Автор Тема: Към Alein  (Прочетена 4841 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Към Alein
« -: Септември 07, 2012, 02:39:55 pm »
Извинявам се за темата, но след като не отговаряш на лични съобщения, няма как по друг начин да се "свържа" с теб.

Искам да те поздравя за "мъжката" постъпка с героя ми Arachna. Евала.  :flehan:

Не искам отговор, дискусия или нещо от сорта, не искам и да тръгват интриги, затова ще помоля да се въздържате от коментари. ;>

Благодаря за вниманието и всичко най-хубаво на всички ;>

п.с. друг път пак говори, че не защитаваш никого
п.с.с. не, не съм объркал подфорума, намирам постъпката му за забавна и затова съм пуснал темата тук.
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: Към Alein
« Отговор #1 -: Септември 07, 2012, 03:35:27 pm »
Не че не отговарям, спрял съм защото ми задават едни и съши въпроси, на които мога да отговоря по 1 път публично във форума.

Не разбрах какво съм направил с героя ти????
« Последна редакция: Септември 07, 2012, 04:13:41 pm от admin »
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: Към Alein
« Отговор #2 -: Септември 08, 2012, 10:49:59 pm »
До колкото ми е известно и все още съм с всчкия си, не съм пипал нищо по героят ти.
Явно това което съм казал те е засегнало.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: Към Alein
« Отговор #3 -: Септември 08, 2012, 11:08:53 pm »
Да видим.

Споря с лотус и изведнъж ти се появяваш. Съвпадение. Играя rbg, всичко ми е наред, излизам от rbg, всичко ми е наред. Дигам си, с този герой pick lock-а в zangarmarsh, като през това време продължаваме интелигентния спор.  Портвам се оргримар и изведнъж на героя ми изчезва off-hand dager-а. Съвпадение?

Не съм го продал, не съм го сменил с нищо, слота си седи празен. Да съм го изтрил - абсурд. Освен ако не си ти, кой да е?

Майната му. Не съм за дагера, не съм за героя, това е само една игра, но постъпката е... единственото което ми идва на акъла е "тъпа".

А да си ме засегнал с нещо, което си казал - няма такова нещо.

За мен темата е приключила, не искам да споря, не искам интриги.
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Неактивен mythical_sword

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 383
  • EVO Karma: -43
  • The Lord of the Rings
Re: Към Alein
« Отговор #4 -: Септември 09, 2012, 01:26:55 am »
Нито спореше, нито беше интелигентно - просто няколко играча от страна на ордата ме "хранехте" и Алейн Ви каза да спрете, че не иска интриги и знае кой започва първи. Алейн бил махнал off-hand... Абсурд. Алейн маха герои, а не off-hand dager-и.
Понеже и мен пита дали съм с всичкия си, нека да попитам и аз нещо. Предпочиташ да се дразниш с хората в RBG или да играеш? За какво всъщност се логваш? Всички знаят, че съотношението орда/алианс чакащи за RBG e приблизително 20/4. Ако аз и още няколко алианса не пишем RBG (в които сме почти винаги по-малко на брой и въпреки че знаем, че ще загубим все пак сме записали) по-добре ли ще е за pvp играчите от ордата?  Не е необходимо да отговаряш. Това е само за размисъл. Приятна игра на всички. :clover:
The Ring yearns to go home, to return to the hand of its Master. They are one, the Ring and the Dark Lord

untaught

  • Гост
Re: Към Alein
« Отговор #5 -: Септември 09, 2012, 09:58:01 am »
Провери си пощата може да е имало проблем с екипирането на оръжието.

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: Към Alein
« Отговор #6 -: Септември 09, 2012, 10:53:23 am »
Провери си пощата може да е имало проблем с екипирането на оръжието.

Оръжието беше екипирано от доста време и нямаше никакъв проблем с него. Няма нищо в пощата.
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: Към Alein
« Отговор #7 -: Септември 09, 2012, 10:54:37 am »
И една молба. Вчера си взех blazing hypogriph, но въпросният не може да се ползва като земен маунт извън Нортренд и Оаутланд, а това е причината заради която го взех. Ще бъде ли възможно същият да ми се смени с Raven Lord, като и двата маунта са на една и съща цена.
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: Към Alein
« Отговор #8 -: Септември 09, 2012, 03:30:23 pm »
Да видим.

Споря с лотус и изведнъж ти се появяваш. Съвпадение. Играя rbg, всичко ми е наред, излизам от rbg, всичко ми е наред. Дигам си, с този герой pick lock-а в zangarmarsh, като през това време продължаваме интелигентния спор.  Портвам се оргримар и изведнъж на героя ми изчезва off-hand dager-а. Съвпадение?

Не съм го продал, не съм го сменил с нищо, слота си седи празен. Да съм го изтрил - абсурд. Освен ако не си ти, кой да е?

Майната му. Не съм за дагера, не съм за героя, това е само една игра, но постъпката е... единственото което ми идва на акъла е "тъпа".

А да си ме засегнал с нещо, което си казал - няма такова нещо.

За мен темата е приключила, не искам да споря, не искам интриги.

Точно докато разговаряхме в чата, в сървъра се появи лаг, даже някои потребители около мен в SW ги попитах дали само мен ме изхвърли от играта. Оказа се че някой направи някакъв временен flood на сървъра. Изхвърли ме веднъж от играта и помислих че на мен интернета ми прекъсва. Даже не знам къде си бил в играта и нямам никаква логична причина да ти махам каквито и да било предмети - Сериозно!

След това ако не си забелязал сървъра беше off около 30 мин. докато разбера кой flood-и и да го филтрирам, даже се наложи да звъня в ISP-то пак.

Ако ти е изчезнал някакъв предмет то аз нямам никаква връзка с това и то той би трябвало да си дойде по e-mail а в играта. Даже ако е закупен от шопа, мога да видя че си го купил и да го възтановя.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: Към Alein
« Отговор #9 -: Септември 09, 2012, 03:31:37 pm »
И една молба. Вчера си взех blazing hypogriph, но въпросният не може да се ползва като земен маунт извън Нортренд и Оаутланд, а това е причината заради която го взех. Ще бъде ли възможно същият да ми се смени с Raven Lord, като и двата маунта са на една и съща цена.

На кой герой си го взел.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: Към Alein
« Отговор #10 -: Септември 09, 2012, 03:35:24 pm »
На кой герой си го взел.

Scream
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: Към Alein
« Отговор #11 -: Септември 09, 2012, 03:45:49 pm »
Влез с героя да видя дали съм ти махнал магията правилно и да ти дам другия маунт.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: Към Alein
« Отговор #12 -: Септември 09, 2012, 03:56:07 pm »
Вече всичко се нареди, благодаря още веднъж и се извинявам за недоразумението в първият пост.
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!