Автор Тема: Помощ относно Видео Рам-та...  (Прочетена 1843 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ......

  • Knight
  • *
  • Публикации: 3
  • EVO Karma: -1
  • wow user
Помощ относно Видео Рам-та...
« -: Октомври 09, 2012, 09:09:29 pm »
Така, трябват ми съвети относно видео рам-та на лаптопа ми . Имам следния проблем:
След като Фифа 13 излезе  :-| реших да проверя дали ще ми тръгне на лаптопа, за да спестя време вместо да я сваля проверих чрез сайта www.canurunit.com и там показваше, че нямам Видео рам, и че играта няма да ми тръгне, но всички други показатели са си на ниво според сайта и просто се учудих как така няма да имам Видео рам на лаптопа... Видео картата ми е ATI Atombios. Ето и снимката :

http://imageshack.us/f/842/24343569.png/

Това може ли да се оправи по някакъв начин ? ( да не би да е свързано с драйверите   :confused: )
Мерси предварително :)

Неактивен Muri

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 652
  • EVO Karma: 15
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Timewizard
Re: Помощ относно Видео Рам-та...
« Отговор #1 -: Октомври 09, 2012, 10:36:33 pm »
Собственната памет на видеокартата ти е 256 мегабайта... явно недостатъчно за тази игра.... :clover:
Timewizard

Неактивен Abken

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 664
  • EVO Karma: -21
  • fair but sometimes evil EVO wow user
  • Side: For The Horde
  • Герой: Abken
Re: Помощ относно Видео Рам-та...
« Отговор #2 -: Октомври 09, 2012, 11:20:47 pm »
Имаш споделена от другата RAM, сваляй и не бой се. ;)

Неактивен ......

  • Knight
  • *
  • Публикации: 3
  • EVO Karma: -1
  • wow user
Re: Помощ относно Видео Рам-та...
« Отговор #3 -: Октомври 10, 2012, 07:39:17 pm »
Така, свалих я играта и след като я инсталирах някакъв Error E001  се появи.Заинтересувах се защо е така и в нета пишеше, че този Error ми излиза, защото нямам Pixel Shard 3.0, но ясно се вижда на снимката от първия ми пост, че аз имам Pixel Shard 5.0 и покривам това изискване ... Та някакви идеи ??  :cry2:

Неактивен Abken

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 664
  • EVO Karma: -21
  • fair but sometimes evil EVO wow user
  • Side: For The Horde
  • Герой: Abken
Re: Помощ относно Видео Рам-та...
« Отговор #4 -: Октомври 10, 2012, 08:12:52 pm »
Първо ми дойде да кажа, че трябва да свалиш някоя динамична библиотека заради този error, но просто видях в тубата за fix, не мога да докажа, че работи, но ето пробвай, може да стане. http://youtu.be/8zLLhdH_TnA

Неактивен ......

  • Knight
  • *
  • Публикации: 3
  • EVO Karma: -1
  • wow user
Re: Помощ относно Видео Рам-та...
« Отговор #5 -: Октомври 10, 2012, 08:32:04 pm »
Първо ми дойде да кажа, че трябва да свалиш някоя динамична библиотека заради този error, но просто видях в тубата за fix, не мога да докажа, че работи, но ето пробвай, може да стане. http://youtu.be/8zLLhdH_TnA

За съжаление и по този начин не стана... Всъщност този ерор изобщо не трябва да се появява при положение, че аз имам Pixel Shards 5.0, а то изисква 3.0 странна работа ...Май май няма да мога да цъкам ... Все пак благодаря много :)