Автор Тема: Arcane Missiles  (Прочетена 7630 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен nettshow

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 682
  • EVO Karma: -16
Re: Arcane Missiles
« Отговор #15 -: Март 03, 2012, 07:23:47 pm »

http://www.youtube.com/watch?v=7Ejkd71b0rM

2100 normal  с 1 стак кое е бъгавото мой приятелю ?
1 стак прави 18% с глифа прави 21% напално нормален си е дмг-а.Разбирам че ти е скучно ама не пиши небивалици
« Последна редакция: Март 03, 2012, 07:32:17 pm от nettshow »

Неактивен naskutu

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 179
  • EVO Karma: -22
  • няма
  • Герой: Blackcow
Re: Arcane Missiles
« Отговор #16 -: Март 03, 2012, 08:58:38 pm »
2100 normal  с 1 стак кое е бъгавото мой приятелю ?
1 стак прави 18% с глифа прави 21% напално нормален си е дмг-а.Разбирам че ти е скучно ама не пиши небивалици
каде ги вудя 2100 нормал бре .. аз го гледам на 2 стака праи по 1900 .. ама няма значение, тука след арк барай вкарва по 3100 нормал

ПП както и да е .. както някои някога ми каза "в бг форум не се пишат проблеми, влиза се са Hate". Key темата наистина няма смисъл да се занимавам
Blackcow DK; Furioncho Druid; Uglyman Rogue
Hacky Hunter;Armohospital Paladin и още няколко :d

Неактивен nettshow

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 682
  • EVO Karma: -16
Re: Arcane Missiles
« Отговор #17 -: Март 03, 2012, 09:49:39 pm »
22 секунда виж :doh: , и това че защитавам класа който играя ме прави хейтър?

Неактивен Woll

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 89
  • EVO Karma: 3
  • evo user
Re: Arcane Missiles
« Отговор #18 -: Март 03, 2012, 11:57:50 pm »
Arcane misslle е channeling spell и когато излезеш от range на магията тя трябва да спира , но уви такова нещо няма . Аз се намирам на 20 yard-a по време на cast-a на магията трагвам да бягам стигам 50-60 yard-a и магията не спира да ме удря , което си е един откровен бъг ... Освен това наистина има някакъв проблем с Arcane missle , ако сте забелязали за пример давам Lotus и брат му Belit тъй като тях ги срещам най-често . Та тези двамата не ползват Arcane Blast почти никога в пряк сблъсък с някой  - 1 vs 1 . На моя шаман с 1500 resillence и таланти за reduce damage - той ме убива точно с максимум 3 cast-a на arcane missle , което ме навежда на мисълта , че със сигурност тази магия не зачита resilence отделно мисля и че бие еднакъв dmg независимо колко stack-a на arcane blast имаш ... Подобен бъг с resilence има и при chaos bolt-a на warlock-a . И един съвет - не пробвай магията на dumy , а на човек с достатъчно голям resilence , а аз скоро ще гледам да снимам пораженията от arcane mage .

Неактивен nettshow

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 682
  • EVO Karma: -16
Re: Arcane Missiles
« Отговор #19 -: Март 04, 2012, 12:36:01 am »
http://prikachi.com/images/369/4476369X.jpg
Това е при кукла,а това е при 1032 ресил което е 21.89%  дмг редуце
http://prikachi.com/images/521/4478521P.jpg
и сега кажи, че не признава резил.А за ярдовете нещо си в грешка защото си спира, не спира само при лос, защото е channeling, а всички channeling магии минават през лос
« Последна редакция: Март 04, 2012, 12:38:25 am от nettshow »

Неактивен mythical_sword

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 383
  • EVO Karma: -43
  • The Lord of the Rings
Re: Arcane Missiles
« Отговор #20 -: Март 04, 2012, 03:35:41 am »
Arcane misslle е channeling spell и когато излезеш от range на магията тя трябва да спира , но уви такова нещо няма . Аз се намирам на 20 yard-a по време на cast-a на магията трагвам да бягам стигам 50-60 yard-a и магията не спира да ме удря , което си е един откровен бъг ... Освен това наистина има някакъв проблем с Arcane missle , ако сте забелязали за пример давам Lotus и брат му Belit тъй като тях ги срещам най-често . Та тези двамата не ползват Arcane misslleпочти никога в пряк сблъсък с някой  - 1 vs 1 . На моя шаман с 1500 resillence и таланти за reduce damage - той ме убива точно с максимум 3 cast-a на arcane missle , което ме навежда на мисълта , че със сигурност тази магия не зачита resilence отделно мисля и че бие еднакъв dmg независимо колко stack-a на arcane blast имаш ... Подобен бъг с resilence има и при chaos bolt-a на warlock-a . И един съвет - не пробвай магията на dumy , а на човек с достатъчно голям resilence , а аз скоро ще гледам да снимам пораженията от arcane mage .
Ехехе хейтърче. Откъде позна какво ползвам на BG? И то vs шаман. Да не си врачувал на тоалетна хартия? Или си ял бой по някое BG. Наговори куп глупости за няколко реда. Явно толкова познаваш клас Mage.
За да пуснеш Arcane Missiles(Arcane misslle e някаква магия липсваща във WOW, вземи та научи името и понеже се предполага, че говорим за едно и също) и да има ефект, то преди това си кастнал Arcane Blast. И недей да се опитваш да мислиш. Всеки играещ с Mage ще ти каже, че има разлика с колко стака си пускаш Arcane Missiles и нанесения demage. А помислил ли си над варианта да съм ударил 3/4 Arcane Blast на някой и после да съм те ударил с Arcane Missiles
Как измери на колко ярда си и на колко си избягал. Магията си спира излезеш ли от обсега и. Друг е въпроса, че понякога може и да бягаш, но с един Blink разстоянието между двамата не се променя.(малко съм по рязък с теб, но индиректно се опитваш да ми вменяваш някаква несъществуваща вина - някой мислел, че Arcane Missiles e бъгава, а Lotus само нея ползва- значи бъгва... ) Няма Mage на Arcane, който да не ползва Arcane Missiles.
Arcane Missiles при около 3200 SP прави на чисто1500/1600 normal и около 3000 crit. Лично го тествах.
От Charred Twilight Scale вземи 861 SP, от Dislodged Foreign Object - 121 SP и на всеки 2 сек(за 20 сек) 121 SP, от Ashen Band of Endless Destruction - 285 SP,Flask of the Frost Wyrm  - 125 SP. Да спомена за Arcane Potency, Arcane Empowerment, Glyph of Arcane Missiles -25% бонус на crit. Прибавяйки и бонуса на полето може да се сметне, че Mage разполага с много повече от 3200 SP и трябва да прави повече demage с Arcane Missiles от 1500/1600 normal и около 3000 crit.
И не е бъгава магията.
 

за арк бласта нищо не съм казал бре. Ама арк мисс-а мн мн не го итерсува дали си стакнал бласта х4 или не си.
Просто изби рибата. :dohh:   Без коментар.
Момчета, тествайте и после пишете. Не предлагайте да гледаме клипчета от незнайни сървъри. Това е non-sens. Излагате се.
« Последна редакция: Март 04, 2012, 11:15:54 am от mythical_sword »
The Ring yearns to go home, to return to the hand of its Master. They are one, the Ring and the Dark Lord

Неактивен nettshow

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 682
  • EVO Karma: -16
Re: Arcane Missiles
« Отговор #21 -: Март 04, 2012, 11:16:19 am »
Lotus остави ги предполагам, че наскуту който играе само PvE е бил изправарен от аркейн мейдж и ся тряа да искара нещо бъгаво вместо да търси грешката в себе си  :doh:

Неактивен nettshow

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 682
  • EVO Karma: -16
Re: Arcane Missiles
« Отговор #22 -: Март 04, 2012, 11:24:52 am »
channeling e bugav sqko drugo tvardenie e bug deffender.
И кое точно му е бъгавото, аргументирай се ако обичаш

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: Arcane Missiles
« Отговор #23 -: Март 04, 2012, 12:14:46 pm »
...

Мило мишуенце, ти когато смъкнеш пръстена с 1к deff rate и спреш да се мъкнеш с два хийлъра и една певица - тогава може да разправяш на кой колко бой си хвърлил по бг-тата.
Нямам нищо против теб, толкова ти е играта, толкова можеш, ама затвори тая голяма уста, защото се правиш на голям пвп играч на основата на...ами... нищо.

Окей, да приемем че демиджа не е бъгав, пък и да е - боли ма трибуквието, щом можете да се възползвате безнаказано - възползвайте се. Обаче извинявай, мейдж ми пуска мисълите и аз си ползвам телепорта на Лока (който се намира на 30 ярда зад мен) и след като съм се портнал магията продължава да ме бие... не... в това няма нищо бъгаво, нали?
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Неактивен nettshow

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 682
  • EVO Karma: -16
Re: Arcane Missiles
« Отговор #24 -: Март 04, 2012, 06:13:17 pm »


Окей, да приемем че демиджа не е бъгав, пък и да е - боли ма трибуквието, щом можете да се възползвате безнаказано - възползвайте се. Обаче извинявай, мейдж ми пуска мисълите и аз си ползвам телепорта на Лока (който се намира на 30 ярда зад мен) и след като съм се портнал магията продължава да ме бие... не... в това няма нищо бъгаво, нали?
Магията се прекратява интеруптва, но понеже тряа да спамите нещо и сте недоусведомени, и ще ти обясня като на прост човек.Когато кастнат нещо по теб което има травел тайм или иначе казано лети, независимо къде избягаш след каста то ще те настигне няма начин, навсякъде е така

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: Arcane Missiles
« Отговор #25 -: Март 04, 2012, 06:20:48 pm »
Магията се прекратява интеруптва, но понеже тряа да спамите нещо и сте недоусведомени, и ще ти обясня като на прост човек.Когато кастнат нещо по теб което има травел тайм или иначе казано лети, независимо къде избягаш след каста то ще те настигне няма начин, навсякъде е така

Като на прост човек, като какъвто ме определи - това ми е ясно. Сега аз, простият, ще ти го обесня като на по-прост, щот явно ти не си ме разбрал -  ставаше въпрос за това, че аз се портвам в момента когато почва да каства, тоест би трябвало да ме удари само първите ракетки, а не цялата серия от петте. А става точно така, след портването ми ме настигат всичките групи ракетки и всички ми взимат hp. Не съм засичал дали всеки път става така, доста слабо вече почнах да играя пвп, общо взето и затова горе-долу не ме интерсува и от какви бъгове има и дали се възползвате от тях.
Отделно днеска направих няколко бг-та, ей така за кеф и направо положението беше отчайващо. Надпреварване кой първи да слезе от машинките да ги напълни, постоянно пулване на боса и така нататък и така нататък. Все тая, отдавна съм разбрал, че пвп-то тук се разваля от определена групичка хора и колкото и да се чистят те, все ще се намира кой да ти развали пвп-то.

Общо взето забавлявайте се, затова е направена играта, но лошото е че някой така се забавляват, че пречат на другите да си разцъкват за кеф.
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!