Автор Тема: Оплакване относно Bozainik,Despise,Anty,Despire,Dewara!  (Прочетена 6549 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Advanced

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 52
  • EVO Karma: -3
  • Зарибен ;д
  • Side: For The Horde
  • Герой: Advanced
Оплакване относно Bozainik,Despise,Anty,Despire,Dewara!
« -: Септември 14, 2012, 07:13:59 pm »
Тъй като нямам нерви да се разправам с така наречените "балъци" реших просто да направя тази тема .. Помня как ясно "гм-то" съобщи,че не трябва да има мелета м/у хорди и алита,но нали имахме задачата да намерим GM,изневиделица ми скочи Dewara,аз не исках да я/го бия,но той си ме пардашише и ме уби после скочиха bozainika,despise,anty,despire и така не излязох от гробището да си разнообразя играта .. Без доказателства не става затова ето линкове:
http://prikachi.com/images/62/5271062P.jpg
http://prikachi.com/images/65/5271065v.jpg
http://prikachi.com/images/66/5271066E.jpg
http://prikachi.com/images/71/5271071E.jpg

Неактивен DespiseTheWorld

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 210
  • EVO Karma: -4
  • evo user
Re: Оплакване относно Bozainik,Despise,Anty,Despire,Dewara!
« Отговор #1 -: Септември 14, 2012, 07:18:12 pm »
Колкото му голям тарбуха, толкова пълнеж поема.  :freak:

Неактивен lamboza

  • Knight
  • *
  • Публикации: 12
  • EVO Karma: -4
  • maybe i can kill you :)
  • ISP: pladi
  • Герой: Anty
Re: Оплакване относно Bozainik,Despise,Anty,Despire,Dewara!
« Отговор #2 -: Септември 14, 2012, 07:18:43 pm »
Аз не бях АФК викаш не съм те удрял даже ма както и да е. :wink: :wink: :wink:

Problem

  • Гост
Re: Оплакване относно Bozainik,Despise,Anty,Despire,Dewara!
« Отговор #3 -: Септември 14, 2012, 07:32:53 pm »
Дайте им почивка на децата, явно стабилно избиват комплекси  :clover:

П.С. Вие докато бяхте хорди не бяхте толкова отворени и не си мислехте, че сте некви велики.

Неактивен DespiseTheWorld

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 210
  • EVO Karma: -4
  • evo user
Re: Оплакване относно Bozainik,Despise,Anty,Despire,Dewara!
« Отговор #4 -: Септември 14, 2012, 07:37:08 pm »
Дидка, докато бяхме хорди и ти не беше толкова отворен и се правеше на любезен, осъзнай се, и не забрявай да си навиеш часовника за 4.30, че фунио пак ще те мине по рейт и трябва да наваксваш вечер.

П;С- Винаги сме се мислели за велики, това успокоява ли те?  :freak:
« Последна редакция: Септември 14, 2012, 07:39:45 pm от DespiseTheWorld »

Неактивен lamboza

  • Knight
  • *
  • Публикации: 12
  • EVO Karma: -4
  • maybe i can kill you :)
  • ISP: pladi
  • Герой: Anty
Re: Оплакване относно Bozainik,Despise,Anty,Despire,Dewara!
« Отговор #5 -: Септември 14, 2012, 07:37:27 pm »
OK a ti?

Неактивен quiver

  • EVOWOW Fan
  • Gladiator
  • *
  • Публикации: 556
  • EVO Karma: -17
  • Side: For The Horde
  • Герой: Berserk
Re: Оплакване относно Bozainik,Despise,Anty,Despire,Dewara!
« Отговор #6 -: Септември 14, 2012, 08:36:32 pm »
Аз никъде не прочетох,че не трябва да се бият алита и хорди.А и по между другото,ако не трябваше да се бием Гм можеше да ни направи френдли + това иначе за какво са алита и хорди освен да се бият като имат възможност.А и защо ние да сме балъците като ти седиш на гробището и проблемка ти с твой те комплекси човек си някакъв много странен това,че са набили някой не означава,че се избиват комплекси а че просто се взима кил(по между другото много често използваш тази дума вземи отиди до огледалото и може би ще разбереш отговора за честото ти употребяване на думата.........).
« Последна редакция: Септември 14, 2012, 08:38:56 pm от quiver »

Problem

  • Гост
Re: Оплакване относно Bozainik,Despise,Anty,Despire,Dewara!
« Отговор #7 -: Септември 14, 2012, 08:52:49 pm »
Цецо, с простият човек не може да се спори, за това не се меси ;).
Наско имам 1 въпрос, относно Фунио : защо като влезнем онлайн с Djeina, Galosh i Howyoulikeme НЕ пишат арени ?

П.С. вие ако си мислите, че аз кибичя до 4 часа сте в голяма заблуда, има хора които ми знаят ацц и пас и не ме боли ко ше праат  :clover:

Неактивен DespiseTheWorld

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 210
  • EVO Karma: -4
  • evo user
Re: Оплакване относно Bozainik,Despise,Anty,Despire,Dewara!
« Отговор #8 -: Септември 14, 2012, 08:54:02 pm »
Дидо имам един въпрос, защо откакто те хванахме аз и Васето 1 арена не си писал повече срещу мен?

П;С- За фунио не знам, това са си работи между вас двамата, няма да ви се мешам, всичко може да е станало.
П:С- А за другото, окей, друг човек ти играе с героя в 4 часа, това значи, че не алтваш ТИ, поздравления, но рейтинга е алтнат, въпреки това.
« Последна редакция: Септември 14, 2012, 08:59:17 pm от DespiseTheWorld »

Неактивен quiver

  • EVOWOW Fan
  • Gladiator
  • *
  • Публикации: 556
  • EVO Karma: -17
  • Side: For The Horde
  • Герой: Berserk
Re: Оплакване относно Bozainik,Despise,Anty,Despire,Dewara!
« Отговор #9 -: Септември 14, 2012, 08:57:24 pm »
Цецо, с простият човек не може да се спори, за това не се меси ;).
Наско имам 1 въпрос, относно Фунио : защо като влезнем онлайн с Djeina, Galosh i Howyoulikeme НЕ пишат арени ?

П.С. вие ако си мислите, че аз кибичя до 4 часа сте в голяма заблуда, има хора които ми знаят ацц и пас и не ме боли ко ше праат  :clover:
Ем ти като не си прост спри да пише от малоумен по малоумен коментар пълен не с на другите,а изцяло с твой те комплекси.Престани да се правиш на велик във форума просто и си играй или смени играта на тетрис там може да си 100 про хахаха Целия се цепиш от акъл.

Неактивен victor?

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 179
  • EVO Karma: -6
  • wow user
Re: Оплакване относно Bozainik,Despise,Anty,Despire,Dewara!
« Отговор #10 -: Септември 14, 2012, 09:03:17 pm »
Хората могат да преценят сами без да им обясняваме кой алтвал кой не, не знам откога стана такъв непокис човек, целия сървър се ебава с теб че алтваш, че си мишка, ти си го изкривяваш както ти е кеф. Продължавай да си жевееш в измисления от теб свят щом ти харесва, и събирай още хора които преди са имали някакво що годе добро мнение за теб, а сега те смятат за боклук :clover:
ево те кара да бъдеш изобретателен ;)

Неактивен Advanced

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 52
  • EVO Karma: -3
  • Зарибен ;д
  • Side: For The Horde
  • Герой: Advanced
Re: Оплакване относно Bozainik,Despise,Anty,Despire,Dewara!
« Отговор #11 -: Септември 14, 2012, 09:12:07 pm »
Аз никъде не прочетох,че не трябва да се бият алита и хорди.А и по между другото,ако не трябваше да се бием Гм можеше да ни направи френдли + това иначе за какво са алита и хорди освен да се бият като имат възможност.А и защо ние да сме балъците като ти седиш на гробището и проблемка ти с твой те комплекси човек си някакъв много странен това,че са набили някой не означава,че се избиват комплекси а че просто се взима кил(по между другото много често използваш тази дума вземи отиди до огледалото и може би ще разбереш отговора за честото ти употребяване на думата.........).

Да не би аз да съм искал да седя на гробището след като ме вардихте и убивали ?! Вие просто се намесихте и ми развалихте кефа от този event  :doh:

П.С. Айде моля ви не говорете за алтване в тази тема,защото искам да чуя мнението и на други очевидци..

Неактивен Xektor

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 782
  • EVO Karma: 13
  • мечка гризли
Re: Оплакване относно Bozainik,Despise,Anty,Despire,Dewara!
« Отговор #12 -: Септември 14, 2012, 09:30:20 pm »
Някои хора много ги сдухва реалният живот, чак да ти е жал за тях.

Неактивен DespiseTheWorld

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 210
  • EVO Karma: -4
  • evo user
Re: Оплакване относно Bozainik,Despise,Anty,Despire,Dewara!
« Отговор #13 -: Септември 14, 2012, 10:00:08 pm »
Бах - Очевидци. От местопрестъплението ли става тука е? ХОРЕЕЙШОООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООО.
Така де, окй. Не те вардим, ти ни се набиваш в носа по тарбух и маунт, к'во да прайм.

Неактивен Advanced

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 52
  • EVO Karma: -3
  • Зарибен ;д
  • Side: For The Horde
  • Герой: Advanced
Re: Оплакване относно Bozainik,Despise,Anty,Despire,Dewara!
« Отговор #14 -: Септември 14, 2012, 10:10:06 pm »
Айде пак аз съм се набивал .. Както съм с моунта и изведнъж ми скочихте к'фо пак мен обвиняваш.Дори след като избягахте анту ли къф е пак остана на трупа ми и седеше.Снимките си показват как и защо и ако можеш да обясниш постъпката на деуера шапка ти свалям ;) Просто тоя тип сложи крусадер аурата и ме преследваше докат не ме стънна там и матира.  :confused: