Автор Тема: Arena team rating  (Прочетена 7141 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re:Arena team rating
« Отговор #15 -: Август 28, 2010, 01:09:05 pm »
За.
Но при тази популация е немислимо. И бота си остава бот - и с Wrathful weapon  :clover:

Неактивен BulgarianSS

  • EVOWOW Fan
  • Challenger
  • *
  • Публикации: 2655
  • EVO Karma: -87
  • Искам да стигна -1000 репутация !
    • Star Gate of EvO
  • ISP: Pernik Lan
  • Side: For The Horde
  • Герой: Skins
Re:Arena team rating
« Отговор #16 -: Август 28, 2010, 01:09:43 pm »
Skine можеш спойно да си вземеш оръжие от Ониксиа 25 мен с 245 айтъм лвл, оо чакай вие няма да можете да я убиете. :freak: Щом Ониксиа не можете, къде се хвърляш за ИЦЦ, а и те съветвам спри да се подмазваж на админите или да възхваляваш сървъра като един от най-добрите, вземи си смени рийлмлиста и пробвай някъде другаде и ще видиш, че там работят доста повече неща.
Мисля че не си ти човека,който ще ми казва какво мога и не мога да направя.
Гилда си ни е супер,когато сме решили да се съберем за нещо,сме го правили.
Не възхвалявам нищо,ако търсите нещо което работи чудесно - бягайте в близард,някой да ви държи на сила тук?
"Stay Foolish, Stay Hungry"

Неактивен uLDiss0x

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 101
  • EVO Karma: 0
  • evo user
Re:Arena team rating
« Отговор #17 -: Август 28, 2010, 01:36:26 pm »
Пак си чешате езиците за глупости...
Поредното глупаво предложение.
Те 20 теми направиха, един път не го написаха правилно... :doh:
Вече поне го пишат с "О" вместо с "У" . :lol:

Дуели не играя,приятел,играх само няколко арени,а Foho..такъв индивид не съм срещал.
Да предпочитам да сме по-малко но качествени,отколкото тъпи лапета като теб.
А и дума като "саднат" нама в българският речник.

;

Боже..засегна ме страшно много :lol:
Приятел,след като спреш да псуваш сигурно ще почнеш да ревеш, само внимавай да не се метнеш от някъде, че вашитее освен че са те гледали и изхранвали (но не и възпитали) ще трябва и пари за да те погребват да дават.

;

Хора,които не ме познават могат да казват каквото си искат,не съм на 10 ... мога да кажа че животът ми е прекрасен,гаджето си е добре,работата също...а ти...ходи у лево :lol:
По надменен човек от теб в този форум не съм виждал, явно самочувствието ти е много голямо, а и не е правилно да даваш съвети на другите как да пишат, когато ти не го правиш, тези твои постове ги извадих от последните ти двадесет публикации. Кармата тук говори достатъчно за характера на човека, a и какво мислят околните за него. Може би и затова наверемето не се задържа за повече от седмица в гилдията ни. 

Неактивен neoxx

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 74
  • EVO Karma: -5
  • evo user
Re:Arena team rating
« Отговор #18 -: Август 28, 2010, 03:03:09 pm »
skins ако не беше дурето и ти нямаше да имаш wrath wep видяхте как играеш на арена :doh:
unholy death knight

Неактивен curvylan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 856
  • EVO Karma: -12
  • скаран с пунктуация,граматика и логика
Re:Arena team rating
« Отговор #19 -: Август 28, 2010, 03:46:36 pm »
За.
Но при тази популация е немислимо. И бота си остава бот - и с Wrathful weapon  :clover:

интересен начин на мислене вярваш ли че ако дадеш на един ретардин такова оръжие и swifty да докараш с релент няма да го победи

Хайде да го отворят, пък ти гарантирам че до 2 дена ще го имаме архивмента.
Пак си чешате езиците за глупости...

ще убиеш лич кинг с 103 милиона кръв?! я ми кажи танка ви колко ГС има? ако няма 264+на ВСЕКИ айтем не се изхвърляй неподготвен в сървъра никой не се е бил с труден бос(yogg saron или тези от ToC) та къде сте се метнали на ICC

Е дай тогава да не го отварят никога,така ли !?  :eek: :lol:

когато ви трябваше го нямаше за какво ви е сега? след максимум 2 месеца иде катаклизъм и айтемите от ИСС стават ненужни а дори да ви го отворят пак ви казвам с какво ще ги биете боссовете с wrathfull сет ли?

ако ще се пуска е редно първо да се пусне ТоС и ulduar  да видите и вие свят(боссове и айтеми) и чак тогава ИСС
« Последна редакция: Август 28, 2010, 03:51:23 pm от curvylan »
Чалгата не е музика,а заболяване.

Неактивен Bl1zAlkA7a

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1427
  • EVO Karma: -39
  • Side: For The Horde
  • Герой: Puhcho
Re:Arena team rating
« Отговор #20 -: Август 28, 2010, 04:09:17 pm »
Стига сте променяли смисъла на темата. Като сте толкова отворени погледнете ни малко гилда - ако се съберем сме най-силните на PvE (плюс още няколко човека от DK и GH, но там са в пъти по-малко за PvE). OL улди, мини я ти, не знаеш колко е бъгава. Тука някои хероици са супер трудни (pre 3.0.9 :blink:), а FoS и PoS са направени за маймуни :doh: Когато има желание и хора, знаещи г/д какво правят (и реално да са там за където е) всичко е постижимо. Арена рейтинга е добре сега, в противен случай няма смисъл да се играе, просто всеки който е тръгнал да играе гони само рейтинг. Другите оръжия са с еквивалента на преди Naxxramas :blink: по-хубаво оръжие няма как да се вземе, PvE гиър няма. Да не говорим, че и сега в ICC няма бъфът, който дава 20% HP, 20% dmg и 20% absorbs :-)

Неактивен BulgarianSS

  • EVOWOW Fan
  • Challenger
  • *
  • Публикации: 2655
  • EVO Karma: -87
  • Искам да стигна -1000 репутация !
    • Star Gate of EvO
  • ISP: Pernik Lan
  • Side: For The Horde
  • Герой: Skins
Re:Arena team rating
« Отговор #21 -: Август 28, 2010, 04:42:56 pm »
skins ако не беше дурето и ти нямаше да имаш wrath wep видяхте как играеш на арена :doh:
Нали се сещаш, че не си ми показател :lol:

@uLDiss0x
Ти пък кой трябва да си ingame, че ми е чудно. Пък и твоето мнение, е най-важното за мен, така че продължавай :doh:
"Stay Foolish, Stay Hungry"

Неактивен uLDiss0x

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 101
  • EVO Karma: 0
  • evo user
Re:Arena team rating
« Отговор #22 -: Август 28, 2010, 05:01:41 pm »
OL улди, мини я ти, не знаеш колко е бъгава.
През последните два месеца я убивахме редовно 10 и 25 мен, дори на 25 мен последният път я свалихме с 20 човека. Нямаше да пиша, ако неможеше да се свали.  :doh: Единственото бъгаво и е, че Deep Breath удря всички независимо къде стоят(оставя всички под 10%). Ще вляза, ако искаш да ми видиш гиъра, имам два или три предмета от нея.

Стига сте променяли смисъла на темата. Като сте толкова отворени погледнете ни малко гилда - ако се съберем сме най-силните на PvE (плюс още няколко човека от DK и GH, но там са в пъти по-малко за PvE).
Как пък стигна до това заключние? Вие сигурно дори наксрамас няма да минете(25 мен), а за Ониксиа да не говорим.

@uLDiss0x
Ти пък кой трябва да си ingame, че ми е чудно. Пък и твоето мнение, е най-важното за мен, така че продължавай :doh:
Uldissox, шаман таурен, но от миналата седмица не играя тук, поради липса на каквото и да е предизвикателство откъм PvE тук, а да не говорим за липсата на внимание към подръжката на сървъра.

Както и да е, вече играя в друг сървър и не мисля скоро(някога) да се връщам тук. Знам, че съвсем скоро алейн ще ми напише "Ти като не играеш тук, какво търсиш във форума" Отговор - "Интересуват ме още няколко човека тук, които искам да дойдат с мен да играят другаде, досега 30-35 човека заедно с мен се преместиха."

Неактивен Vikaren

  • Knight
  • *
  • Публикации: 1
  • EVO Karma: 0
  • evo user
Re:Arena team rating
« Отговор #23 -: Август 28, 2010, 05:37:03 pm »
досега 30-35 човека заедно с мен се преместиха."
Точно, само и единствено заради теб 35 човека се преместиха.
Великият идол (имащ се за шеф ) на Dread Knights поведе армия сган към prowow ! За какъв се имаш ? Това , че Tanja е добряк и няма уста да те смъкне на земята не значи че другите не виждат какво си .

Неактивен Abrucci

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 703
  • EVO Karma: 24
  • Most Powerful
Re:Arena team rating
« Отговор #24 -: Август 28, 2010, 06:04:14 pm »

Как пък стигна до това заключние? Вие сигурно дори наксрамас няма да минете(25 мен), а за Ониксиа да не говорим.


Има-няма и изтрърсиш и ти някоя простотя  :lol: язък ти репутацията дет' имаш.....както и да е нямам намерение ''да си ги мерим''...

не е лошо там където сте се преместили да си играете с кеф и да спрете да бълвате простотии по адрес на този сървър(сега очаквам някой ''капацитет'' да напише как се подмазвам на Алейн,нищо,че нито го знам,нито познавам) ние също чакаме ТУК по добри времена  ;-)
'айде живи и здрави всички  :clover:

Неактивен uLDiss0x

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 101
  • EVO Karma: 0
  • evo user
Re:Arena team rating
« Отговор #25 -: Август 28, 2010, 06:32:55 pm »
Точно, само и единствено заради теб 35 човека се преместиха.
Великият идол (имащ се за шеф ) на Dread Knights поведе армия сган към prowow ! За какъв се имаш ? Това , че Tanja е добряк и няма уста да те смъкне на земята не значи че другите не виждат какво си .
Нормално е като съм рейд лийдър да се държа "шефски", все някои трябва да ви води. Не съм видял някой да се оплаква от това, което върша по инстанциите. Щом Tanja ми е дал този ранк в гилда аз искам да го оправдая неговото доверие, а и не може само той да се занимава с всичко. Ако има нещо да ми каже, няма проблем, няма да му се разсърдя. Не виждам как може да обиждаш някои от твоите съгилдници, но щом мислиш, че почти всички вип-ове от гилда са сган си е твоя работа. Аз нямах намерение да се местя, но след като многобройните пращания на фискове от мен,tanja и zelen4uk очаквах някои да се заеме да оправи някоя инстанция, така и нищо не се случи.

Abrucci, уважавам твоето мнение и спирам да пиша, просто ми се стори смешно някой си да каже, че този и онзи са най-добри. Ние както сме минали всички инстанции и работещи ачийвмънти, никога, ама абсолютно никога не съм казвал, че сме най-добри, а колкото до Скинс, просто исках да се изясня, че изобщо не ми допада от край време.  :clover:

Неактивен Betrayal

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 425
  • EVO Karma: -90
  • evo user
Re:Arena team rating
« Отговор #26 -: Август 28, 2010, 06:39:06 pm »
ако ви отворят ИСЦ искате ли да се хванем на каса бира бас че няма да барнете и 1 бос минимум 10 дена? едно че нямате айтеми (основно танкове ви липсват) и друго при сегашното население на сървъра от къде ще изкопате 25 потни маймуни с 5800+ гс за дънджъна?
Мога ти кажа ,че играя в сървар 100% работи 1-вия босс,не е труден.
Аз хода там с танк 46к но бъффс (рядко съм майн заради дебъффа на ИЦЦ) или пък хеалер 5751 гс ,а даже на 10хеалвам соло   :clover:  Просто си има тактика.
В ево стакват ли се рессистите още и бъфовете ?
Чули сте по- една глупост и я дрънката (говора за повечето постове).
Ще ви дам малко инфо.1-во гледайте клипчета в близз как я бият и тогава пишете
http://armory.molten-wow.com/character-profile/Betrayers/Deathwing/
« Последна редакция: Август 28, 2010, 06:44:03 pm от Betrayal »

Неактивен curvylan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 856
  • EVO Karma: -12
  • скаран с пунктуация,граматика и логика
Re:Arena team rating
« Отговор #27 -: Август 28, 2010, 06:51:50 pm »
Мога ти кажа ,че играя в сървар 100% работи 1-вия босс,не е труден.
Аз хода там с танк 46к но бъффс (рядко съм майн заради дебъффа на ИЦЦ) или пък хеалер 5751 гс ,а даже на 10хеалвам соло   :clover:  Просто си има тактика.
В ево стакват ли се рессистите още и бъфовете ?
Чули сте по- една глупост и я дрънката (говора за повечето постове).
Ще ви дам малко инфо.1-во гледайте клипчета в близз как я бият и тогава пишете
http://armory.molten-wow.com/character-profile/Betrayers/Deathwing/

я стои малко хем имаш танк с 46к хп и хийлър с 5700 гс или си по-голям ноу лайфър от колкото ума ми побира или цъкаш в хай рейт  не ми го хвали тоя сървър АЗ(дето играя почти без макрота) бих 3 с фулл сетове и само като видиш 2в2 топ 10 и ти става ясно "якия" сървър

говорим за "наше село" тука няма ни един танк с 46к ънбъфд за това и разказвам на съфорумниците че ще гризкат дръвцето в 80% от слу4еите (в останалите ще умрът от 2 бос щото няма да имат СД-та)
« Последна редакция: Август 28, 2010, 06:56:33 pm от curvylan »
Чалгата не е музика,а заболяване.

Неактивен Betrayal

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 425
  • EVO Karma: -90
  • evo user
Re:Arena team rating
« Отговор #28 -: Август 28, 2010, 07:10:24 pm »
я стои малко хем имаш танк с 46к хп и хийлър с 5700 гс или си по-голям ноу лайфър от колкото ума ми побира или цъкаш в хай рейт  не ми го хвали тоя сървър АЗ(дето играя почти без макрота) бих 3 с фулл сетове и само като видиш 2в2 топ 10 и ти става ясно "якия" сървър

говорим за "наше село" тука няма ни един танк с 46к ънбъфд за това и разказвам на съфорумниците че ще гризкат дръвцето в 80% от слу4еите (в останалите ще умрът от 2 бос щото няма да имат СД-та)
Нещо не те разбирам правилно(заядаш ли се нещо ?)и кой си бил в топ10 ?
АЗ НЕ ХВАЛИЯ СЪРВАРА ПОКАЗВАМ КАКЪВ ми е героя там,за да няма ти си измисляш.