Автор Тема: Какво ме накара да се усмихна днес?  (Прочетена 467283 пъти)

0 Потребители и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен IvoArsov

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1596
  • EVO Karma: -22
  • Типичен пернишки орк
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #1560 -: Февруари 18, 2012, 05:17:36 pm »
Абкене ..... плашиш ме  :puppyeyes: Нали си хетеро ???  :freak: ( в кръга на майтапа , разбира се )
Най - обичам леба , и да е*а.- коцкарски мироглед

"Който се смее последен ... стреля първи" - Airsoft мъдрост

Неактивен Abken

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 664
  • EVO Karma: -21
  • fair but sometimes evil EVO wow user
  • Side: For The Horde
  • Герой: Abken
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #1561 -: Февруари 18, 2012, 07:29:38 pm »
 :blink:
Абкене ..... плашиш ме  :puppyeyes: Нали си хетеро ???  :freak: ( в кръга на майтапа , разбира се )
Ми по-модерния синоним на хетеро е straight  :cool: E, аз съм такъв... Спокойно нямам други наклонности...  :down:
Имам хетеронормативно мислене, а ти?   :freak:
Мисля, че като нямам бунтарски изблици и навици, не значи, че съм това, което ти си се заблудил...  :confused:  :doh:

Чета Raymond Cattell и според неговите много точни прогнози за прогресиращия свят и за личността, той определя перфектният мъж и жена (естествено това е в прогресиращ вариант, но първите си твърдения за това са от 1940 година и прави много точни хипотези, как ще си говорят с "минаващи през материята гласове, без свързаност в електричество" (mobile phones), а това става чак 90-те, а последните му твърдения са написани 1997...), , ще напиша някои от неговите идеи за мъжа, защото твърдението му е 30 страници за "Разделения на 2 половинки Кетелов човек" (мъж и жена)...

      Мъжът:
Трябва да може да говори по подобяващ начин;
Трябва да не се оправдава дори и да е прав;
Трябва да се грижи за собственото си "Аз", когато вижда, че изгубва правия път;
Трябва да не стимулира вътрешното си "Свръх Его", че дори и "Его";
Трябва да впечетлява половинките си (има в предвид жените, затова вече жени ще ползвам) най-вече с ум, но и с приличен вид, като пази баланс 6 нерва към 4 цвята (60%:40% = ум:красота);
Трябва да бъде облякан винаги модерно, официално, и спретнато (за онова време са се носили по-официални дрехи и аксесоари) без да парадира с това;
Трябва да е нежен с жените, за да чувстват уважение, а не megamaniemaniacs (това е думата му за наперените, мускулести типове, които бият всеки, които доближи набелязаните им жени, за да ги "впечетлят");
Обикновено другите, които се обявяват за "големи" мъже, го мразят и го наричат гей, но за идеалните жени (според Cattell идеални) той е мъжа-мечта;
Трябва да има висока обща култура, но да не парадира с това;
Трябва да умее да взима участие, но не да става нахален, в събирания в ресторанти, без да заприличва на главатар и да говори постоянно (по онова време са били на мода "ресторантите с бели покривки" и е било по-тихо, от колкото сега в кръчмите);
Трябва да има висока интелигентност, добре заплатена престижна работа, да бъде повече от другите "мъже" и да знае повече допълнителни неща, които често са непотребни, от другите;

Никога не трябва да парадира с това, което е, въпреки и да знае, че постига резултати, трябва да се замисля, че неговото "Аз" все още се развива и това е още началото.
(The New Personality Theory, Raymond Cattell, Ideal World, 1998)


Това всичко го написах просто да ми разнообрази малко деня, да покажа що годе правилни разсъждения на доказан психолог на личността, да ти покажа по-различни мнения от твоите и все пак това ме накара да се усмихна  ;-D  :freak:...   :clover:  :clover:  :clover:

P.S: Пусни едно коментарче после, за да искажеш мнение просто да видя кое от посочените неща ги приемаш и кои не, за да видя просто към кой тип хора спадаш, а ако изявиш желание мога и да ти споделя...  :freak:
« Последна редакция: Февруари 18, 2012, 07:34:02 pm от Abken »

Неактивен IvoArsov

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1596
  • EVO Karma: -22
  • Типичен пернишки орк
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #1562 -: Февруари 18, 2012, 08:15:52 pm »
МММ интересно , сега нямам време за по - дълъг коментар и не си ме разбрал правилно . Не се избазиках защото имаш различни възгледи от моите , а защото пишеш под почти всяки мой пост. Просто се уплаших да не си ме харесал (МАЙТАПЯ СЕ  :freak: ) . Утре ше го погледна тва . Ае лека вечер и наздраве  :cool:
Най - обичам леба , и да е*а.- коцкарски мироглед

"Който се смее последен ... стреля първи" - Airsoft мъдрост

Неактивен Abken

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 664
  • EVO Karma: -21
  • fair but sometimes evil EVO wow user
  • Side: For The Horde
  • Герой: Abken
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #1563 -: Февруари 18, 2012, 08:40:03 pm »
МММ интересно , сега нямам време за по - дълъг коментар и не си ме разбрал правилно . Не се избазиках защото имаш различни възгледи от моите , а защото пишеш под почти всяки мой пост. Просто се уплаших да не си ме харесал (МАЙТАПЯ СЕ  :freak: ) . Утре ше го погледна тва . Ае лека вечер и наздраве  :cool:


Може и да  пишa
под почти всeки
твой пост, но аз пиша и другаде, просто в момента не играя WoW, защото, така да се каже, по-добре ми се отразява, а уважавам този сървър и не искам да ви оставя мили човеци ("Dear persons", Oscar Wilde), колкото и да ме hate-вате никога няма да изпитвам лоши чувства или да правя пъклени планове против вас...   :freak:
Та исках да кажа, че наблягам вместо да съм hate-вaн в играта, да съм сред вас във форума поне...

Неактивен BulgarianSS

  • EVOWOW Fan
  • Challenger
  • *
  • Публикации: 2655
  • EVO Karma: -87
  • Искам да стигна -1000 репутация !
    • Star Gate of EvO
  • ISP: Pernik Lan
  • Side: For The Horde
  • Герой: Skins
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #1564 -: Февруари 19, 2012, 12:13:26 am »
Секс,наркотици и рокендрол(чалга,сръбско,метал)...
Все тая кой какъв е стига да не е с мека китка,че тогава няма да се раберем :D
"Stay Foolish, Stay Hungry"

Неактивен PrincessOfHate

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2204
  • EVO Karma: 19
  • Freak
  • Side: For The Horde
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #1565 -: Февруари 19, 2012, 04:06:56 am »
ходихме да гледаме Жената в черно, след това пийнахме по едно и завършихме със сладолед и още по едно - хубава вечер беше  :-)
The weak will always obey the master

Неактивен IvoArsov

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1596
  • EVO Karma: -22
  • Типичен пернишки орк
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #1566 -: Февруари 19, 2012, 09:29:03 am »
Така , поиграх карти , понапих се , изтрезнях , и съм готов за малка доза неделна философия   :freak:

Какво е да си мУж и има ли то почва у нас ??? Нема да чета тая дълга статия на Абкен , щото тия неща требва да се научат от живота , не да се прочетат на книга.
Начи , първо , трее да си стабилен , както финансово , така и емоционално и ..... психически  :freak: Да уважаваш жената до тебе ( тя е богиня , защото ти всъщност си един свинепрас , пък тя те търпи - евала ) , винаги да се съобразяваш с нея ( естествено ) , но да не ти се качва на главЪтЪ. Така де , един път ти правиш компромис , друг път тя , тва е.
 Много ясно че трее да се подържаш в добър вид. Значи , жените които се "контят " и се придържат към некъв стереотип ги наричаме "кифли" , нали така ? Питам аз , един мъж , който отделя часове за външния си вид , ходи на козметик , мотае се с часове из моловете , за да си намери точно определена ризка и т.н. , не е ли "кифла" само че мъжка ???  :freak: 
Колкото до революциите , требва да се протестира и тва е . Тва е начина . Друг нема . Точка , аз съм прав , ти грешиш  :excl: :freak:
Боксовата круша във фитнеса .... ммм .... тва е добър начин да загрееш и да се раздвижиш , щото фитнеса удървя.

P.S. Дай си направиме неква филосовска тема и там да спориме , че тука ше им писнеме .... всъщност не че ми пука особенно  :cool:
Най - обичам леба , и да е*а.- коцкарски мироглед

"Който се смее последен ... стреля първи" - Airsoft мъдрост

Неактивен Abken

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 664
  • EVO Karma: -21
  • fair but sometimes evil EVO wow user
  • Side: For The Horde
  • Герой: Abken
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #1567 -: Февруари 19, 2012, 10:28:27 am »
Ми аз ходя на фитнес, поддържам се колкото аз мога и както на мен ми е приятно, но отделям поне 2 дена в мола, седмично, най-важно е да се гледа кино, а после да се хапне в по-различна обстановка, но отида ли какво, да не ходя по магазините ?!? Че то се обезсмисля разходката... Не пообиколиш ли поне 2-3 часа за кво изобщо ходиш там и не си ли земеш някоя друга дрешка...

Аз правя следната разлика: жените влизат в от най-скъпите магазини в даден мол в 3-те от тях най-скъпи, там те стоят 3-4h и после се поразхождат и в другите уж за 5 минути, само да видят новите неща, но уви, и там поне 1 час стоят - с това се различават жените, аз какво правя - отивам влизам не само в най-скъпите, защото е трудно да си искарваш хляба, та камо ли да пръскам хиляди на седмица за дрехи, затова влизам в поне 5 магазина, взимам си нещо поне от 2 от тях, и се бавя не повече от 2 часа...
« Последна редакция: Февруари 19, 2012, 10:46:33 am от Abken »

Неактивен IvoArsov

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1596
  • EVO Karma: -22
  • Типичен пернишки орк
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #1568 -: Февруари 19, 2012, 10:49:02 am »
Мол за кино и разходки през зимата , да . То кат влезеш с жена в мол , много ясно че ше заминат доста повече от 2-3 часа . Въпроса е , ти да не се моташ из магазините като муха без глава , за тебе , а за жената може ( и трябва ) да се жертваш , няма как , няма как  :no:
http://www.youtube.com/watch?v=YiAYLf-rW9c в тая песничка , се пеят доста истини  :freak: Ше я разбереш , нищо че е на западно български  :freak: гОлеми са

В Благоевград ми беше супер удобен мола , щото беше точно до корпуса , и в обедната почивка , отиваш ( той в пъти по малък от софииските ) , всичко е на едно място и за 20 мин се обличаш перфЕ  :cool:

 
Най - обичам леба , и да е*а.- коцкарски мироглед

"Който се смее последен ... стреля първи" - Airsoft мъдрост

Неактивен IvoArsov

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1596
  • EVO Karma: -22
  • Типичен пернишки орк
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #1569 -: Февруари 19, 2012, 11:37:48 am »

Брутален татус  :freak:
Най - обичам леба , и да е*а.- коцкарски мироглед

"Който се смее последен ... стреля първи" - Airsoft мъдрост

Неактивен PrincessOfHate

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2204
  • EVO Karma: 19
  • Freak
  • Side: For The Horde
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #1570 -: Февруари 19, 2012, 11:56:36 am »
само аз ли не обичам да пазарувам в молове? :freak:
The weak will always obey the master

Неактивен Abken

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 664
  • EVO Karma: -21
  • fair but sometimes evil EVO wow user
  • Side: For The Horde
  • Герой: Abken
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #1571 -: Февруари 20, 2012, 10:06:16 am »
http://vbox7.com/play:4f3da8ce   
                                                       Сашето и... Ванкатаа! Това е целия хит, но добавиха 1-2 момента от добри скечове и стана брутално идиотско...  :freak:

Неактивен nettshow

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 682
  • EVO Karma: -16
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #1572 -: Февруари 20, 2012, 10:12:09 am »

Неактивен IvoArsov

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1596
  • EVO Karma: -22
  • Типичен пернишки орк
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #1573 -: Февруари 20, 2012, 05:41:45 pm »
http://vbox7.com/play:0b4f70e6fc  :doh:
Да ти кажем , тая лигава песничка баш тва заслужава  :cool: Което ме подсеща за :
-Преди време си купих албум на Майкъл Джексън .... и той умря след неколко седмици :(
-Скоро си купих амбум на Уитни Хюстън .... и тя почина ... жалко :(
- Като се замисля , ше си купя албум на Джъстин Биибър ( така ли се пише? ) :)
Най - обичам леба , и да е*а.- коцкарски мироглед

"Който се смее последен ... стреля първи" - Airsoft мъдрост

Неактивен nixxer

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 921
  • EVO Karma: 47
  • Цървул :D
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Nightwalker
Re: Какво ме накара да се усмихна днес?
« Отговор #1574 -: Февруари 20, 2012, 05:57:28 pm »
Да ти кажем , тая лигава песничка баш тва заслужава  :cool: Което ме подсеща за :
-Преди време си купих албум на Майкъл Джексън .... и той умря след неколко седмици :(
-Скоро си купих амбум на Уитни Хюстън .... и тя почина ... жалко :(
- Като се замисля , ше си купя албум на Джъстин Биибър ( така ли се пише? ) :)
Тоя па вече не изкара ли достатъчно пари за вагинопластика?
The pain is my best friend.