идиот, съжалявам, вече няма как да си мисля друго за теб. Използва шегички тип - женичка, слива, ETC. Ти какво, да не си на 10? Тази възраст ти подхожда, ама мисля че е време да се осъзнаеш.
А като ти говориш за това, кой е "мъжага". Олеле, ти да не би да си някъв мъжествен тип?! Не не си, ти си точно това, което се опитваш да изкараш мен.
И не няма да "плача", отново нямам причина, не се нагрубявам толкова от теб, след като ме нарече слива(то това е най-смешното). Не мисля, че можеш да нагрубиш някой с тези детински и малоумни обиди и тем подобни изрази.
Чакам те пак да напишеш нещо, господин зрял, този път вкарай обиди от 8 клас, и ги качвай с по 1 клас на горе във всеки пост, накрая може да поумнееш.

Не използвам шеги, казвам ти истината, това че тя е доста над твойте възможности на перцепция си е лично твой проблем. Защо си мислиш, че някой те обижда? Аз не го правя, но да седиш и да хленчиш във форум не е най - мъжкото нещо което можеш да направиш нали? Громе, за жалката ти интернетна злоба няма възраст и е доста комично да вкарваш подобни граници. Ти си страхлива слива и на 5 и на 10 и на 110. Доста смешно е да претендираш за елементарно количесто интелект и да не знаеш, че това не се характеризира от години, но както ти вече каза /което е найстина комично/, нямаш нужда от подобрения на психиката, ами остани си слива до живот, след като ти е личен избор, радвам се че си открил истинското си призвание и щастие  :up:

Неактивен DespiseTheWorld

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 210
  • EVO Karma: -4
  • evo user
Re: AFK в Battleground - FALL !!!
« Отговор #36 -: Ноември 17, 2012, 12:52:26 am »
Не използвам шеги, казвам ти истината, това че тя е доста над твойте възможности на перцепция си е лично твой проблем. Защо си мислиш, че някой те обижда? Аз не го правя, но да седиш и да хленчиш във форум не е най - мъжкото нещо което можеш да направиш нали? Громе, за жалката ти интернетна злоба няма възраст и е доста комично да вкарваш подобни граници. Ти си страхлива слива и на 5 и на 10 и на 110. Доста смешно е да претендираш за елементарно количесто интелект и да не знаеш, че това не се характеризира от години, но както ти вече каза /което е найстина комично/, нямаш нужда от подобрения на психиката, ами остани си слива до живот, след като ти е личен избор, радвам се че си открил истинското си призвание и щастие  :up:

Аз ли съм страхлива слива бе мъжки? Ти какво си бе, отново ми се правиш на мъж ли? Ти си граничиш с невменяемост пич. Кое те прави мъж, хайде кажи ми, просветли ме мъжаго. Говориш ми за страх точно ти, без да ме познаваш, ти си просто си нямаш на идея колко си смешен в очите на хората, който ме познават лично от тук. Интернет злоба, LAAAAAWL, НЯМАМ ЗЛОБА КЪМ ТЕБ МОЙ ЧОВЕК, за 4-ти път ти го казвам, няма как да имам злоба към съсухрено прециклило създание като теб. Аз не хленча мой човек, аз просто ти казвам че си глупав и ти казвам защо мисля така, това не е хленчене.
П:С - не ми говори за интелект, сигурен съм че IQ-то ми е поне с 5 - 10 над твоето, така че си го спести.
И кажи ми, след като да ти казвам че си глупак във форума е женска постъпка, какво ще е мъжката постъпка? Хайде кажи ми какво ще направи "мъж" като теб  :freak: :freak:.

Неактивен devistator

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 237
  • EVO Karma: 37
Re: AFK в Battleground - FALL !!!
« Отговор #37 -: Ноември 17, 2012, 01:04:07 am »
Аз ли съм страхлива слива бе мъжки? Ти какво си бе, отново ми се правиш на мъж ли? Ти си граничиш с невменяемост пич. Кое те прави мъж, хайде кажи ми, просветли ме мъжаго. Говориш ми за страх точно ти, без да ме познаваш, ти си просто си нямаш на идея колко си смешен в очите на хората, който ме познават лично от тук. Интернет злоба, LAAAAAWL, НЯМАМ ЗЛОБА КЪМ ТЕБ МОЙ ЧОВЕК, за 4-ти път ти го казвам, няма как да имам злоба към съсухрено прециклило създание като теб. Аз не хленча мой човек, аз просто ти казвам че си глупав и ти казвам защо мисля така, това не е хленчене.
П:С - не ми говори за интелект, сигурен съм че IQ-то ми е поне с 5 - 10 над твоето, така че си го спести.
И кажи ми, след като да ти казвам че си глупак във форума е женска постъпка, какво ще е мъжката постъпка? Хайде кажи ми какво ще направи "мъж" като теб  :freak: :freak:.

Пределно ясно е, че нямаш идея какво е да си мъж, но това не е правилното място в което да правиш първите си стъпки като такъв. Не е нужно да те познавам детайлно особено след като можеш да бъдеш характеризиран, като една слива, това казва малко и същевременно много. Един мъж, жено, не би седнал да ръси ефтини и доста зле стилизирани интернетни нападки в следствие на някаква си игрица, но след като е очевидно, че ти друга реалност нямаш е пределно ясно защо впрягаш цялата си енергия за да се обясняваш тук. Предполагам ти го обясних на достъпно ниво, ако ли не, не мога да ти помогна, сливо. LAAAAAWL  :flehan: Всъщност ти не си гром, ти си бром, тотално импотентен тип. Една и съща плоча, дори не си креативен. Човека за които всички в Уоу-а падат на колене! Ехехехехехехехехехехе, няма толкова елементарен тип. Брат ти ли беше казал: "Не мога да го изкарам от нас, не иска да излиза" . Е не съм изненадан. LAAAAAWL  :doh: . Долнопробието е дълбко заложено в теб. След всичките тези напъни и конвулси не успя да синтезираш елементарни наченки на диалог, искренно те съжалявам.

Неактивен DespiseTheWorld

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 210
  • EVO Karma: -4
  • evo user
Re: AFK в Battleground - FALL !!!
« Отговор #38 -: Ноември 17, 2012, 01:16:00 am »
Пределно ясно е, че нямаш идея какво е да си мъж, но това не е правилното място в което да правиш първите си стъпки като такъв. Не е нужно да те познавам детайлно особено след като можеш да бъдеш характеризиран, като една слива, това казва малко и същевременно много. Един мъж, жено, не би седнал да ръси ефтини и доста зле стилизирани интернетни нападки в следствие на някаква си игрица, но след като е очевидно, че ти друга реалност нямаш е пределно ясно защо впрягаш цялата си енергия за да се обясняваш тук. Предполагам ти го обясних на достъпно ниво, ако ли не, не мога да ти помогна, сливо. LAAAAAWL  :flehan: Всъщност ти не си гром, ти си бром, тотално импотентен тип. Една и съща плоча, дори не си креативен. Човека за които всички в Уоу-а падат на колене! Ехехехехехехехехехехе, няма толкова елементарен тип. Брат ти ли беше казал: "Не мога да го изкарам от нас, не иска да излиза" . Е не съм изненадан. LAAAAAWL  :doh: . Долнопробието е дълбко заложено в теб. След всичките тези напъни и конвулси не успя да синтезираш елементарни наченки на диалог, искренно те съжалявам.

Креативност? Казва го човека който от 4 години насам слага креативното "Ехехехехе" след всяка своя дума.
Не е мъжко да се пише толкова по такива форумни теми, да се обижда в интернет и такива неща? Ами по твойта логика мистър умник, ти си най - голямата жена, която познавам, докато продължаваш да отговаряш и да се мислиш за забавен, си оставаш същото.
Не ми трябва да правя нормален диялог с теб, с теб не може да се прави диалог, ти си просто неспособен да водиш нормален разговор/спор и други подобни неща, въпреки че се имаш за интелигентен тип (което още ме избива на смях, понеже не мисля че си особено умен, от където и да те погледна).
И не ми обяснявай какво е говорил и какво не е говорил брат ми, нищо не знаеш нито за мен нито за брат ми. Брат ми никога не би си говорил с теб, не си мисли, че той те има за някой, не си мисли, че той въобще би си контактувал с теб, ти си никой за него както и за мен, и си под нивото му, както и на мен.
Хайде пак отговори и ми обяснявай как не съм се държал като мъж, същевременно ти прави женските постъпки, мъжки. Интересно ми е до къде ще стигнем, с човек който само говори за мъжественост а всъщност е мишчица.
П:С - спри да ми говориш за "излизане от вкъщи", като те виждам теб, започва да ми става найстина смешно.
« Последна редакция: Ноември 17, 2012, 01:22:29 am от DespiseTheWorld »

Неактивен devistator

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 237
  • EVO Karma: 37
Re: AFK в Battleground - FALL !!!
« Отговор #39 -: Ноември 17, 2012, 01:27:03 am »
Креативност? Казва го човека който от 4 години насам слага креативното "Ехехехехе" след всяка своя дума.
Не е мъжко да се пише толкова по такива форумни теми, да се обижда в интернет и такива неща? Ами по твойта логика мистър умник, ти си най - голямата жена, която познавам, докато продължаваш да отговаряш и да се мислиш за забавен, си оставаш същото.
Не ми трябва да правя нормален диялог с теб, с теб не може да се прави диалог, ти си просто неспособен да водиш нормален разговор/спор и други подобни неща, въпреки че се имаш за интелигентен тип (което още ме избива на смях, понеже не мисля че си особено умен, от където и да те погледна).
И не ми обяснявай какво е говорил и какво не е говорил брат ми, нищо не знаеш нито за мен нито за брат ми. Брат ми никога не би си говорил с теб, не си мисли, че той те уважава, не си мисли, че той въобще би си контактувал с теб, ти си никой за него както и за мен, и си под нивото му, както и на мен.
Хайде пак отговори и ми обяснявай как не съм се държал като мъж, същевременно ти прави женските постъпки, мъжки. Интересно ми е до къде ще стигнем, с човек който само говори за мъжественост а всъщност е мишчица.

Сливо, ехехехе ама ти си бил много тъп и ограничен, това че цитирам някой не значи автоматично, че е говорил с мен, и с това поредния ти пост става нерентабилен, както и целия бълвоч който изсипа. Твойта мижава дефиниция за спор се опира на LAAAAAWL, а според този "мъжки" критерии определено не се вписвам. Не е като това да е първата тема в която да ставаш за смях, няма да е и последната! Поне на елементарна логика го докарай, че положението е доста тежко. Е как да се спори с тебе! ДААААААА, ПРАААВ СИ, НЕ Е ГОВОРИЛ С МЕН! Ехехехехехехехеехехехеехехехехехеехехехехехе.

П.с: Ехехехехехехехехехе
П.с2: Ок, ок, извинявай Громе, виждам, че имаш тежки умствени и психически проблеми, не е добре да ти се присмивам. Извинявай!

Неактивен DespiseTheWorld

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 210
  • EVO Karma: -4
  • evo user
Re: AFK в Battleground - FALL !!!
« Отговор #40 -: Ноември 17, 2012, 01:43:06 am »
Сливо, ехехехе ама ти си бил много тъп и ограничен, това че цитирам някой не значи автоматично, че е говорил с мен, и с това поредния ти пост става нерентабилен, както и целия бълвоч който изсипа. Твойта мижава дефиниция за спор се опира на LAAAAAWL, а според този "мъжки" критерии определено не се вписвам. Не е като това да е първата тема в която да ставаш за смях, няма да е и последната! Поне на елементарна логика го докарай, че положението е доста тежко. Е как да се спори с тебе! ДААААААА, ПРАААВ СИ, НЕ Е ГОВОРИЛ С МЕН! Ехехехехехехехеехехехеехехехехехеехехехехехе.

П.с: Ехехехехехехехехехе
П.с2: Ок, ок, извинявай Громе, виждам, че имаш тежки умствени и психически проблеми, не е добре да ти се присмивам. Извинявай!

Боже, ти ме изумяваш непрекъснато с идиотизма си. Паак се опитва да ме изкара нещо - ограничен, брейййй окей, ти си много (НЕ)ограничен да знаеш  :freak:(ирония, ако не разбра).Не говори за брат ми - не слагай нечий думи в чужда уста.
Само 2 пъти "ехехехехе"? Креативно.
Ставам за смях. Отново, Господин умник, не ми пука по никакъв начин за тези хора, които ще ми четат нещата тук, не ми пука какво ще мислят за мен тези които играят в сървъра(освен тези, който разбират какво искам да ти кажа и знаят каква утрепка си), може би трябва да се замислиш над това.Не съм тръгнал да се правя на някой, за да ме харесват хората тук :>.
Хората за които ми пука са доста над това, да стоят от страни и да се "присмиват(?, все едно)", или да си мислят че се присмиват. Хората за които ми пука ме познават и са толкова свестни, че си заслужават да ми пука за тях, заразлика от теб или някои от другите умници в сървъра, които се мислят за мноооого повече от колкото са.

Неактивен devistator

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 237
  • EVO Karma: 37
Re: AFK в Battleground - FALL !!!
« Отговор #41 -: Ноември 17, 2012, 01:57:16 am »
Боже, ти ме изумяваш непрекъснато с идиотизма си. Паак се опитва да ме изкара нещо - ограничен, брейййй окей, ти си много (НЕ)ограничен да знаеш  :freak:(ирония, ако не разбра).Не говори за брат ми - не слагай нечий думи в чужда уста.
Само 2 пъти "ехехехехе"? Креативно.
Ставам за смях. Отново, Господин умник, не ми пука по никакъв начин за тези хора, които ще ми четат нещата тук, не ми пука какво ще мислят за мен тези които играят в сървъра, може би трябва да се замислиш над това.Не съм тръгнал да се правя на някой, за да ме харесват хората тук :>.
Хората за които ми пука са доста над това, да стоят от страни и да се "присмиват(?, все едно)", или да си мислят че се присмиват. Хората за които ми пука ме познават и са толкова свестни, че си заслужават да ми пука за тях, заразлика от теб или някои от другите умници в сървъра, които се мислят за мноооого повече от колкото са.


Еехехехехехеххехехехехехехехехехехехе, Аз се опитвам? НЕ глупако, само те поправям, елементарните грешки в логиката ти са бруууутални, прооостоо несравнимооо тъп си, и си губиш времето да се самозаблуждаваш. Погледни горните 2 постта, там е очевидно всичко, амааа всиииичкооо. И какви са тия равносметки, кои те харесвали, на кого му пукало и т.н? НА НИКОЙ НЕ МУ ДРЕМЕ! Отделно от това, не съм ти искал отчет, не ми дреме грам. Пак ли не разбра това което цитирах? Не му слагам думи, не си измислям нищо, така ти беше написал играча X в поредната тема с твойте.....................да ги наречем душевни вакханалии и ти НЕ ги отрече /а той беше така добър сега да ми припомни за тази тема в която ВСИЧКИ ти се смяха/, взе отново да пишеш някакви тотално Алогични глупости /точно както сега/. Хм, като бонус пък, имаше така добър човек да ми каже, че имал снимка /явно от сайта/ как си онлин на 31.12 в 23:30 с поредния си малоумен леко донейтнат герой. Ти си тотален БОТ и интернет плъх. Сега, повтори пак това за брат ти и прооосто най-добре да те застрелят като куц кон, няма да е хуманно, но само на пръв поглед!

П.с: Сливо, когато се мъчиш да се разбереш с някой, пробвай с добро първо, пък може и да ти се получи.

Неактивен DespiseTheWorld

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 210
  • EVO Karma: -4
  • evo user
Re: AFK в Battleground - FALL !!!
« Отговор #42 -: Ноември 17, 2012, 01:58:25 am »
Знаеш ли какво, няма да ти чета последното постче, ясно ми е какво си писал, все пак си (не)ограничен и креативен. Ще повтаряш едно и също до сутринта ако трябва, ясно е, че вмомента не ти пука за друго освен да се изкараш за някакъв тук. Ще те оставя да го направиш, нека хората тук те имат за някой, след като това явно ти стига, ще те направя довооолен ;>.

Ще си карам както до сега, няма да се занимавам с теб, не си заслужава.
И за да се направиш на мъж :doh: ще оставя последната думичка на теб, наричай ме както искаш, напиши каквито искаш простотий. Имам си мнение за теб, ти си имаш за мен, продължавай да се заблуждаваш колкото искаш.

П:С - Извинявам се на побликувалият темата човек, излишния спам по темата е до някъде моя вина, поне този, който дойде след като се обадих.
Когато GM изтрие излишния ни спам мога да се включа по темата нормално с някое предложение.

Неактивен devistator

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 237
  • EVO Karma: 37
Re: AFK в Battleground - FALL !!!
« Отговор #43 -: Ноември 17, 2012, 02:06:14 am »
Знаеш ли какво, няма да ти чета последното постче, ясно ми е какво си писал, все пак си (не)ограничен и креативен. Ще повтаряш едно и също до сутринта ако трябва, ясно е, че вмомента не ти пука за друго освен да се изкараш за някакъв тук. Ще те оставя да го направиш, нека хората тук те имат за някой, след като това явно ти стига, ще те направя довооолен ;>.

Ще си карам както до сега, няма да се занимавам с теб, не си заслужава.
И за да се направиш на мъж :doh: ще оставя последната думичка на теб, наричай ме както искаш, напиши каквито искаш простотий. Имам си мнение за теб, ти си имаш за мен, продължавай да се заблуждаваш колкото искаш.

П:С - Извинявам се на побликувалият темата човек, излишния спам по темата е до някъде моя вина, поне този, който дойде след като се обадих.
Когато GM изтрие излишния ни спам мога да се включа по темата нормално с някое предложение.

Ехехехехехехехехеххехехехехе, Ти си невероятно смешен тип, във всяка тема пишеш това, тотално във всяка, думите изреченията са тотално едни и същи. Тотално прост и примитивен организъм. Великия ГРОМ /сливата/ СЕ ОТТЕГЛЯ, планините се прекроиха. Ясно, искара си програмата на дребен и доста смешен бот и последната директива е, "оооо колко съм умен, оттеглям се". Човек, излезни от тази игра, спри да се мислиш за велик играч, гледай реално на нещата и ако някога имаш намерение да се държиш като нормален човек, а не тотална слива, ела и ще поговорим като мъже /нещо за което имам здрави съмнения/ .

П.с: Радвам се, че душевната ти помия е намаляла и се надявам да спиш добре, че нервната ти система има нужда.

Неактивен naffarforii

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 133
  • EVO Karma: -11
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Undyiing,Didenceto
Re: AFK в Battleground - FALL !!!
« Отговор #44 -: Ноември 17, 2012, 02:09:06 am »
 ;-D