Автор Тема: [Weapon]: Two Hand Axe/Sword за Death Knight  (Прочетена 2514 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен FenomenalenBot

  • Knight
  • *
  • Публикации: 20
  • EVO Karma: 1
  • wow user
  • Герой: Katu
[Weapon]: Two Hand Axe/Sword за Death Knight
« -: Май 07, 2012, 03:17:04 pm »
Здравейте малки, големи и още по-големи wow-маниаци,

Познанията ми в областта на wow не са големи. Искам да си направя герой Мъртъв Рицар (Death Knight) и въпросът ми е от къде да се снабдя с брадва/меч (Axe/Sword), след като стана 80 ниво. Какви са вариантите за "фармене" на някой определена инстанция, дънжън, рейд? Ако имате желание споделете опита си по отношение на това какво оръжие да сложа и къде да го намеря?

Ще ми е достатъчна и информация предоставена по начин, например:
[2H Axe] Tyrannical Beheader - [Dungeon]Pit of Saron (Heroic)

Няма да се разсърдя, ако искате да се похвалите с някой снимка на Вашите Брадви/Мечове.

Благодаря.

Неактивен Караконджул

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1178
  • EVO Karma: -136
  • Вагабонт
Re: [Weapon]: Two Hand Axe/Sword за Death Knight
« Отговор #1 -: Май 07, 2012, 03:24:25 pm »
Тази мисля, че би ти свършила работа - Shadowmourne.

Най - мразим някой да ми умнее!

Неактивен FenomenalenBot

  • Knight
  • *
  • Публикации: 20
  • EVO Karma: 1
  • wow user
  • Герой: Katu
Re: [Weapon]: Two Hand Axe/Sword за Death Knight
« Отговор #2 -: Май 08, 2012, 10:36:08 am »
Явно ще се чете още. Вчера попаднах на нещо интересно и го пробвах. Ще Ви споделя, какво се получи, а Вие ако искате може да го ползвате, като помощно ръководство при левелинга:

Условия:
68+ левел
Borean Tundra
Tome of Cold Weather Flight (изпратете си един такъв от друг герой от Даларан; той е "Binds to account")
За предпочитане е да дойде някой, за да Ви помогне, тъй като последния елит е с 64к HP и освен това прави една кофти магия Soul Deflection, която Ви връща 100% от демиджа, който правите.

Наградата: [2H Axe] Axe of Frozen Death (Аз избрах това. Добро попадение за това ниво)

Прогрес:
Намирате това NPC Thassarian. Стартирате куестите последователно. Всички са в близост, като при връщането на куестите, NPC-то се намира на една платформа на север издигната пред стената където се намират тези мобове, които са и част от веригата куести. Целта Ви е последния куест Last Rites. Наградите са няколко, включително и споменатата по-горе брадва:
[Main Hand Fist Weapon] Borean Smasher
[2H Staff] Staff of the Purposeful Mendicant
[1H Dagger] Fang of the Desolate Soul
[2H Axe] Axe of Frozen Death
[Ranged Gun] Fury of the Raging Dragon
[2H Staff] Tower of the Infinite Mind

Всички оръжия са с добри характеристики за нивото на което се минава куеста. В момента вече съм с брадвата. Като я гледам може да ме откара и до края или поне близо до края.

Като намеря още интересни неща, ще Ви ги споделям тук, а Вие сами ще си преценявате до колко са Ви полезни.

Поздрави,
Бо