Автор Тема: Евент  (Прочетена 2382 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Problem

  • Гост
Евент
« -: Февруари 27, 2011, 04:35:02 am »
Принципно, евентите се създават със цел забава и състезание между 2-те фракции, ами защо не се организира евент, в който 2-те фракции някакси да си помагат в някаква обща цел, смисъл до сега е имало само Horde vs Alliance, а защо да няма 1 път Horde & Alliance ? Ето мойта идея, ама какъв по-точно евент ако някой има да казва, аз ще мисля още  :up:

Неактивен Bl1zAlkA7a

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1427
  • EVO Karma: -39
  • Side: For The Horde
  • Герой: Puhcho
Re: Евент
« Отговор #1 -: Февруари 27, 2011, 09:04:02 am »
Преди бях предлагал такъв с разни условия по BG-тата. Днес може да помисля върху нещо относно 3-ти март и да го направим до тогава, но без участието на хора от екипа :clover:

Неактивен Sapphiron

  • EVOWOW Fan
  • Duelist
  • *
  • Публикации: 1035
  • EVO Karma: -96
  • It is too personal....
  • ISP: BTK
  • Side: For The Horde
  • Герой: Sapphiron
Re: Евент
« Отговор #2 -: Февруари 27, 2011, 09:24:59 am »
У един приятел бях гледал един много интересен евент.Отбори по 2ма човека ( 1 алианс + 1 хорде.Беше нещо подобно на бягство към победата.Но задачите се редуваха по следния начин:
1.Хордето трябва да "превземе" даден флаг ,докато го атакуват мобове ,които само алианса може да атакува.
2.После (помня че имаше) алианса трябваше да пренесе един камек до даден връх ,като този камък му точеше от хпто и му слагаше дебъфф подобен на ресурекшън сикнеса и го атакуваха истински играчи + мобове. Накрая останалите 5 отбора (бяха много) със събраните артефакти(имапе некви чаптери с инфо) до момента заедно трябваше да открият последното място от евента кадето ги чакаше босс ,който заедно трябваше да бутнат.Помня ,че беше супер отвратително. Имаше 3 портала на 1 връх в барентс - 1ния те води до босса ,другия те пращаше в затвора в танарис ( който беше заключен , а само хеартстоне можеше да се ползва ,без флай патове) и 3тия който автоматично отпадате 5те отбора и заемаха мястото ти другите 5  :doh: . Абе за първи път бях видял толкова интересен евент и добре контролиран. Предполагам самоче ,че ще бъде ужасно трудно за изпълнение.
Най-малкото както и се разбира ,че трябва да се пипа по сървъра да може хорде/алли в парти и отделни да има такива които да могат да бият само алианса без хордето и обратното и сумати други.
Ако някой го интересува за повече инфо може да ми пише Л.С.
L2P -Learn To Play _!_
I am Paladin