Автор Тема: Евент  (Прочетена 4114 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Problem

  • Гост
Евент
« -: Октомври 06, 2011, 11:14:00 am »
Сървъра от страна на Евенти всякаш е " Загинал " аз имам идея за 1 евент, който пак да противопостави фракциите, а може и гилдиите

Избират се по 20 човека ( пвп облечени ) и се пускат от границата на Duskwood и STV, Целта е да се стигне до ковчега в Гурубаши арената. Тези които ще пречат, да са 30-40 ПВЕ-та, без ограничение в хеала и в 2-та отбора. Идеята е да се види кой колко си знае героите, тъй като не е арена е евент от сорта на " Последния оцелял " е позволено армиите на дк-тата, ЛОХ и тем подобно ( рес от друида, ножки от инжинера и т.н. ) Целта на защитаващите е да задържат нападащите едно 20-30 минути далече от ковчега, да направат засади или както си преценят, но да опазят ковчега ( Портал Мастера е забранен, както и друид или роуг в стелт да мине покрай всички ).

П.С. Наградите за ПВП-тата голд и арена точки ( или итем, по преценка на ГМ)
п.с.2 Наградите за ПВЕ-тата фрост емблеми и голд ( или пак итем по преценка на ГМ )
п.с.3 Ако не ви харесва, дайте друга идея  :clover:

Неактивен nettshow

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 682
  • EVO Karma: -16
Re: Евент
« Отговор #1 -: Октомври 06, 2011, 11:30:38 am »
Сървъра от страна на Евенти всякаш е " Загинал " аз имам идея за 1 евент, който пак да противопостави фракциите, а може и гилдиите

Избират се по 20 човека ( пвп облечени ) и се пускат от границата на Duskwood и STV, Целта е да се стигне до ковчега в Гурубаши арената. Тези които ще пречат, да са 30-40 ПВЕ-та, без ограничение в хеала и в 2-та отбора. Идеята е да се види кой колко си знае героите, тъй като не е арена е евент от сорта на " Последния оцелял " е позволено армиите на дк-тата, ЛОХ и тем подобно ( рес от друида, ножки от инжинера и т.н. ) Целта на защитаващите е да задържат нападащите едно 20-30 минути далече от ковчега, да направат засади или както си преценят, но да опазят ковчега ( Портал Мастера е забранен, както и друид или роуг в стелт да мине покрай всички ).

П.С. Наградите за ПВП-тата голд и арена точки ( или итем, по преценка на ГМ)
п.с.2 Наградите за ПВЕ-тата фрост емблеми и голд ( или пак итем по преценка на ГМ )
п.с.3 Ако не ви харесва, дайте друга идея  :clover:
Последния PvP vs PvE завърши с много упреци към ГМ-тата, че са били на страната на Алианса, много се съмнявам някой да се навие да организира подобен евент.

П.С. Добре си го измислил

Problem

  • Гост
Re: Евент
« Отговор #2 -: Октомври 06, 2011, 11:36:30 am »
По принцип миналия евент беше пуснат без ЛОС, сега защитаващите имат ЛОС и сами си прават сметката къде да ударят  :clover:

Неактивен confuze

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 155
  • EVO Karma: -19
Re: Евент
« Отговор #3 -: Октомври 06, 2011, 02:26:44 pm »
Нещо много модерно стана всеки да излиза с някаква тъпа недообмислена идея за евентче...

Problem

  • Гост
Re: Евент
« Отговор #4 -: Октомври 06, 2011, 03:30:52 pm »
Я ти кажи тогава, кат толкова ти е тъп, да видиме колко си остър

Неактивен confuze

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 155
  • EVO Karma: -19
Re: Евент
« Отговор #5 -: Октомври 06, 2011, 06:45:15 pm »
Я ти кажи тогава, кат толкова ти е тъп, да видиме колко си остър
Прости ако съм наранил така емоционалните ти чувства, а колкото до евента - pve gear'нати играчи срещу pvp gear'нати... осъзнаваш че "битката" няма да е по-дълга от 30-40 секунди, че върху въпросните pve играчи ще се crit'ва на поразия, че ще умират от по 1-2 удара, че ще е като на разстрел?
Да не говорим, че някой от "pvp машините" дори нямате подходящ pve gear, както и pvp gear от pve играчите.Предполагам ще има смяна за да се даде възможност и на другия отбор да направи нещо или цялото мероприятие е с цел поредното изявяване на теб и звездния ти "guild"?

Problem

  • Гост
Re: Евент
« Отговор #6 -: Октомври 06, 2011, 07:43:41 pm »
1. Като нямат нужния гиър, тогава няма да се пишат в съответния отбор
2. Интересно ми е как без дори да си го мисля, гилдията ми е спомената веднага, признавам, че съм очарован, че чак като напиша 1 предложение за евент и веднага 1 нещо в устата ти е гилдията ми  :lol:
3. Това бе предложение за евент, не съм казал, че искам на всяка цена евента да се направи.
4. Чудно ми е, ревете за евенти и т.н. ама като се дават предложение тва не ме кефи, ама тва е тъпо и т.н.

Неактивен Pestilence

  • Knight
  • *
  • Публикации: 12
  • EVO Karma: -2
  • evo user
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Deathchill
Re: Евент
« Отговор #7 -: Октомври 06, 2011, 07:50:11 pm »
 Ми тъпа е идеята...

Неактивен Xektor

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 782
  • EVO Karma: 13
  • мечка гризли
Re: Евент
« Отговор #8 -: Октомври 06, 2011, 11:09:22 pm »
Ми тъпа е идеята...
Сипи им уе! :lol:

Неактивен The Aspect

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2679
  • EVO Karma: 166
  • Sweet Desire
    • Night Legion
  • ISP: BGLan
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Winlight, Frozenrose
Re: Евент
« Отговор #9 -: Октомври 07, 2011, 12:49:04 am »
Чила умира от скука в сървъра и започна да пише във форума  :eek:
I'm everything you can imagine. And a little more.
   Winlight          Frozenrose          Saladin          Chaoswizard

Неактивен Muri

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 652
  • EVO Karma: 15
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Timewizard
Re: Евент
« Отговор #10 -: Октомври 07, 2011, 09:14:32 am »
Чила умира от скука в сървъра и започна да пише във форума  :eek:
LOL :cap:
Timewizard

Неактивен Gzdravkov

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 172
  • EVO Karma: -19
Re: Евент
« Отговор #11 -: Октомври 09, 2011, 02:55:43 pm »
Нещо много модерно стана всеки да излиза с някаква тъпа недообмислена идея за евентче...
Нямам си на идея какъв си, но ако нямаш какво да напишеш, по-добре изобщо недей си прави труда.

И на мен не ми хареса идеята, но дадох различна алтернатива за евент в друга тема. Като сте толкова ръбати измислете нещо по-добро.
Blessed - Holy Paladin