Автор Тема: High priest THekal  (Прочетена 3791 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен woodyto95

  • Knight
  • *
  • Публикации: 3
  • EVO Karma: 0
  • wow user
High priest THekal
« -: Август 19, 2011, 10:22:47 pm »
може ли да оправите боса в zul gurub от който пада тигара че като му се направи много damage на 5% живот да не умира изведнаж вместо да се реска отново на full.
:) добре ше е и ако дигнете дропа между др. :)

Неактивен nettshow

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 682
  • EVO Karma: -16
Re: High priest THekal
« Отговор #1 -: Август 20, 2011, 12:48:59 am »
добре ше е и ако дигнете дропа между др. :)
Да ти адд моунта направо :doh:

Неактивен Bl1zAlkA7a

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1427
  • EVO Karma: -39
  • Side: For The Horde
  • Герой: Puhcho
Re: High priest THekal
« Отговор #2 -: Август 20, 2011, 12:25:11 pm »
може ли да оправите боса в zul gurub от който пада тигара че като му се направи много damage на 5% живот да не умира изведнаж вместо да се реска отново на full.
:) добре ше е и ако дигнете дропа между др. :)

Боса си е както трябва, освен един бъг, че не трябва да се използва bleed или dot докато е в първа фаза :clover:

Неактивен Muri

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 652
  • EVO Karma: 15
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Timewizard
Re: High priest THekal
« Отговор #3 -: Август 20, 2011, 02:11:16 pm »
В същият инс Bloodlord-а не бачка :) стой си там .. но неможе да се бие ....а това е единственият начин али да се сдобие с раптор  :cool: :cool: Някой фикс , нещо това онова няма да е лоша идея  :clover:
Timewizard

Неактивен hell4o

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 251
  • EVO Karma: -4
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Georgidwarfa
Re: High priest THekal
« Отговор #4 -: Август 21, 2011, 04:57:39 am »
В същият инс Bloodlord-а не бачка :) стой си там .. но неможе да се бие ....а това е единственият начин али да се сдобие с раптор  :cool: :cool: Някой фикс , нещо това онова няма да е лоша идея  :clover:

Единствения начин е да си набараш някой хънтар който да му сложи трап и да се тръгне да се бие, а иначе ще си чакаме фикс. :)
Колкото до темата, боса си го бия сам за няма и 5 минути. Единственото което не трябва да се прави е да стакваш магия която го бие и след като падне в първата фаза иначе умира и бъгва без луут, удряш го, чакаш да стои на място и го биеш като се превърне в тигровидно...  :freak:
Georgidwarfa - TankPaladin - Dwarf 80lv     Zelikus - BalanceDruid - Tauren 80lv

Неактивен Bl1zAlkA7a

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1427
  • EVO Karma: -39
  • Side: For The Horde
  • Герой: Puhcho
Re: High priest THekal
« Отговор #5 -: Август 21, 2011, 10:40:17 am »
Единствения начин е да си набараш някой хънтар който да му сложи трап и да се тръгне да се бие, а иначе ще си чакаме фикс. :)
Колкото до темата, боса си го бия сам за няма и 5 минути. Единственото което не трябва да се прави е да стакваш магия която го бие и след като падне в първата фаза иначе умира и бъгва без луут, удряш го, чакаш да стои на място и го биеш като се превърне в тигровидно...  :freak:

Другото нещо е Combat Rogue да му ползва една магия ;) А до колкото Thekal - то той е лесен

Неактивен Muri

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 652
  • EVO Karma: 15
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Timewizard
Re: High priest THekal
« Отговор #6 -: Август 21, 2011, 03:30:41 pm »
Единствения начин е да си набараш някой хънтар който да му сложи трап и да се тръгне да се бие, а иначе ще си чакаме фикс. :)
Колкото до темата, боса си го бия сам за няма и 5 минути. Единственото което не трябва да се прави е да стакваш магия която го бие и след като падне в първата фаза иначе умира и бъгва без луут, удряш го, чакаш да стои на място и го биеш като се превърне в тигровидно...  :freak:
За Тигъра ми отне 2 месеца гриндене докато най накрая ми падна ...сещай се обаче...може ли всеки път , когато реша да ходя да си пробвам късмета за рапторчето ...да влача някой ловец с мен . Малко е неприятно .... :cap:
Timewizard

Неактивен Sapphiron

  • EVOWOW Fan
  • Duelist
  • *
  • Публикации: 1035
  • EVO Karma: -96
  • It is too personal....
  • ISP: BTK
  • Side: For The Horde
  • Герой: Sapphiron
Re: High priest THekal
« Отговор #7 -: Ноември 21, 2011, 10:45:45 am »
Има една колба ,която действа като immolation и в други сървъри с подобен проблем става номера. Казвам го ,защото и аз като вас търся решение как да го накарам да ме забие....та поразпитах тук там и ми казаха с тази колба ,че ставало.(не гарантирам ,но си струва да се пробва)
L2P -Learn To Play _!_
I am Paladin

untaught

  • Гост
Re: High priest THekal
« Отговор #8 -: Ноември 21, 2011, 11:21:04 am »
Ако я кажеш сега и коя е тая колба? :up: